Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

Gražus raštelis, Saulėlydi. Man kažkur labai matytas..

Gal primena Olaivos mezginius... Kai pasakei, pagalvojau apie tai ir aš.

Ko gero net toks pat

DSC_9285_medium2.JPG

DSC_4628_medium2.JPG

Atsakyti

Vakar paskaičiau, kad tų čija nebrinkintų negalima vartoti, kažkaip ten prilimpa, ar kas ten darosi  :hmm: 

Saulėlydžio pradžia labai daili  :wub: 

Tas besisukantis daiktas ir mūsų namuose yra  :oh:  Totaliai aš jo nesuprantu, tik skaičiau, kad ligoniams, dausiausia autistams jis sukurtas buvo  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Vakar paskaičiau, kad tų čija nebrinkintų negalima vartoti, kažkaip ten prilimpa, ar kas ten darosi  :hmm:

Saulėlydžio pradžia labai daili  :wub:

Tas besisukantis daiktas ir mūsų namuose yra  :oh:  Totaliai aš jo nesuprantu, tik skaičiau, kad ligoniams, dausiausia autistams jis sukurtas buvo  :rolleyes:​ 

dideliais kiekiais nepataria, nes tada jos brinksta skrandyje ir sulimpa į vieną didelį gabalą. bet jei nedideliais kiekiais, tai nieko neturėtų įvykti

Atsakyti

as chia seklas dabar dedu  irgi i "pudinga"  dedu saldytas barskes ( reik gi sunaudot pernykscias, kai jau zydi zydi naujos) , arba  smulkinta banana, tada  graikiska jogurta ( bet dabar eilinio natur pirkausi nes anas kazkoks perriebus siam reikalui)  ir 30 gr chia. sumakaluoju ryte, valgau  pietums.

jos brinksta tai jei sausu privalgyt ir daug vandens neuzgert, kaip ir selenos kokios, gali koki kamsti  padaryt

Atsakyti

Kas kam aktualu :) Mantas pamates tuos spierius per mano peti pranese, kad draugai is Aliexpero uzsisake, tai itariu ir man teks :D

Bet siandien uzsakiau arbatmedzio alieju, nes vakar vaare parejo uodu suestas

Atsakyti

 

Bet siandien uzsakiau arbatmedzio alieju, nes vakar vaare parejo uodu suestas

Brolienė gamina 


Pridėta:

Atsakyti

Saulelydi, o kur rast ta priemone? :)  As tai prisiskaiciau, kad arbatmedziu aliejus gerai, tai uzsakiau, ryt pakeliui is darbo pasiimsiu

Atsakyti

Ligvita, turbūt tik atsiųsti galėčiau..Ji užsiima tais Young Livig aliejais. Yra oficiali atstovė Lt

Atsakyti

Sveikos,

BIškį atsipūčiau nuo darbų, galima ir čia įlįsti. Megzt nėr kada ir nori nekažką..  

PAsisiūliau MB padėt tuos spinerius pakuot ir siubtibėt tai įdavė tel or maždaug atsiliepinėk :oh: Jau net bloga tokį žodį išgirdus :D

Ligvita, arbatmedžių aliejus nieko neatbaido tų uodžių... bandžiau miške.. toliau sėkmingai sega ir ką tu jom.. 

DAržus tai mazgė sėkmingai praravėjo ir išmindžiojo... nu kam eit aplink jei tiesiai arčiau :oh

Atsakyti

Sveikos,

Ligvita, arbatmedžių aliejus nieko neatbaido tų uodžių... bandžiau miške.. toliau sėkmingai sega ir ką tu jom.. 

Klausimas ar išvis juos kas nors atbaido...

Atsakyti

Turėjau iš armijai ir civiliams purškalą.. pradžioj padėjo., bet pastovėjo ir matyt išsidvėsė...

 

Pradėjau bijot gandrų... pas mus vietinis toks naglas, kad nebijo visai arti prieiti.  Aną penktadienį vaikštinėjom su maže. Įdėjau ją į sūpynę suptis. Pati stoviu šalia. Gandras pievoj varlinėja sau.. staiga žiūriu eina artyn. Prieina prie pat manęs.  aš jam aiškinu nieko neturiu... eik iš čia..  pasisukioja ir staiga su snapu man kirst.... aš už mazgės ir į kito namo laiptinę... vijosi iki pat durų... nu jausmas tai ką aš žinau... kojos ilgai drebėjo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W@idaw: 31 gegužės 2017 - 11:31

Labas rytas,

Aš tai vakar mezgiau kelias eilutes :D  Dukra zyzia, kad jai reikia susiūto šaliko žiemai. O mane nervas ima, kad reikės

naujų siūlų. 

Gražus raštelis, Saulėlydi. Man kažkur labai matytas..

Katuk, nesvarbu, kad nepamezgei - pasportavai ir gryname ore pabuvai  :)

ar tavo dukra  mokykloj pažymėjimą jau gavo?

Atsakyti