Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ristina,o bandei kada mėsą į sojų produktą pakeist? Pastebėjo? :) nes maniškis nelabai, tik sakė, kad labai minkšti kotletukai :D nors jis ir nėra mėsėdis,labiausiai makaronėdis ir saldžiabulkis :D gal kokio itališko kraujo turi :D tai apie miltų ir cukraus išėmimą kalbos nėr,kad ir kokią propagandą varytų delfis :) (skundėsi,kad paskutiniu metu labai daug peikia jo cukrų) :D

Atsakyti

Abelo, ne ne viską, vieną savaitę gaminau, antros jau kai ką, nu ir pajutau raudonos mėsos trūkumą didelį :D bet reikia išsitraukt vėl šį tą pagaminėt

labai prilipo bananų-kefyro-granolos kokteiliai pusryčiams, nes skanu baisingai :D o ir gana sotu

dar atradau keptus kiaušinius su avokadais ir paskrudinta duona

o šiaip tai toj knygoj yra trūkumas kad daug brangių produktų ir daug laiko prie puodų

ai tiesa tada norėjau kokį kilą kitą numest, su knyga nenumečiau, bet noras numest praėjo, o kai grįžau prie daugmaž savo įprastos mėsos-daržovių-pieno produktų tai nukrito ir be didelio noro :)

ir dar visiškai dingo noras suvalgyt kokį saldainį prie kavos...bet gal ne dėl knygos o dėl to kad datules vietoj saldainių valgau...nu vat pilna spinta saldainių darbe, vis kas nors prineša, ir datulės ten pat, tai atsidarius visad ranka prie datulių nes jos skaniau nei šokoladas man :)

Atsakyti

Va va, apie pilvų pūtimą aš vis katuko noriu paklaust. Kai daug valgot lešių ir pupų ar nevargina? Kažkur girdėjau,kad jei ne mėsos valgai juos ir dar numirkius,ale nepučia. Nu bandžiau,bet man pučia.... :blush-anim-cl:

Atsakyti

Man ryžiai yra ryžiai, vistiek ryžiai, kiek ten jų bebūtų :D

Avižų kruopos tikrai labai skanu, bet ne visur jų gausi... Primiršus jau jas buvau.

Priminėt žirnius ir pupeles, bet ilgai verda ir pučia vidurius labai :D 

Lęšių niekas neužskaitė... 

Sakiau šiandien vyrui Bajorų žuvies nupirkt, o pati eisiu į kruopų medžioklę :D

skirtingi ryžiai yra skirtingo skonio, todėl vis kaip kitas patiekalas užsiskaito :Dypač jei paruoši su kitais priedais

avižų kruopų tikrai visada yra maximoj, tik pačioj lentynos apačioj :D

žirniu ir pupas reik užsimerkt iš vakaro, nors pučia tai man vistiek, gal kiek mažiau nebent :D beje, perlines kruopas irgi reiktų merkti

jau kiek aš turiu maisto gamybos knygų... beveik kiek ir siūlų, ypač jeigu svorį palyginti :D spėkit, kiek iš jų gaminu :rolleyes: 

Atsakyti

aš kažkur buvau skaičius kad jei ankštinius pagardini prieskoninėm žolėm, nepamenu ar tik ne petražolėm tada nepučia

nu tai vieną kartą mėginau (keptas svogūnas, paprika, cukinija, cesnako truputuką, pašlakstom balzamiku, ir avinžirnių, tada viską petražolėm)-tikrai nepūtė, nors nuo avinžirnių pučia ir nuo kepto svogūno dar labiau, bet gal oir sutapimas, bet kokiu atveju man labai skanus toks marmalas

Atsakyti

Datulės tai tikrai jėga! Pas mus irgi visiškai neužsilaiko :) man pavarčius knygą tai labiausiai užkliuvo,kad man tai patiktų, ale kitiems trims tai nelabai :D tai dar dorai nieko nepagaminau. Granolą jau seniai esu įvaldžius iš pačios pirmos jos knygos pusryčiams su pienu,vietoj košės  :essen:​ 

Atsakyti

tai va, apie pūtimą.

mane kadangi šita bėda vargino visada, net ir su mėsa, tai nelabai pastebiu skirtumą :D

didžiausias skirtumas būna tada, kai nepersivalgau :rolleyes:

žodžiu, man irgi neveikia tas mirkymas.

bet mano vaikai tai nesiskundžia, joms tipo nepučia :hmm:

