Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ligvita, geras, net spalvu pavadinimai atitinka :hmm:

 

Jauciu bus tie patys siulai :unsure: Ar smagus megzti? Is viengubo jauciu voratinklinis megztukas butu, nors raso, kad po sklabimo labai pasipurena mezginys.

as gal deciau salia koki visai plonyti siula dar, nes is dvigubo storas bus, o is vieno man asmeniskai perplonas, bet cia skonio reikalas

 

O mezgasi visai smagiai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 05 birželio 2017 - 12:39

o kai grobis pas Dontstop..pas mane atvirkštinis reikalas, susivedžiau savo atsargas į exseli, vedu dabar kiek sumezgiau ir stebiu kaip mažėja.azartas suėmė kuo daugiau sumegzt iki naujo pirkio..MB sakė su tokiais tempais kaip dabar tai turimų užteks 5 metams nieko neperkant (nu jis suskaičiavo kad 600 gr mezgiau 2 mėnesius, bet nesuskaičiavo kad du kartus aš juos mezgiau praktiškai su tiek ardymų)

Turėčiau ir aš vesti lenteles ar kažką kitą sugalvoti, kaip save riboti, nes nu vis pažadu nebepirkti, bet  :blush-anim-cl: 

O šiaip jaučiuos įžeista valstybės  :mad2: 

Mano mama irgi gavo grasinantį laišką, maždaug apie tą patį kalba - ji dirba ne pilną etatą ir neuždirba ne minimumo. Tai spaudžia ją, kad ji turi spaust darbdavį, kad jai daugiau mokėtų  :laugh: Aha, kur gi ne... Liūdna, ji nežino nė ką daryt dabar, kito darbo neplanavo ieškot, kai liko tik keli metai iki pensijos...išspaust didesnės algos dabartiniam taip pat neįmanoma  :mega_shok:​ 

Atsakyti

Mano mama irgi gavo grasinantį laišką, maždaug apie tą patį kalba - ji dirba ne pilną etatą ir neuždirba ne minimumo. Tai spaudžia ją, kad ji turi spaust darbdavį, kad jai daugiau mokėtų  :laugh: Aha, kur gi ne... Liūdna, ji nežino nė ką daryt dabar, kito darbo neplanavo ieškot, kai liko tik keli metai iki pensijos...išspaust didesnės algos dabartiniam taip pat neįmanoma  :mega_shok:​ 

net garsiai nusijuokiau paskaicius, apie darbdavio spaudima...

jei ne mezgimas tai man irgi toks laiskas turetu ateit, bet  tikiuosi, kad issisuksiu, nes giriasi gi visur, kad dirbant su IV ir VL dabar soc garantijas "suteikia"


Atsakyti

Abelo :4u:

 

ai ne aš dėl atsargų tai nepergyvenu, bet man vat azartas jas skaičiuot,ir sumegzt kuo daugiau...ne dėl to kad neturėčiau :) šiaip :)

 

Restar suknelė is alizee bella, baltai gelsvai zalsva tiesiog paprasta bangelinukė su V iskirpte ir 3/4 rankovėmis, platejanti i apacia..isdzius patiesta parodysiu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 05 birželio 2017 - 13:02

Skaiciuojat drakiu atsargas... o as megausjuosi siulu gavimu :) Drakius geriai pasiautejo,  tai jau baigia suplaukt visi siuntinukai, liko sulaukt maiso Dropsines moheros ir dar vienas siuntinukas pakeliui...

 

Priedas  18880133_1925665217459052_5192157542200519436_o.jpg   208,54KB   0 Parsiųsta kartų

 
Atsakyti

Nu tu gi technologė  :D  padek ir sužinosi, ką ten turi :rolleyes:

Ai, tingiu, ypač kai fainiai mezgasi, tai tikiu,kad medvilnė :D

 

Katuk, o ko tu nori? Žinok, dabar bais skurdu, nieko nebelikę gražaus, link birželio pabaigos laukia jau papildymo...

 

Aš dėl labai nesigąsdinu, nes man atrodo, kad aš nesu smaližė, į kavą dedu šaukštelį, bet šiaip saldumynų nesu mėgėja, nors šiais laikais sako, gi kad cukrus visur, net mėsoj, tai gal tik naiviai įsivaizduoju, kad nesaldžiai gyvenu  :hmm:

 

Aš irgi neseniai sužinojau,. kad vaiko priežiūra į stažą neįsiskaičiuoja, nes pernai tikėjausi, kad jau nusipelniau stažinių atostogų, o pasirodo, kad gi ne, nes išmetus visus dekretus nesu dar tiek išdirbusi....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 05 birželio 2017 - 13:28

 

 

Katuk, o ko tu nori? Žinok, dabar bais skurdu, nieko nebelikę gražaus, link birželio pabaigos laukia jau papildymo...

