Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o aš mezgiau, ir kąąą, visą rankovės galvutę išardžiau, nes gi mezgiau kaip sau, per greit siaurėja, teks naują formulę išvedinėt

Atsakyti

Labas rytas.

nu rupūs miltai, dingo mobiliam išvis viršutinė meniu juosta sm, kur až ir kt pasirinkimai...   :huh2: jums viskas veikia?

O vakar tą nematomą-matomą reklamą ir aš gavau.

Atsakyti

Labas rytas.

nu rupūs miltai, dingo mobiliam išvis viršutinė meniu juosta sm, kur až ir kt pasirinkimai...   :huh2: jums viskas veikia?

O vakar tą nematomą-matomą reklamą ir aš gavau.

mano mobiliakas atnaujino naršyklę ir ten dingo išvis mobilioji versija. dabar viskas žiauriai smulkiom raidėm ir netelpa į ekraną :B

Atsakyti

Labas rytas,

Aš tai vakar mezgiau kelias eilutes :D  Dukra zyzia, kad jai reikia susiūto šaliko žiemai. O mane nervas ima, kad reikės

naujų siūlų. 

Gražus raštelis, Saulėlydi. Man kažkur labai matytas..

Katuk, nesvarbu, kad nepamezgei - pasportavai ir gryname ore pabuvai  :) 

Atsakyti

Labaas rytas

Manto irgi pirma atostogu diena, tai isvis is savaites issimusiau, visa ryta isivaizdavau, kad siandien sestadienis...

Cirkas namie is ryto, Mantas patingejo is dezutes perdet katino koncervus i bliuduka, tai visa ryta po namus pukuotasis vaikesi pusryciu likucius, nes ta mazyte dezute pasirodo labai lengvi persivercia ant sono ir vikriai rieda...

Isvis katinui antra diena rupesciu pilna, - vakar balkone sededamas pamate katina medyje, o medis tai po musu balkonu auga, tai kniauke baisiu balsu kol tas is medzio issoko ir paskui iki velimos balkone sedejo, mus saugojo

Labas rytas,

Mano merginai šiandien pirma atostogų diena, o brolis supyko, kad reikia į darželį ir sako, reikia atostogas dalintis!!!!! 


Atsakyti

Sveikos :4u:

Stebuklingą spinnerį ir man teko pirkt :D Įdomiausia, kad vaikas, kuriam visi žaislai yra neįdomūs - suko visą vakarą :bigsmile:

Atsakyti

Labas rytas,

Mano Rusnei paskutinė diena šių mokslo metų, tai mergina labai nusivylusi, kad nedalyvausiu šventėje.

Turiu klausimą, ar naudojate čija sėklas ir kokiam pavidale jas vartojate, kokius receptus naudojat? Turiu du pakiukus ir niekaip man jos nelimpa mano virtuvėj :D

Man vakar SM apskritai labai streikavo, o žinutę tik telefone pasižiūrėt galėjau.

Atsakyti

Labas rytas,

Mano Rusnei paskutinė diena šių mokslo metų, tai mergina labai nusivylusi, kad nedalyvausiu šventėje.

Turiu klausimą, ar naudojate čija sėklas ir kokiam pavidale jas vartojate, kokius receptus naudojat? Turiu du pakiukus ir niekaip man jos nelimpa mano virtuvėj :D

Man vakar SM apskritai labai streikavo, o žinutę tik telefone pasižiūrėt galėjau.

Aš turiu čia. pati asmeniškai ne taip dažnai vartoju, bet mano dukraitės tai labai greit sunaudoja.

jos jas barsto sausas ant košių visokių, su dribsniais valgo, deda į kokteilius. dar viena dukra daro tipo žele ar pudingą, kažką panašaus, užmerkia iš vakaro, o ryte būna drebučiai.

aš vietoj kiaušinių kartais vartoju, užmerkiu ir tą žele supilu į patiekalus

Atsakyti

Labos :4u:

Saulėlydi, graži pradžia :wub: Nuotrauka :wub: Savo emocinę būseną surašei lyg aš būčiau apie save rašiusi, lygiai taip pat jaučiuosi.

Katuk kas tas spinneris :rolleyes:

Atsakyti

Aš čijas įbarstau į salotas, daugiau tai nelabai kur pritaikau, kiti, tai brinkina vandeny ir geria vandenį su tokiais buožgalviais :D

Mes praeitą savaitę irgi pirkom spinerius, tiesa, tada dar nežinojau, kad čia masinė psichozė, paskui pamačius kaip visi masiškai FB rašo apie tai, pagalvojau, kad mes taip lengvai ir popigiai gavom, kaip kaime :D Luknė man senokai jau yra minėjus ir užsimanius, bet nelabai kreipiau dėmesį, paskui sužinojo, kur nusipirkt ir atsiklausė ar gali, aš tik pasakiau, kad ir broliui būtinai tada imk, nes mušitės, o brolis baisiai nusivylė, tokia nesąmone, nes iš pasakojimo įsivaizdavo, kad tai skraidanti lėkštė, tai teko tada ir tokią pirkt :D  Tiesa, po pirmosios komunijos kadangi buvo svečių, tai kaip pastebėjau dideliems vaikams (vyrams) irgi visai patiko, visokius ten eksperimentus išdarinėjo :D

Atsakyti

Labos :4u:

Katuk kas tas spinneris :rolleyes:

nu.... ir aš apie jį sužinojau tik gal užvakar, kai per teliką parodė :D

šiaip lietuviškai yr sukutis

Fidget-Spinner-Tri-Spinning-Stress-Reduc

Atsakyti

Labos :4u:

Saulėlydi, graži pradžia :wub: Nuotrauka :wub: Savo emocinę būseną surašei lyg aš būčiau apie save rašiusi, lygiai taip pat jaučiuosi.

Katuk kas tas spinneris :rolleyes:

Nuotrauka vakar iš kirpyklos :) Juk ten jau įprato, kad aš be mezginio nesėdžiu išdažytais plaukais :)

Va va...Aš irgi vaikų klausiau kas tas spineris :) Vadinasi, esam didelių vaikų mamos :)

Atsakyti