Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Jurgita, gražios nuotraukos ir megztinis tame fone labai dera, ir tie kraštai visai geri, nežinau, ar ten juos reikia taisyti.

Dėl egzamino, kurį maniškis laiko šiaip gana rami, bet  šįryt pažiūrėjau į sūnų, dar vartantį knygą apie rašytojus ir staiga suvokiau, kad kaip baisu būtų, jei man  reikėtų tą egzaminą laikyti. Tai buvo kažkurį laiką sukaustęs siaubas.  Vakar kaip tik kalbėjom apie reikalavimus rašiniui, tai pagalvojau, kad mūsų laikais buvo lengviau.

O šiaip jau po šiandienos egzamino sūnui bus pusė egzų praėję, o kai baigsis ši savaitė, liks tik vienas ir tas kurio mažiausiai bijo. Dar laikys trečiadienį ir penktadienį.

Atsakyti

Sveikos :4u:

Atostogauju :wub: Tiek visokių reikalų prisiplanavus, kad nei vienos dienos nenusimato be veiklos. Ir visi užsiėmimai tokie neromantiški...Pvz. odontologė, protezistas, servisas ir panašiai :)

Savaitgalį buvom su klase sodyboj. Nerealus laikas su sportinėm žaidynėm, vaikų koncertais, šokiais ir naktiniu žygiu į mišką. Ech trūks tokios klasės bendruomenės... Savaitgalį paaiškės, su kuo ir kur toliau mokysimės.

Lace, gražus anttvorinis :wub:  Bet jei nematyčiau, kas šį mezginį papostino, tai niekad neįtarčiau, kad tavo :)

Man tai raudonas periodas kažkoks. Nusipirkau raudoną lininę bliuskutę, na tokią gal labiau lauko aguonų spalvos. Mezgu raudoną dalytės suknią. Siuvuosi raudoną pieštukinį sijoną ir bliuskutę su raudonom gėlytėm :)

Dar nuspirkau tom tailor džinsus su nemažu likros kiekiu, tai galėčiau su jais gyvent dieną naktį :wub: Jau tokio mielumo prie kūno :wub:

Atsakyti

Oho Liniuka būsi Lady in red :) man labai gražu aguonų spalva :wub:

 

o kai grobis pas Dontstop..pas mane atvirkštinis reikalas, susivedžiau savo atsargas į exseli, vedu dabar kiek sumezgiau ir stebiu kaip mažėja.azartas suėmė kuo daugiau sumegzt iki naujo pirkio..MB sakė su tokiais tempais kaip dabar tai turimų užteks 5 metams nieko neperkant (nu jis suskaičiavo kad 600 gr mezgiau 2 mėnesius, bet nesuskaičiavo kad du kartus aš juos mezgiau praktiškai su tiek ardymų)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 05 birželio 2017 - 09:43

Liniuka, Tomas Tailoras yr jėga :super:

pati siuvies siuvinius? aš praeitą savaitę audinių pardę čekinau. nu kažkoks košmaras, niekas man negražu :cry2:  o rengtis nėr ką.

ai, prisiminiau, kad gi anoj savaitėj biškelį siuntinuką rūbelų užsisakiau iš užsienio..... gal tiks kas nors :fool:

Atsakyti

Oho Liniuka būsi Lady in red :) man labai gražu aguonų spalva :wub:

o kai grobis pas Dontstop..pas mane atvirkštinis reikalas, susivedžiau savo atsargas į exseli, vedu dabar kiek sumezgiau ir stebiu kaip mažėja.azartas suėmė kuo daugiau sumegzt iki naujo pirkio..MB sakė su tokiais tempais kaip dabar tai turimų užteks 5 metams nieko neperkant (nu jis suskaičiavo kad 600 gr mezgiau 2 mėnesius, bet nesuskaičiavo kad du kartus aš juos mezgiau praktiškai su tiek ardymų)

tai 2,5 metų gaunas, ane :D

Atsakyti

Nū jei medvilnes megsiu tai jo :D nes gi jinai sunki, retai aš po tiek sumezgu :D

bet kokiu atveju 2,5 tai net visai mažai atrodo, gal reik skubiai užsipirkt :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 05 birželio 2017 - 10:03

sveikos gyvos,

mes irgi jau po ketvirtokų išleistuvių,buvo laaabai smagu ir liūdna :( nes tokia tėvų kompanija buvo per tuos 5 metus susirinkusi  :wub:  ech... tikrai naivu tikėtis,kad kažkas panašaus bus,bet...o gal? ašarų pakalnė buvo pradžioj iš juoko,nes tėvų spektaklis buvo laaabai juokingas :D o paskui jau ašarojom,nes reikia išsiskirti,ir dar mokytojos graudenančios kalbos,mes jai pati paskutinė klasė buvom...

kaip gaivu šiandien po naktinio lietaus  :wub:  liko sode pora lysvelių apsiravėti ir jau planuotis vasaros kelionės maršrutą.kaip laukiu atostogų  :wub:​ 

Atsakyti

Lace nu koks gražus spalvų derinys :wub:  imčiau ir bėgčiau. tuo labiau kad mane šiuo metu ištikęs neturiukąapsirengt laikotarpis..... ar tas mėlynas dryžis labai prabangus?

Jau Nitė parašė. Bet siūlų tiek vienų, tiek kitų liko, drąsiai gali norėti  :rolleyes: 

Atsakyti

Olaiva kurlink trauksit?

aš kitą savaitę turėsiu atostogų, bus tokios mezgiminės nes MB tai dirbs...mes su vaikiui bimbalėsim :)

Atsakyti

Olaiva kurlink trauksit?

aš kitą savaitę turėsiu atostogų, bus tokios mezgiminės nes MB tai dirbs...mes su vaikiui bimbalėsim :)

į Švediją ;) po to į Daniją

Atsakyti

Jau Nitė parašė. Bet siūlų tiek vienų, tiek kitų liko, drąsiai gali norėti  :rolleyes:

kieeeek? :bigsmile:

Atsakyti

Nū jei medvilnes megsiu tai jo :D nes gi jinai sunki, retai aš po tiek sumezgu :D

bet kokiu atveju 2,5 tai net visai mažai atrodo, gal reik skubiai užsipirkt :D

:lol: aš savo vyrui papasakojau apie inventorizacijas, tai sako, galim lengviau suskaičiuot, kiek laiko užteksi turimų: pasverk viską, ką numezgei per metus ir pasverk ką turi spintoj. Jo teigimu, užteks dešimtmečiui :D tai sakiau, eisiu iš principo suskaičiuot, kiek per metus sumezgiau :P

O šiaip jaučiuos įžeista valstybės  :mad2: gi  gavau laišką iš sodros, kad paskutiniais metais neuždirbau minimumo ir šie metai nebus įskaičiuoti į stažą. Nu, pipec! 8 mėn. buvau vaikų auginimo atostogose ir per likusius 4 mėn. su 5-7 naktiniais budėjimais per mėn. pritrūkau 120 eurų iki metinio minimumo  :mad2: ir dirbu tai ne valytojos darbą lyg ir... Ir ne dėl pinigų tos pencijos gaila, bet iš pačio principo, kad dirbant tik viename darbe ir tik už etatą išėjus augint vaikų, kaip nori kad būtų šiais laikais, tai va, nė metinio minimumo nepasieki žmogus ir tavo darbą tiesiog nubraukia! Nu tai pasakytų iš karto, tai būčiau kokia bedarbe dar su vaikais tuos 4 mėn pabuvus, kad juos kur galas!  :mad2: Va. Pikta labai ir liūdna šiandien po eilinio budėjimo....  :(​ 

Atsakyti