 

ai, dar man papučia nuo miltų ir ypač cukraus, va.

ai, dar nuo ko pučia - nuo peino produktų. karvės pieno. tiesiog suvalgau gabalėlį sūrio ir po 10 minučių jau negaliu pamiršt, kad valgiau, niekaip :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 05 birželio 2017 - 15:36

Aš gaminau tik tą riešutinę granolą, iš riešutų ir sėklų visokių, be dribsnių, tai jinai kaip prieskonis ant kokio kepto obuolio, jogurto, varškės...staigiai surijo chebra, reik gamint naują, MB atrado naują patiekalą po krepšinio-bananas, varškė, pienas ir biškį tos granolos, tai atsidžiaugt negali

apskritai jam patiko visi vakarienių patiekalai, reik išsitraukt paįvairinimui, bet dar turiu nusipirkus sezoninės virtuvės vasaros berods, reikia mėgint dabar tos patiekalų dėl įvairovės

man kai aš nesibaidau jokių produktų, o cukraus ir šiaip ne kažką vartoju, nu bet jei yra nesikratau ten kokiem savaitgalio pusryčiams sueina ir blynas su uogiene ir pyrago gabalas...šiaip kasdienai miltinių nenoriu, bulvės retai (jas gi dar skust reikia), o specialiai nieko vengt nemanau kad noriu, valgau ir raudoną mėsą(nors dažniau vištieną vistik) ir sūrius, varškę ir kiaušinius, pieną, kefyrą

grietinę dažniau keičiu graikišku jogurtu, man jau taip skaniau, MB grietinės įsideda  arba perspėju kad salotos bus su jogurtu..nu ir nejučia įprato

vakar pasidarė pomidorų su grietine tai makalavo makalavo sako geriau jogurtas čia būt, sako veliasi kažkaip ta grietinė :)

 

 

o pilvą tai man irgi pučia dažniausia nuo miltinių ir nuo cukraus kaip Katukui

nuo pieno ne, musėt šitą toleruoju gerai

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 05 birželio 2017 - 15:39

sveikos,

Mes irgi prie ryziu labiau perejom.. gal vyras daugiau, mums likusiems vistiek bulviu truksta..

rudi ryziai skanu labai, baltu isvis nebevalgom jokiu, nebent i plova retsykiais.. J

uodi skanu, bet jauper ilgai virt juos.

Vat ko ko, o sojos niekaip neprisijaukinu..neskanu ir viskas :(

Dickiui irgi matyt augimo suolis.. valgo valgo, apsisukes vel i virtuve - valgyt noriu :D eh.. tai tokiam nei salotu pagaminsi, nei kose uzkisi... mesos duok...

Nors vat man vasara tai jei silta tik saltibarsciu uztektu arba braskiu trintu su kefyru :) ziema jau sunkiau, tada labiaumesos norisi ar makaronu..

Atsakyti

Pagalvojau, kad ypatingai mažai cukraus naudoju. Griežtai nevalgau jokių bulkų/saldžių jogurtų/sausų pusryčių ir pan. Padažas salotoms dažniausiai lašelis gero aliejaus + lašelis balzamiko acto. Pagrindinis mano maistas mėsa + kalnas daržovių (brokoliai, kalafiorai, šaraginės pupelės, žirneliai, agurkai ir pomidorai) arba tas pats kalnas daržovių + žuvis. Tai daugiausia cukraus eina į kavą, t.y. pusė šaukštelio per dieną. Dar saldumo gaunu iš vaisių, bet čia gliukozė, o ne rafinuotas cukrus.

Tortus/pyragus mėgstu bezbožnai, bet nevalgau. Na, tik per didžiąsias šventes.

Atsakyti

sveikos,


Vat ko ko, o sojos niekaip neprisijaukinu..neskanu ir viskas :(


soją tiesiog būtina skaninti prieskonių sauja. aš beriu negailėdama mėsai skirtų prieskonių, kai verdu tuos sojos gabalėlius. tada nusunkiu ir jau kepu ar ką ten darau su jais. nu yra skirtumas, bet visai valgomas. greičiau ne skonio, o konsistencijos

tik vieną kart dukra darė kepsnius, tai buvo nu tiesiog keptos vištienos skonio, neatskirt. taip kad, reik matyt kažkokią paslaptį žinot. ji neišdavė :D

Atsakyti

Tortus/pyragus mėgstu bezbožnai, bet nevalgau. Na, tik per didžiąsias šventes.

stipri tu moteris :B

Atsakyti