 

nu kad, apžiūrėjau jų FB, nieko neįsigeidžiau :D

šiaip noriu kažko vasariško. jų kokios nors fainos medvilnės. bordo/rudos arba mėlynai žalios, bet ne tamsios.

 

spintos mano spalvos verčia labia liūdėti. nu nes. arba viskas mėlyni atspalviai, arba rudai ryži. apsirengiu kaip kokią uniformą...

 

dar va tokia paiktų

13103372_1705172473088979_58423479682318

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 05 birželio 2017 - 13:34

bet tai kiek pamenu kazkiek laiko i staza skaiciuodavo, kai as ejau, tai pirmi vaiko prieziuros metai tikrai skaitesi, bet lyg ir du metus, o jau treti, kuriuos buvo galima imt, nebesiskaiciavo..

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 05 birželio 2017 - 13:34

pasiemiau savo eterinius aliejus, prie to pacio uzsisakiau sviestmedzio/medetku alieju misini, vietoj ranku kremo. Glostau rankytes ir kaifuoju, nu bet KAIP zole smirda :(

Atsakyti

Katuk, iš kur šitą foto ištraukei? Aš labai panašių turiu, labai graži spalva, tipo medvilnė, bet toks kiekis, kad vis nedrystu kai ką pradėt, nes bijau, kad neužteks, nebent tik mašina plono kažkas išeitų. 

Tokios spalvos tai ir aš noriu, man pavasarį/vasarą standartiškai norisi žalsvų ir pelenų rožių ar pelenų persikų atspalvių, bet va su pastaraisiais labai sunku, nes niekur nerandu tokios spalvos....

Ristina, gal tiesiog KT netinka? Aš kiek esu gėrus, tai man jokio pašalinio poveikio nebūdavo, bet esu girdėjus, kad kai kurios to išvengia tiesiog pakeitus į kitas  :hmm: 

Atsakyti

....nors šiuo momentu man labai gražūs FB kažkokio tai Aido siūlai :rolleyes: šiaip, paspoksot, nes plano tai vis dar neturiu :D


Taškas iš kurio aš siūlus perku :D o siūlai iš ten pat, kur ir Anykščių taškas perka.

Atsakyti

Restar, kokią tu medvilnę turi? Aš kur dabar mezgu irgi labai faina, bet ji kažkokia kitokia...vis prisimenu Nitės žodžius, kad pas juos viskas kas ne vilna tai medvilnė, tai iš tiesų nežinau iš ko mezgu, bet tipo iš labai fainos medvilnės :D

 

Aš tai jau senokai nebesiparinu dėl turimų siūlų, net gi atvirkščiai, pradėjau jais beveik didžiuotis ir džiaugtis, geras daiGtas valgyt neprašo  :B

 

Nu, kokią kokią - bordinę babiną atsimeni, kur Pilaitėj kavinėj susitikę buvom? Babina tokia apsitrynus buvo, tai atrodė paprasta medvilnė, bet kai daugiau nusivyniojo, tai pagražėjo ir iš dvigubo labai smagiai mezgasi. Ingriga, pamenu, man į ją gražiai žiūrėjo, bet aš buvau pirma :). Bliuskę nusimegsiu, nors užtektų ir suknelei dar gal ir megztiniui. Žiūrėsiu, ar norėsiu ją pasilikti, ar norėsiu dalintis :).

 

Oi, patiko tas sakinys apie džiaugsmą ir net didžiąvimąsi :). Aš negalėčiau irgi pasakyti, kad graužiuosi. Jaučiuosi turtinga. Tik sunku save apriboti kai kur naujus siūlus pamatau :).

 

restar, isgasdinau ??? :4u:

 

Nea. Pažadinai. Gi ne durna ir pati esu. Bet labai geras argumentas. Tai net sausainiai ir saldainiai neskaniai atrodo. Labai didelis efektas buvo po cukraus kiekio kraujyje nustatymo, tai kokį mėnesį į cukrų negalėjau pažiūrėt. O dabar tai pastaruoju metu prarydavau bet ką ir negalėjau susilaikyt. Tai šuo metu gana lengvai pavyksta. Nes aš jau nemažai laiko vis galvoju apie sveikesnį maitinimąsi, tik nieko neišgalvoju, tiesiog nėra namie jokių geresnių pakaitalų. Dabar kažkaip giliau pasiekė, kad galvot neužtenka. Tai ir  lengviau tapo.

Atsakyti