Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O aš tai totali trizna... dėl bet ko galiu apsiverkt... nervina tas žiauriai.. buvom kine vaikiškam multike... ir ten sugebėjau apsiverkt :oh

O jei koks renginys vaikų kur tai ir iš džiaugsmo ašaros byra...

Atsakyti

 

bet geriausi yra namuose gaminti. susišaldai bananus gabaliukais, geriausia tokiu gerai panokusius. tada su blenderiu juos sušalusius sutrinti gerai (bet blenderis toks postirpis turi būt, šitie su rankenom nepraeis, aš naudoju kombaininę kokteilinę). ir vsio, superiniai ledai. jei noris, pridedi visokių ten uogų, ar kakavos, ar dar ko nors. ir be cukraus ir be riebalo, tik su daug bananų.

 Aš kai cukraus nevalgiau tai darydavausi panašius bananai+ uogos. Tai jei išėmus iš kameros palaikai kiek, kad nebūtu sušalę į akmenį, tai ir paprastesniu blenderiu pasidarydavo.

 

Sveikos :4u:

 

baigė Vaiva savo darželinę "karjerą"... kažkaip man truputį keista, kad mano tokie dideli vaikai. :unsure: aš turbūt irgi iš tų asocialių mamų, nesigraudinau kažkaip...  :rolleyes: 

Bet vestuvinės suknelės dar neišaugo :) Ar čia sesės priaugo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 31 gegužės 2017 - 19:56

 Bet vestuvinės suknelės dar neišaugo :) Ar čia sesės priaugo?

Suknelė tai jau tokia "ant ribos".  :unsure: liemuo ne savo vietoje, bet apsimečiau, kad toks modelis paaukštintu liemeniu.  :B  nekilo rankos vienam kartui kažką naujo pirkti  :blush-anim-cl:  juo labiau, kad Vaiva labai apsidžiaugė tą suknelę atradusi   :ax: 

Atsakyti

Lace, tai nori pasakyt kad tavoji musu melynake :wub:  siemet jau bus pirmokele :bigsmile: negaliu patiket, kaip ji taip greit uzaugo. 

Atsakyti

Lace, tai nori pasakyt kad tavoji musu melynake :wub:  siemet jau bus pirmokele :bigsmile: negaliu patiket, kaip ji taip greit uzaugo. 

Aš apie tą patį pagalvojau  :) Visai neseniai pūstažandė didelėm gražiom akim kūdikiškus mezginius rodė.

Ačiū, Terezza  :4u: Bandysiu nusipirkt.

Atsakyti

Labas rytas,

Su tikros lietuviškos vasaros pirmąja diena! :D 

Atsakyti

Labas rytas.

Man irgi toks juokas, kad oras kaip tik atšalo atėjus kalendorinei vasarai. Man atrodo net kai prieš kelis metus visą gegužę buvo vasariškai karšta, atėjus birželiui irgi atvėso.

Atsakyti

Labas rytas,

Aha TIKRA vasara... Mums šiandien ekskursija gamtoj...  :huh2: 

Atsakyti

labas,

mano kūdikiams šiandien žygis su nakvyne ir palapinėm :D

Lace, kokia gražuolė dukrytė :wub:  šaunuolė, sveikinam pereinant į naują etapą

esu pikta, pavargus iš pat ryto, pamršus krūvą dalykų, dėl to dar piktesnė :mad2:  vakar grįžau namo 21 val, tada dar kelias valandas ruošiau kūdikius žygiui. čia ruošiau tai vadinasi taip: maaaama, o gal žinai kur tas. maaaaama, o gal mes turim tą aną.... žodžiu, guliausi apie 24 val, neišsimiegojau ir dar šalta :B  ir dar vėlai į darbą atsibeldžiau, tai reiškia išeisiu vėlai, tiesiai ant kamščių. ir dar viršininkas sunervino, su kažkokiom naujovėm. kažkokiam bendram diske turėsim pildyti informaciją apie savo darbus, kad dar aukštesnė valdžia bet kada prieitų pasižiūrėt. nu dar viena eilinė sistema, kurią reik pildyt. dirbam, kadf pildyt lenteles :aggressive:

eisiu kur nors kamputy patylėsiu :B

Atsakyti

hehe katuk mes senokai šitokias lenteles pildom :) o paskui dar skaičiuoja ar pakankamai valandų dirbom ir ar nereikia ko nors atleist :D

Atsakyti

Sveikos,

Katukui  :4u: 

pas mus tai visada kai tik karštą vandenį atjungia, tai ir atšala  :oh: 

Atsakyti

hehe katuk mes senokai šitokias lenteles pildom :) o paskui dar skaičiuoja ar pakankamai valandų dirbom ir ar nereikia ko nors atleist :D

nu spėju, akd ne tokios :B

pas mus yra krūva tų sistemų.

turim dokumentų valdymo sistemą, pildom kasdien, ten plaukia visos užduotys

turim pirkimų planų sistemą, vidinę

turim pirkimų skelbimų ir procedūrų sistemą, visuotinę, ten vyksta visi susirašinėjimai su tiekėjais, dalyviais ir panašiai

kai kas turi dar visokių tik jo darbui skirtų

dar turim vieną diską serveryje, vidinį,  visiem prieinamą

o dabar dar sukūrė google diską, kur turim vesti visas savo darbo kiekvieno veiksmo datas

nu tai pyyypt, kada dirbt tiesioginį darbą?

Atsakyti