Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš ledus valgau tik tuos iš sulčių :D  bet paskutiniu metu man nepatinka, kad atšala viskas, o burna tai net nejautri patampa.

RImi, berods ir Iki yra sojinių ledų, Valsoia. nu brangoki, bet kai labai norisi, tai leidžiam sau.

Valentino tose salelėse būna vegan. bent jau taip rašo. tai turbūt irgi pieną keičia augaliniu.

bet geriausi yra namuose gaminti. susišaldai bananus gabaliukais, geriausia tokiu gerai panokusius. tada su blenderiu juos sušalusius sutrinti gerai (bet blenderis toks postirpis turi būt, šitie su rankenom nepraeis, aš naudoju kombaininę kokteilinę). ir vsio, superiniai ledai. jei noris, pridedi visokių ten uogų, ar kakavos, ar dar ko nors. ir be cukraus ir be riebalo, tik su daug bananų.

Atsakyti

17818647_1830771437245591_8483961350622517663227_646926188842688_506768899696073IMG_4455_medium.PNGaa_020_medium_medium.jpgDSCF2188_medium2.JPGOsborne_3_medium2.jpg

Atsakyti

hm ledai...nu būna užsimanau periodiškai, labai mėgstu tuos vaisinius bet ne iš sulčių, kažkada pagal beatą užsikabliavus visą vasarą šerbetus vaisinius gaminau...ypač skanus iš braškių, nu dar ananasų, juodų serbentų...

o dabar vis planuoju pasidaryt iš jogurto, bananų, uogų...bet tingiu :)jaučiu vis tiek viena valgyčiau

Atsakyti

Šitie ledai nerealiai skanūs ir paprasti

http://www.beatosvir...ladiniai-ledai/

Atsakyti

as dedu i kokteiline saldyto banano, saldytu braskiu ir  naturalaus  jogurto ( arba graikisko)  ir wrummmmm. gaunasi labai saltas tirstas kokteilis per siaudeli. arba nu skystoki ledai

ledu niekad nevalgom kai salta. net mintis nekyla  saldytis kai ir taip salta :)  vaikai  gyvenime nera  prase ledu, kai  reik su striuke eit . bet vasara  visada atsiimdavo :)  ir mes valgydavaom vasara  kasdien kol suzinojom kas tai yra kaliorijos .

o dabar kai  nenaudojam cukraus, kai nevalgom jokiu pyragu, kai nevalgom saldainiu, saldumynu... tai ir ledai  labai persaldus, ir nebesinori ju

Atsakyti

Kalbejot apie suktukus tuos siandien, tai vaikis pasirodo irgi spoksojo spoksojo yotuba, nuvare ir susikonstravo is lego kazka ten panasaus, pamokele susirades

Atsakyti

Nuo uodų nepamainoma priemonė yra kamparo spiritas. Šiūkštelėti ant sausos įkaitintos keptuvės ir pereiti namus, kol garuoja. Kvapas tuoj pat išsisklaido, o uodai net kelias dienas ratu tokią vietą apeina. Išbandyta praktiškai.

Atsakyti
man aktualu, kad nesuestu mirtinai kieme besiduodancio kudikio :D :D :D
Atsakyti

Sveikos :4u:

 

baigė Vaiva savo darželinę "karjerą"... kažkaip man truputį keista, kad mano tokie dideli vaikai. :unsure: aš turbūt irgi iš tų asocialių mamų, nesigraudinau kažkaip...  :rolleyes: 

 

Priedas  IMG_2692.JPG   123,42KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti


man aktualu, kad nesuestu mirtinai kieme besiduodancio kudikio :D :D :D

Galima pabandyti jį "aprūkyti" kamparo spirito garais.

Atsakyti

Labos

patiktukų pridėlioju ir nepasirodau. Bet užtat mezgu.

Sukučių pas mus pilnos parduotuvės prikimštos, tarp jaunimo populiaru, tik retai aš juos matau :) Kai visi mašinom keliauja, nematai ne savo aplinkos žmonių.

Pas kirpėją ir man sektiškai reik, bet turiu dovanų čekį iki birželio galo galiojantį. Dar taupau.

Priemonių nuo uodų pas mus būtinai reik - drėgnas karštas klimatas ir visokias piktas ligas uodai platina. Perku natūralių aliejų purškiklį, tinkamą vaikams. 100 proc. neapsaugo, bet vistiek mažiau. Mes abi su dukryte alergiškos uodams, guzais muša iškart. Nepasiėmiau savaitgalį purškalo (nesitikėjau vidury dienos per karščius būt uodų suėsta), tai dabar nežinau kuo tept, nieks normaliai nepadeda. Ir antialergetinius geriu.

Kerpeną ir kitas ramias pagirt noriu  :4u: Aš dar labai mokausi šito. Stabdo gyvenimo džiaugsmą visos baimės ir pergyvenimai.

Atsakyti

Labos

patiktukų pridėlioju ir nepasirodau. Bet užtat mezgu.

Sukučių pas mus pilnos parduotuvės prikimštos, tarp jaunimo populiaru, tik retai aš juos matau :) Kai visi mašinom keliauja, nematai ne savo aplinkos žmonių.

Pas kirpėją ir man sektiškai reik, bet turiu dovanų čekį iki birželio galo galiojantį. Dar taupau.

Priemonių nuo uodų pas mus būtinai reik - drėgnas karštas klimatas ir visokias piktas ligas uodai platina. Perku natūralių aliejų purškiklį, tinkamą vaikams. 100 proc. neapsaugo, bet vistiek mažiau. Mes abi su dukryte alergiškos uodams, guzais muša iškart. Nepasiėmiau savaitgalį purškalo (nesitikėjau vidury dienos per karščius būt uodų suėsta), tai dabar nežinau kuo tept, nieks normaliai nepadeda. Ir antialergetinius geriu.

Kerpeną ir kitas ramias pagirt noriu  :4u: Aš dar labai mokausi šito. Stabdo gyvenimo džiaugsmą visos baimės ir pergyvenimai.

Uodų įkandimams raminti yra puikus kiniškas tepaliukas 999. Jis šaldantis, visą niežulį nuima. Verta nešiotis su savim.

Va šitas: http://www.ebay.co.u...rUAAOSw~gRVpNfe

Atsakyti