Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas :4u:

Jau kaip sunkiai šiandien į darbą kėliausi :oh: Gerai, kad ši savaitė man trumpesnė - penktadienį visa šeima skrendam savaitgaliui į Kopenhagą :wub:

Šarange, sodyboje aš pati labai nekokios "prekinės išvaizdos" būnu, naudojuosi kaimo privalumais, kad nereikia nei dažytis, nei galvos kas rytą plauti/fenuoti, o plius ir megztinis neskalbtas, apačios užsiraitę. :ax: Pakentėkit porą dienų, bus ir antmodelinės nuotraukos, kai tik išdžius. :mirksiukas: Man ir pačiai baisiai rūpi nuspręsti, ar nešiojamą daiGtą nusimezgiau :unsure:

Jau po truputį prasideda "parkės", ką reiks toliau megzti - kol kas turiu vieną nebaigtuką užbaigti, bet idėjos "kaip š...t" nėra... :unsure:

Atsakyti

labas rytas :) mezginuku truputį užderėjo :wub:

Lace ant tvoros tai labai gražu, jaučiu ant tavęs bus dar gražiau

 

Jurgitak nu man nekliūva tas vitaminas, nežinau kaip ką taisyt, man jis toks laisvas paukštis :) dėl VT tai klysti, pavaduojančius bent jau pas mumis gauna nedaug kas :) aš tų laimingųjų tarpe nes mano darbai negali laukt kol aš paatostogausiu, bet ir tai :) grįžus randu vis tiek krūvikę nedadarytų, krūvikę klaidų ir t.t. :)

 

mano 2 mėnesių darbas džiūsta, siūlų atsargos sumažėjo 600 gr :)

vakar nagai svilo pradėjau megzt megztuką su antpečiais :) ieškojau ieškojau kokio rašto gražesnio, buvau tokį kiauraraštį nužiūrėjus, ale bet tačiau siūlas jam per storas, nesižiūri..dėjau pynes airiškas

mezgiau mezgiau su varikliu ir išardžiau, pasirodo vienam šone ne iš tos pusės akių pridėdavau :)

vėl per naują rezgu :) spalva ryža ryža ir man nepatinka, nu nežinau kodėl aš pirkau tokią...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 05 birželio 2017 - 07:40

sveikos,

skaičiau apie rūpestingų ir mažiau rūpestingų mamų išgyvenimus...pati maniau nesanti triznė, bet šiandien nei skaityti, nei rašyti, nei dirbti negaliu-mano abiturientas tuoj tuoj laikys egzaminą....Kaip jaučiatės, likimo draugės? :4u:

Atsakyti

sveikos,

skaičiau apie rūpestingų ir mažiau rūpestingų mamų išgyvenimus...pati maniau nesanti triznė, bet šiandien nei skaityti, nei rašyti, nei dirbti negaliu-mano abiturientas tuoj tuoj laikys egzaminą....Kaip jaučiatės, likimo draugės? :4u:

beveik likimo draugė :D  maniškės laikys po pietų. na, joms ne baigiamasis, bet prie metinio pliusuojasi, o metiniai pliusuojasi prie baigiamojo. bet jaučiuosi kažkaip visiškai ramiai. nors vienai dukrai tai šiandien lietuvių, ryt chemija, poryt anglų, o ketvirtadienį geografija. nu vargšiukas tas vaikis, kaip zombis koks...

labas dienas,

Lace nu koks gražus spalvų derinys :wub:  imčiau ir bėgčiau. tuo labiau kad mane šiuo metu ištikęs neturiukąapsirengt laikotarpis..... ar tas mėlynas dryžis labai prabangus?

Jurgitak, nu man tai viskas ok, toks grynai atostoginis lasivamanis, tai tie skvernai ir ta apačia tokia ir turi būti. spalva graži. koks siūlas?

nieko nemezgiau. išskalbiau tik palaidinę dukrai. mano akimis, tai labai gerai gavosi. bet toks įdomus dalykas, kad per mokslus vaikas net pasimatuot neturi kada.....

kadangi visokie ūkio  ir namų darbai manęs neapleidžia, tai pilnai dvi dienas nuo ryto iki vakaro pratursenau. lysvės jau padarytos, ir net prisėta kažko, langai išvalyti, žieminiai rūbai ir šalikai praskalbti ir sudėlioti į vietas. netgi vienas filmas pažiūrėtas, toks gana lengvas, bet visai mielas "Tūkstančiai mylių iki tavęs" https://www.forumcin...t/Event/305117/

tia va, vis dar ieškau kokio vasarinio mezginio.... bet pirmiausiai tai siūlų jam :D

Atsakyti

štai mano lysvės.... netgi su turiniu :D

Priedas  lll.jpg   20,36KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

..... ar tas mėlynas dryžis labai prabangus?


