Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos, turbinės :),

aš tikrai buvau prapuolus sode. Bet mezgiau netgi. Iš anksto vyrą perspėjau, kad darysiu tik tą, tą, tą ir dar aną ir radau tam laiko. Aišku, padariau ir daugiau, negu planavau, ir be darbo bei be mezginio padrybsojau, bet likau patenkinta savim, kad nenusidirbau. Ko nepasakyčiau apie savo vyrą, na, bet kiekvienas renkasi, aš šalia su botagu nestovėjau, o kad jis dirba daug, bet neefektyviai, tai ką man daryt...

Smagi ta Anykščių medvilnė, iš kurios mezgu, nepamenu, kad tokį malonumą jausčiau megzdama ne vilną :).

Prisiminiau mūsų vokišką užsakymą - kažin, ar jis išjudėjo, ar dar ne? nes kai kurių siūlų ten lyg pora sav. reikėjo laukti, bet gal jos praėjo? nebesiorientuoju laike. Nieko sau man ten nėra, na, bet bent pačiupinėti malonius siūlus norisi ir gal mergičkom ką pradėčiau, kol dar sau ko neužsimaniau :).

Kai darbe esu, tai oras tobulas. Iki savaitgalio galėtų pasitaisyt.

Jurgitak - pasižiūrėjau originalą ir prisiminiau, kad tu kažkaip keitei konstrukciją. Tai ir turi rezultatą :). Šiaip man toks laisvas užmestukas visai pravartus daiktas, ir jau skvernų nutįsimas giliai dzin. Nors originale skvernai kaip tik turėjo būti trumpesni.

Laukiu Lace antmodelinės foto su prekine išvaizda :). O šiaip ir anttvorinės foto mielos akiai.

Intriguoja Qqutės suknelė, įdomu, kokia mezgei, kokie siūlai.

Raudona Liniuka tiesiog žydi ir džiaugiasi gyvenimu, kaip įsivaizduoju :wub: .

Aš tik antra savaitė darau savo paprastą pusvalandinę mankštelę, bet po jos jaučiuosi pasitempusi, pečiai atsilošia atgal, pilvas natūraliai nori įsitraukti, tai ir emocinė nuotaika geresnė. Nors vizualiai labai niekas nepasikeitė. Ir Lusasistos žodžiai apie cukrų paveikė mane, tai lengviau pavyksta atsisakyti saldainių ir sausainių bei bulkos...

Atsakyti

Pamegsiu nervam nuramint :)

minami_lg_medium2.jpg

tumbling_blocks_1_medium2.jpg

Atrodo paprastas

zucker_COTO_Knitbits0469_medium2.jpg

Bet nugarikė :) Taip sakant - ne(nu)vertink mezginio, kol napamatei nugaros :)

zucker_COTO_Knitbits0415_medium2.jpg

Šitą trumpuką pamačius prisiminiau gadget'uką (ku kū, a gyva?) :)

IMG_4969_medium2.JPG

Atsakyti

IMG_9913_medium2.jpg

IMG_9526_medium2.jpg

20161016-069_medium2_medium.jpeg

celestite3_medium2.JPG

2230_DugoutPull_front2_medium2.jpg

18722557_1995526477350137_43646135278942

27_medium2.jpg

3813139644_14216260e4_z.jpg

Atsakyti

Tokios norėčiau visai :)

20170521-DSC_2897_medium2.jpg

Atsakyti

Labas dienas :4u:

Smagu atejus i sekta rasti ka paskaityt, o tai savaitgali turstoka buvo :D

Lace, laukiam foto ant modelio :4u:

Jurgitak, megztuko splava grazi, o fonas nugriuvimiskas.. noriu ir as ten :wub:

Abelo, liudna skaityt tokius valstybes sprendimus... :angel_sadangel:

dar karta pasikartosiu su klausimu :rolleyes: drakius kelia galva kai ziuri i siuos siulus https://narplioju.lt/cotton-woolar verti demesiuaus :rolleyes: nesuprantu ar autores salikai megzti is viengubo siulo ar ne :hmm:

Atsventem mazosios baliu vakar :wub: negaliu patiket, kad praejo metai :wub: kaip greitai bega laikas :unsure: o as tai senstu :angel2:

Atsakyti

Abelo, nu šakės su šakutėm, kaip be ryšio.... Niekuo turbūt nepadėsim, tiesiog...  :4u:  :4u:  :4u: 

Restar, kokią tu medvilnę turi? Aš kur dabar mezgu irgi labai faina, bet ji kažkokia kitokia...vis prisimenu Nitės žodžius, kad pas juos viskas kas ne vilna tai medvilnė, tai iš tiesų nežinau iš ko mezgu, bet tipo iš labai fainos medvilnės :D

Aš tai jau senokai nebesiparinu dėl turimų siūlų, net gi atvirkščiai, pradėjau jais beveik didžiuotis ir džiaugtis, geras daiGtas valgyt neprašo  :B 

Atsakyti

restar, isgasdinau ??? :4u:

Atsakyti

Buvau šokiruota ir aš, kad neuždirbu reikiamų sumų stažui. Nu bet tai kąąą daryttt....

Savaitgalis prašuoliavo :D nieko doro nenuveikta. Mezgiau - ardžiau :huh2:

Gydymo tikslais pasgyrė pagert KT :oh:tai visą tą laiką jaučiuosi liginių ligonis. Net senokai pamiršta migrena sugrįžo  :mad2: 

Atsakyti

Restar, kokią tu medvilnę turi? Aš kur dabar mezgu irgi labai faina, bet ji kažkokia kitokia...vis prisimenu Nitės žodžius, kad pas juos viskas kas ne vilna tai medvilnė, tai iš tiesų nežinau iš ko mezgu, bet tipo iš labai fainos medvilnės :D


Nu tu gi technologė  :D  padek ir sužinosi, ką ten turi :rolleyes:

Atsakyti

Lusasita, manęs tai nea :D nemoku aš gyvent nesaldžiai. bent kol kas. nu ir tie lėtieji angliavandeniai manęs nepasotina.

Šarange, ta proga, kad turėtum daugiau pasididžiavimo, neplanuoji į tašką? nors šiuo momentu man labai gražūs FB kažkokio tai Aido siūlai :rolleyes: šiaip, paspoksot, nes plano tai vis dar neturiu :D

Abelo, nu :gun_bandana: bet iš tikro. kažkokia nesąmonė. taigi kai vaikus augini, tai stažas eina :hmm:  a tai kodėl tada nesupliusuoja?

Rasyte, aš tai neturiu ką pasakyt tuo klausimu...

Atsakyti

Labas dienas :4u:


dar karta pasikartosiu su klausimu :rolleyes: drakius kelia galva kai ziuri i siuos siulus https://narplioju.lt/cotton-woolar verti demesiuaus :rolleyes: nesuprantu ar autores salikai megzti is viengubo siulo ar ne :hmm:

Konkreciai is situ nemezgiau, bet pagal sudeti ir metraza jie man identiski sitiems

https://holstgarn.dk...wool-cotton-37/

Is ju mezgiau keleta skaru

11167446_859594020742689_2093858759_o.jp

13241733_1052007231501366_1563642076_o.j

19276241478_4a7c0d1c0d_z.jpg



Atsakyti

Ligvita, geras, net spalvu pavadinimai atitinka :hmm:

Jauciu bus tie patys siulai :unsure: Ar smagus megzti? Is viengubo jauciu voratinklinis megztukas butu, nors raso, kad po sklabimo labai pasipurena mezginys.

Atsakyti