Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kaip įdomiai  :D

aš vakar labai nustebau nemaloniai,nes,nuėjusi į ligonių kasas tos europinės sveikatos kortelės,kuri reikalinga keliaujant,man pasakė,kad nuo spalio aš nedrausta.pries 2 metus man taip buvo,kai prieš operaciją ligoninėj konsultacijon ėjau,sako susimokėkit...pasirodo,kai vaikui 8 metai sueina,sistema išmeta tave.turi nešti dokumentus iš naujo.ir būtinai gimimo liudijimus :D  šį kartą man malonę suteikė,ir leido tapatybės kortelės vaikų pateikti :D žodžiu Luknei 8 suėjo,ir mane vėl išmetė iš draustųjų sąrašų :D

tai džiaukis kad Sodra nenusiskaičiavo viso metinio mokesčio :D  nes man panašiai buvo, tiksliau  VMI  (anksčiau jie tuos draudimus administruodavo) buvo pametę mano įmoką vieną, tai tipo rašė kažkokius pranešimus į kažkokią sistemą, prie kurios aš nesijungiu, o kai negavo atsakymo, tai leido sau nusiskaičiuoti skolą nuo sąskaitos. tai gerai, kad sąskaitoj pinigų neužteko ir bankas man pranešė, kad įšaldyta sąskaita dėl skolos.

apskritai, tris metus mokėjau tas įmokus ir tik likus pusmečiui iki vaikų 18 metų netyčia išsiaiškinau, kad neturėjau mokėt visiškai. tai teko susigrąžinti .

labas dienas,

darbingas penktadienis :B

Atsakyti

šitąąą kai čia buvo diskusijos apie planetų sukimusis tai kažkaip neatidžiai skaičiau, ne itin aktualu buvo, bet dabar kuris laikas karts nuo karto ima ir dingsta pasaulis iš akių tiesiog..sėdint

ne taip kaip yra kelis kartus buvę nuo staigaus judesio kaip pachmielas o gal labiau su aptemimais susiję ( nu panašiai kaip staigiai atsistojus)

kažin susirūpint ar nieko?

Atsakyti

šitąąą kai čia buvo diskusijos apie planetų sukimusis tai kažkaip neatidžiai skaičiau, ne itin aktualu buvo, bet dabar kuris laikas karts nuo karto ima ir dingsta pasaulis iš akių tiesiog..sėdint

ne taip kaip yra kelis kartus buvę nuo staigaus judesio kaip pachmielas o gal labiau su aptemimais susiję ( nu panašiai kaip staigiai atsistojus)

kažin susirūpint ar nieko?

o tau su spaudimu šiaip kaip?

siūlyčiau stebėt, ar neblogėja, nedažnėja, ar gyvent netrukdo.

nelabai ir aš pamenu visu ten pamokymus, bet sakyčiau kažkas su kraujotaka negero. nors dar gali būt koks užspaudimas

Atsakyti

spaudimas 100/60 kaip visada

nu žiūrėsim gal dėl mmm čia taip

Atsakyti

Man tai kaip užėjo planetų judėjimas taip ir praėjo, spaudimą matavaus, bet nieko labai blogo nerodė, o kaip visa kita ten nustatyt tai nežinau, kol papulsi pas medikus nustos suktis, arba apsisuks kelis kartus aplink savo ašį, tai priežasties ir nežinau.

Atsakyti

qqte, man  pries mm visada planetos pasisuka. kai jau gatvej kur ima  suktis, tai perspejimas, kad tuoj tuoj :)

Atsakyti

IMG_2592__medium2.jpgIMG_0620_medium2.jpg

 

Kas čia nert norėjo? 

 

1_medium2.jpg

 

IMG_2144_medium2.JPGIMG_2130_medium2.JPGIMG_2136_medium2.JPG03032017-DSC_0016_medium2.jpgsoulful20_medium2.jpg

 

Penktadienį popiet visos visada dingsta, jokios gyvybės, ar nedirbat, ar kaip tik labai įkvėpimas pagauna "ant paskutinio skambučio" ? :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 02 birželio 2017 - 14:40

aš tai knapsau...jau vaikams įjungiau filmą ir misliju,kad reik eit posmą numigt :D net slabna,kaip miegas ima...

Atsakyti
Mezgiminis klausimas. Jei nugarą megzčiau nuo viršaus į apačią, o priekį iš apačios į viršų lygiu raštu, ar būtų koks skirtumas?
Atsakyti

Liniuka manau jei ir būtų tai nesimatytų :)

Atsakyti

as tai penktadieni i darbo pabaigą biski daugiau darbų paprastai turiu :) nes ikvepimas visus kitus pagauna :)

Atsakyti

Aš irgi prigulčiau mielai, bet nelabai yra kur  :happy: 

IMG_4292_medium2.jpgIMG_8527_medium2.JPG1_IMG_5668_-_page_1__top_medium2.jpgtestineule_marraskuu_2014_22_medium2.jpgButtonside_Sweater_project_The_Knitting_Cosy_Cottage_Orchard_Wrap_12_medium2.jpg

Atsakyti