Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Lean :D 

Pas mus kitos įmonės važiuoja į ekskursijas, eilė pusei metų į priekį :blink: 

Iš pradžių buvo labai keista, bet kai susigyveni su ta tvarka, tai visai net ir prasmė pasimato. Bet veikt yra ką :B 

Atsakyti

bet ne visose srityse viską galima standartizuoti :B  mano manymu.

Atsakyti

Labas :4u:

Pagaliau baigėsi ir mums visos šventės. Nors ir buvo vargo, lakstymo, bet viskas pavyko puikiai. Vaidinimas "Bremeno muzikantai" tai išvis nerealus, visi plojo kelias minutes atsistoję, nes vaidino kaip suaugę aktoriai, rūbai, charakteriai tobulai pritaikyti, nu superinis, prašiau, kad įrašą man įrašytų prisiminimui :wub: Daug vargo su siuvėja turėjau, tik prieš dieną atsiėmiau suknę, bet atrodė tikra princesė :wub: Vakar dar buvo apdovanota "Metų žvaigždutės" statulėle. 30 mokyklos geriausiųjų būna apdovanoti ne tik už puikų mokymąsi, bet ir pasiekimus rajoniniuose konkursuose.

Ir šiandien jau po visų lėkimų aš jau "degu" ir nežinau kaip tą ugnį skrandyje ir gerklėje užgesinti.

Dar man dainikę šeštadienį teks sudainuoti Tauragės gimtadienio šventėje. Jau taip norisi poilsio...

Viską perskaičiau, mezginius mačiau, giriu :wub: Ligvitos, Ristinos, Donstop gražūs darbai :wub:

Atsakyti

As bandysiu jaukintis Drops Lace, nors pilkas matkiukas jau geri metai guli, siandien atnese maisa baltu ir roziniu, roziniams net ideja turiu... 

Atsakyti

Mamų didžiausias džiaugsmas - vaikai  :wub: , tai šiandien džiugi diena. Faina, kai yra kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti.Aš šiandien labai didžiuojuosi savo mergaitėmis. Didžioji paruošė  mažąją stojimui į muzikos mokyklą ir atvežė, o mažoji pasirodė taip ryškiai, kad pasikvietė mane specialiai ir būtų priėmę į pirmą klasę. Na, bet logistika iš darželio būtų pernelyg sudėtinga, tai pasiliekam parengiamojoj grupėj. Bus aiškiau gal, kam labiau tinka. Kažkuriuo metu net norėjau bandyt, bet ai, dar mažulė, spės, paaugs, bus lengviau. Bet be galo smagu, kai giria ir jau aiškūs rezultatai iškart, nereiks laukt virš 2 sav atsakymo. Prisigyriau :).

Atsakyti

[sup]​siandien absoliuciai tusciai praejo diena, pakeliui is darbo uzmirsauzmirsau uzeit i parduotuve, tenka dabar specialiai vaziuot... Nekalbu jau apie tai, kad ryte ilgai stovejau prie paprastos perejos ir laukiau zalio sviesviesoforo. . .[/sup]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 01 birželio 2017 - 15:29

o aš pamieravau suknelę su viena rankove, viskas beliko dar viena rankovė, sukaišioti siūlus ir psio\

tiesa jo, kažkaip tais šiuo atveju tai suknelė pati sau gulinti man gražesnė nei ant manekenės, ir esmė ne tai kad blogai guli, o tiesiog, nu nieko nepadarysi, megztas rūbas visas rinkutes išryškina

Atsakyti

Tai va, kad žmogus į save objektyviai pasižiūrėtų ir rengtųsi atitinkamai, nesvaigdama apie megztas sukneles... Tu šitiek vargai, mezgei, o rezultatas taigi nebus iki galo džiuginantis, ant "gyvos bobos" :). parodysi? Nors gulimą ar kambarėlyje ir ant savininkės?

Man pastaruoju metu ieškant rūbų teko į save veidrodyje prisižiūrėti, skaudi realybė... Bet štai su naujais tamsiais džinsais tokia maišine maikute jaučiuosi tobulai :).

Atsakyti

Restar nu čia matai tokia situacija kad ką besirengs gerai neatrodys, ar megzta ar nemegzta, nu jai gražu, jinai nori, nu tegul jau geriau suknelėms pinigus leidžia nei anksčiau...o žiūri manau objektyviai, supranta gi kur kas negerai ..ant pakabos tai parodysiu turbūt o jau ar papozuos ar ne nežinau...

Atsakyti

Man šiandien irgi džiugi diena. nojų priėmė į norimą gimnaziją.jau ramu  :angel_not: dabar galima ramiai važiuoti į foto parodos "Pliažas" atidarymą :)

 

Knitting-on-beach.gif

 

smagu gyventi ne mieste...matai gamtos sezoniškumą pro savo 4 akis ir dar pro vieną papildomą :wub:

 

DSC_5229_medium2.JPG

 

DSC_5240_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 01 birželio 2017 - 16:22

Tai kur mokysis Nojus?

Atsakyti

Oi mokyklos... anekdotas grynas.

Ryt bus aisku kas ir kaip. Bet keiktis tai norejos :D

Pasiemiau dainininka. Nu dainuoja fainai❤❤❤

Atsakyti