Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

kokia daili suknutė <3

DSC_0313a_medium2.jpg

Whirl_dress_2_medium2.jpg

Atsakyti

Vat kažkodėl mano natūra labai nemėgsta varžymosi, net negaliu logiškai paaiškint kodėl, bet jei tik koks konkursas, varžybos ar kažkas panašaus man iškart peilis, žiūriu, kad Luknė tuo klausimu visa į mane...  :unsure: 

Šita suknelė labai faina, aš jau irgi nužiūrėjau, net jei ir nerta ir spalvos labai gražiai pereina ir matosi, kad minkšta, krentanti tokia....  :wub: 

Atsakyti

Sveikos,

vakar megztelėjau kaip senais laikais, kai megzdavau pusiau miegodama, realiai užmerkdama akis ir pusiau sapnuodama :), nes ir miegojo norėjosi, bet ir į priekį pavaryt :). Reikės patikrinti, ar nereiks ardyt, nes anksčiau taip būdavo, kai akių paleisdavau miegodama :).

Man smagiausia, kad aš nieko neraukiu muzikoje,, nieko negaliu nei padėti, nei pakritikuoti, tai tik džiaugiuosi :).  Mano grojikę ruošia ne konkursas, o koncertams, tai nėra tos įtampos. Šiuo metu sakė, kad 4-iems koncertams ruošiasi, kalėdinį kūrinį jau moka :). Smagiausia, kad nereikia versti, va ir dabar groja :wub: .

Šarange - na, jums gamyboj LEAN'as praverstų :).

Vis pagalvoju apie Lusasitos parašymą apie mitybos pasikeitimą. Pamenu, kad mano atsiradimo sektoje pradžioje Lusi daug kepdavo gardumynų, Ingridushka stebindavo savo kulinariniais šedevrais, Katukas buvo prieš veganizmą :). Pati bręstu kokiems nors pokyčiams, nes akivaizdu, kad savaime bele ką valgant, rezultatas labai kitoks nei jaunystėje...

Man būtų labai smagu, kad vis kartais pasidalintumėte, ką valgote sveikai, kuo keičiate visokius pakramsnojimus,  ką ruošiate šventėms... Aš dažnai mielai pagraužčiau ką nors sveiko, bet nesugalvoju ko, nes labai noriu kramtyti. 10 riešutų neužtektų...

Ir dar galvojau apie Lusasitos turėjimą kuo apsirengt bei nustebau, kad nebemezgi užsakymams. Tai tau išeitis būtų - anūkai :). Gali jau dabar pradėt kraitelį megzt :), jeigu be mezginio negali.

Atsakyti

Labas rytas,

Šarange, geriau nenorėk švarių stalų politikos, nes ne tik, kad nespėsi darbų pasidaryt, o ir krūva susirinkimų ir mokymų priedo gausi..

Liniuka, mūsiškiai irgi kažkur planuoja apsilankyt. Reiks pasidomėt ką numatę :)

Vakar buvo pas mus vaikų šventė su karine technika, gaisrinėm. Nu kažkokia antipatija, man vaikai ir karinė technika... nesiderina... Bet pačiuoj šventėj, kažkaip nebeerzino, nes daugiau estafetes ir komandinį darbą ugdė, o ne jėgą demonstravo :) 

Parsivedžiau chebrą šlaputėlius :D nes gaisrininkai "gesindami gaisrą" išmaudė daugumą :D 

Vis dar mūsuose gaji manija atsidėti kažką sau.. Buvo vaišės vaikams, tai greit dalis sulčių ir  saldainių po stalu nugulė ir atsirado lentutė "Nebėra" :D nu nesuprantu aš šito.. Jei jau darai vaišes, tai kam dar neštis namo kažką?? 

Atsakyti

Man smagiausia, kad aš nieko neraukiu muzikoje,, nieko negaliu nei padėti, nei pakritikuoti, tai tik džiaugiuosi :).  Mano grojikę ruošia ne konkursas, o koncertams, tai nėra tos įtampos. Šiuo metu sakė, kad 4-iems koncertams ruošiasi, kalėdinį kūrinį jau moka :). Smagiausia, kad nereikia versti, va ir dabar groja :wub: .

Šarange - na, jums gamyboj LEAN'as praverstų :).

Vat ir aš neraukiu :D  :sutinku: 

Nežinau kas tas LEanas ir nesakau, kad jo reikia, bet kažkas, kas priverstų vyrus susitvarkyt tikrai praverstų :D

Waidaw, tu jau grįžai į darbą? Seniai>?  :hmm: 

Atsakyti

Labas rytas,

Šarange, geriau nenorėk švarių stalų politikos, nes ne tik, kad nespėsi darbų pasidaryt, o ir krūva susirinkimų ir mokymų priedo gausi..

Vis dar mūsuose gaji manija atsidėti kažką sau.. Buvo vaišės vaikams, tai greit dalis sulčių ir  saldainių po stalu nugulė ir atsirado lentutė "Nebėra" :D nu nesuprantu aš šito.. Jei jau darai vaišes, tai kam dar neštis namo kažką?? 

kaip įdomiai  :D 

aš vakar labai nustebau nemaloniai,nes,nuėjusi į ligonių kasas tos europinės sveikatos kortelės,kuri reikalinga keliaujant,man pasakė,kad nuo spalio aš nedrausta.pries 2 metus man taip buvo,kai prieš operaciją ligoninėj konsultacijon ėjau,sako susimokėkit...pasirodo,kai vaikui 8 metai sueina,sistema išmeta tave.turi nešti dokumentus iš naujo.ir būtinai gimimo liudijimus :D  šį kartą man malonę suteikė,ir leido tapatybės kortelės vaikų pateikti :D žodžiu Luknei 8 suėjo,ir mane vėl išmetė iš draustųjų sąrašų :D 