ŽŽŽŽiauriai :lol: vienetinis ir neįkainojamas :D kiniškas kašmyras sumiksuotas su Anykščių medvilne, išlupta iš mano drakiaus nasrų :D ir kaip Lace drakius nužiūrėjo, ką ten maniškis pirkosi :hmm:

Atsakyti

ŽŽŽŽiauriai :lol: vienetinis ir neįkainojamas :D kiniškas kašmyras sumiksuotas su Anykščių medvilne, išlupta iš mano drakiaus nasrų :D ir kaip Lace drakius nužiūrėjo, ką ten maniškis pirkosi :hmm:

nu supratau.... pakartot tikrai nepavyks... plę.... būtų dar kažkoks šiaip madelintoshas, tai tik viena menka problemytė - pinigai, o čia....

Atsakyti

Dontstop - nu tamsta tikrai turbo moteris, nestabdo nei ligos, nei joks uraganas tavęs nesustabdys. 

Ačiū  :hihihi:  Nuolat apie save panašiai girdžiu  :hihihi: 

 penktadienį visa šeima skrendam savaitgaliui į Kopenhagą :wub:

Uch, smagios kelionės  :super: 

Gražus dryžiukas, gražios spalvos, ta mėlyna tokia ryški  :rolleyes:  Įdomu, kaip ant figūros atrodys  :)​ 

Atsakyti

 netgi vienas filmas pažiūrėtas, toks gana lengvas, bet visai mielas "Tūkstančiai mylių iki tavęs" https://www.forumcin...t/Event/305117/

Ar tiktų vaikui žiūrėt, nėra jokių nepadorių scenų?  :blush-anim-cl:  Paskaičiau, kad apie 16-mečius  :hmm: 

Nepatinka man jame tie nukarę priekiniai kampai. Ar būtų galima kažką gudriai su jais padaryti?

Žiūrisi, lyg taip ir turėjo būti  :)​  Ar originale nenukarę kampai?

Atsakyti

Ar tiktų vaikui žiūrėt, nėra jokių nepadorių scenų?  :blush-anim-cl:  Paskaičiau, kad apie 16-mečius  :hmm:

nu nepadorių tai nėr, nors rašo, kad nuo 13-os tik skirta. yra viena tokia lengvai lengvai erotiška scenelė, čiut čiut apnuoginto kūno, keli bučinukai. šiaip filmas pro liubov, ir būtent paauglių, visa kita toli antram plane.

Atsakyti

Gavau savo Drops užsakymą, patenkinta  :wub:

 

SAM_3789_medium2.JPG

 

Belle - esu pirkus neseniai, pradėjau megzt, mačiau, kad truks, tai dasipirkau. Tiesą, dabar jau labai abejoju, ar neišardžiusi r nepradėjus ką nors kitą iš jų, ar nestorins rankenų toks modelis??

 

29-2_medium.jpg

 

Flora - seniai taikiausi pirkti, bet vis nebūdavo mano nusižiūrėtų spalvų. Šį kartą irgi nebuvo, tai paėmiau tokią šiek tiek ne mano spalvą, bet realybėje nenuvylė, ji dar ryškesnė, nei foto. Megzt planuoju gal šitą (jei nepasitaikys kas įdomesnio):

paw7n_medium2.jpg

 

Lima - turiu tokios pat spalvos Alpaca, ji (spalva) fantastiška,paėmiau kiek storesnį variantą kepurei  :)

Fabel - tikiuosi išeis iš vieno matkiaus pora kojinių  :)

Na ir Brushed alpaca silk - dar nuo pernai planuoju megzti tokį modelį, paėmiau tokius siūlus, kokius rekomenduoja gamintojas:

 

10c-2_medium.jpg

 

Atsakyti

nu nepadorių tai nėr, nors rašo, kad nuo 13-os tik skirta. yra viena tokia lengvai lengvai erotiška scenelė, čiut čiut apnuoginto kūno, keli bučinukai. šiaip filmas pro liubov, ir būtent paauglių, visa kita toli antram plane.

Ačiū  :)  Na tada netiks, nenoriu paskui kokių klausimų sulaukt  :D 

Tada pati gal pažiūrėsiu  :)​ 

Atsakyti