Atsakyti

Kalbant apie beprasmius darbus tai man užtenka ISO,  pati sistema veikia, viskas ok, bet tie lentelių pildymai ir visokių nesamonių rašymai.... Negaliu daryt darbų, kurių prasmės nematau, tiesiog.... Tai sėkmingai nerašau, ko galiu nerašyt  :rolleyes: 

Atsakyti


Vis pagalvoju apie Lusasitos parašymą apie mitybos pasikeitimą. Pamenu, kad mano atsiradimo sektoje pradžioje Lusi daug kepdavo gardumynų,

Ir dar galvojau apie Lusasitos turėjimą kuo apsirengt bei nustebau, kad nebemezgi užsakymams. Tai tau išeitis būtų - anūkai :). Gali jau dabar pradėt kraitelį megzt :), jeigu be mezginio negali.

aga, pasikeitimai del saldumynu tik :)  senstam VISI. vaikai irgi :)  ( nu gal reik sakyt brestam :)  ) kai vaikai  nebenori pyragiuku tai kam juos kepti. mums su vyru  ir taip yra  atsargu rinkiu . bet didziausia priezastis, mane atbaidziusi nuo saldumynu tai BAIME. kai mamai buvo zarnyno vezys, kai as 4 men  ja kasdien slaugiau... nuo to laiko bijau as to zarnyno vezio ( turbut visu veziu bijau) . na o vezio  pagrindinis maistas _ cukrus. vat kazkaip taip, mano smegenis  eme ta fraze plaut. biski  paplove.  nesakau, kad visai visai  nevalgau. kai noriu valgau ir   sokolado ir torto ( pora kart per metus uzeina noras) . bet kai nevalgau, tai ir nenoriu .  ir daug kas man jau persaldu ( anksciau labai stebedavausi zmonems, kuriems budavo persaldu, perriebu, galvodavau issidirbineja )

nu o del anuku, tai tyliu ir tyliai meldziuosi, kad ju isvis kada nors tureciau  . apie mezginius busimiems ( o gal  neduok dieve ju isvis niekada nebus )  tikrai net negalvoju .  vienas senberniauja,  kitos draugas dar nesubrendes vaikams... rrr. is kur tie anukai ;(   kita vertus, as mezgu greitai, tai  kai jau suzinosiu,tokia stebuklinga naujiena, spesiu primegzt apmegzt ... kad tik butu kam.

ai gi, visada galima megzt saviems  vyrams  ( bruolio pagalba) . dukrai nemezgiau jau seniai . bet matyt tiesiog nera  tokio kablio, kaip kad buna, kai nori SAU ko nors TOKIO :D

Atsakyti

Šarange, nu pora mėn jau kaip pargrįžau, bet aš namie daugiau nuotoliu dirbu ;) ateinu kaip tas katinas kada noriu :D  

Olaiva, taip lyg iki 8m. tik draudžia, reik naujo beibio, kad į apdraustųjų leistinųjų sąrašą patektum :D 

Šarange, o kai ISO+LEAN tai išvis tik lentelių pildymai, auditai ir bla bla bla  :oh: 

Suprantu, jei tas duotų apčiuopiamos naudos - tai ok. Kažkiek ir duoda, bet to bardako, kas buvo anksčiau - nesutvarkė.. Kaip išėjau prieš 2 metus ir informaciją reikėdavo ne gauti o ją išpešinėt - tai ir dabar sėkmingai tas veikia..  :mad2:​ 

Atsakyti

Šarange, nu pora mėn jau kaip pargrįžau, bet aš namie daugiau nuotoliu dirbu ;) ateinu kaip tas katinas kada noriu :D

Olaiva, taip lyg iki 8m. tik draudžia, reik naujo beibio, kad į apdraustųjų leistinųjų sąrašą patektum :D

Šarange, o kai ISO+LEAN tai išvis tik lentelių pildymai, auditai ir bla bla bla  :oh:

Suprantu, jei tas duotų apčiuopiamos naudos - tai ok. Kažkiek ir duoda, bet to bardako, kas buvo anksčiau - nesutvarkė.. Kaip išėjau prieš 2 metus ir informaciją reikėdavo ne gauti o ją išpešinėt - tai ir dabar sėkmingai tas veikia..  :mad2:​ 

iki 18 draudzia ;) bet ties 8 metais kazkaip ju sistema sukvailioja :D

Atsakyti

Kaip tu sugebi gamyboj iš namų dirbt? Neįsivaizduoju :D

Pas mus remontas antra diena, taip sugadino, kad nei pirmyn, nei atgal...  :unsure:  Jau neramu visiems darosi...

Taip gražiai rapsų jūros žydi...o nėr ką fotkint :D

Atsakyti

iki 18 draudzia ;) bet ties 8 metais kazkaip ju sistema sukvailioja :D

 

O kodėl man užsifiksavę, kad tik iki 8 m..  :unsure:

 

Kaip tu sugebi gamyboj iš namų dirbt? Neįsivaizduoju :D

 

Pas mus remontas antra diena, taip sugadino, kad nei pirmyn, nei atgal...  :unsure:  Jau neramu visiems darosi...

 

Taip gražiai rapsų jūros žydi...o nėr ką fotkint :D

 

aš ne gamyboj, o pirkimai + buhalterija :) šiuo metu :D žinai kai grįžti ir visi savo nemėgiamus dalykus bando įpiršt :D gamybą pakontroliuoju ir iš namų, bet daugiau kai nepagamina tiek, kiek reik  :D

 

tai brolis negali pabrūžint, kol vonioj pagulėsi ir ryt jau fotkyt yr ką :D

Atsakyti