Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena iki keliu dirbi?

Atsakyti


oj, Kerpena, nesijausk vieniša. man labia labai sunku irgi klausinėti. o jau paskambinti telefonu kam nors tai baisiau nėr. ruošiuosi iš anksto, rašausi kalbas, jas pertaisau, kol prisiruošiu. nemanau, kad man trūksta žodžių, kai paskambinu, tai kalba jau liejasi laisvai, nu bet vat kažkaip man nedrąsu pasirodyti kvailai, apsijuokti, nusišnekėti.

ir prašyt nieko nemėgstu, net tada kai nėr kitos išeities. MB tai pyksta, nu bet negaliu, ar turiu viską pasidaryt pati :D

o dar pikčiausia, kai kokioj nors parduotuvėj ko nors ieškai ieškai, nerandi, MB: kodėl tu neklausi pardavėjų. nu tai blyn, ei kpats ir paklausk, jei tau taip paprasta.

Oj, Katuk, žodis žodin kaip apie mane :blink: :D

Atsakyti

ingriga, nepamačiau tavo klausimo.  Šiaip kažkur iki 16:30, bet jau turbūt nebeaktualu. :)

 

 

Ristina, tai ir aš į kompaniją prie tų bijančių skambint be viso kito - nueit, prašyt.  Tik paskutiniais metais šiek tiek suaugau ir mažiau pradėjau bijot, o anksčiau tai kai kuriose vietose patologiška situacija buvo, nes vyras sakydavo, kad nesveika aš. Dabar jau kartais ir visai lengvai padarau, bet dar visaip nutinka. Kartai net draugei kokiu sudėtingesniu klausimu paskambint sunku, jau ne tai kad bijau, bet šiaip nesiryžtu. Ir man nesilieja kalba jau paskambinus. Dažnai būna, kad tik po laiko pradeda ateit, kad turėjau taip kalbėt, to klaust, kad net galvoju taigi šitaip, o tuo metu tarsi kas sąmonę atima. Čia ir visokiose konfliktinėse situacijose, ginčuose taip būna.

Nu viskas, gana čia visokias asmenines istorija pasakot, tai šiandien įsileidau. :geda:

 

Nesuprantu - rodo vokelį, kad yra AŽ qatėjus, bet atsidarius nematau jokios naujos AŽ ir į paštą pranešimo neatėjo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 30 gegužės 2017 - 17:10

Pas mus tai MB šeimoj "plepys" :D

Aš kelio pasiklaust nebijau ir užkalbint žmogų nebaisu, tel. pokalbiai pirmam darbe buvo kasdienybė, dar reikėdavo uodegas darbdavių išsukt, buvo ką paveikt, tai išdresiruota :D

Bet o tačiau SB nepralenksiu niekaip :D Bele kokioj eilėj stovėdamas pašnekovą randa, net jei kalbos nelabai moka  :blink:  :D  Rusnė atsigimė panaši, draugų susirast belekur ne problema, net ir broliui gali parūpint :D 

Ingriga, sėkmės tau :4u: Kuo geriausių naujienųiš magnetinio  :4u:​ 

Atsakyti

Pirmai rašiau, bet iš SM išmetė  :oh: Pas mane irgi rodė, kad nauja žinutė yra, neradau.

Kerpena per vėlai sugalvojau, kad kavos susitikti galim  :ax: 

Atsakyti

Pirmai rašiau, bet iš SM išmetė  :oh: Pas mane irgi rodė, kad nauja žinutė yra, neradau.

Kerpena per vėlai sugalvojau, kad kavos susitikti galim  :ax:

Aš paskui radau kažkur antram puslapy supermamos kvietimas pasižiūrėti skelbimų skyrelį.

 

Tai jau tikrai per vėlai, aš arba jau buvau išėjus, arba neapsižiūrėjau uždarydama. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 30 gegužės 2017 - 18:46

Nu pas mane irgi rode neperskaityta zinute kurios nera...

Sita, supratau kodel Nitei jiokingi musu rankoviu skundai budavo

Nu visai greit mezgasi tos rankoves palyginus su visu kitkuo...cia kai ne sau

Kai megsiu sau vel bus rankoves begpalybines

Atsakyti

Va va, qqte, iš tiesų juokingi :)

Atsakyti

Labas rytas,

smagiai gyvenat :) Jaučiuosi labai atsilikusi, o priežastis ir pati žinau - ką čia ir besakyti  :oh: 

Savaitgalį išsitraukiau bruolį, tik susinervinau ir turbūt ilgam nukišau palovin. Nu koks darbas su senu kledaru? Norėjau lininį užmestuką nusibrūžinti. Bet...

Tai ėmiausi bet ko, kad tik rakalioti ką nors...

image_medium2.jpeg

Dėl sūnaus jaudinčiaus, jei leisčiau sau jaudintis..Kažkokia užsikonservavusi jaučiuosi.. Kažkoks emocinis atmetimas tų minčių apie egzaminus, gyvenimo pokyčius ir pan..Lyg rūke viskas... Gal ir gerai...

Patinka šio ryto oras - šilta ir drėgna. Tik miego labai norisi :(

Atsakyti

Labas rytas,

c30b338e11370b02131da5c7ce608955.jpg

Mano merginai šiandien pirma atostogų diena, o brolis supyko, kad reikia į darželį ir sako, reikia atostogas dalintis!!!!!  :D 

Nors aš nesu maža, man rankovės vistiek yra begalybinės ir užknisa labai :D Man visas kaifas megzti iki pažastų, nieko negalvojant tiesiai, kai tik priartėju prie pažastų ir kaklo jau iškart ima nervas, nes reikia manevruot....

Atsakyti

labas rytas,

spėkit ar vakar priėjau bent artyn prie mezgimo..... atspėjot...

kažkaip netikėtai MB ištiko darbinis priepuolis ir jis sugalvojo įstatyt į vietą vienos lysvės rėmą, ir netgi užpilti jį žemėm. taigi dirbom iki vėlumos, pašėrėm uodienių kokiį milijoną bet jau kaip ir turim lysvikę :bigsmile:

bet liko ir vakarienė negaminta ir mezginiui net siūlai nepakiloti....

mano paskutinis mezginsy buvo be rankovių :D  pasisekė, ane

Atsakyti

oj, pirkau vakar spinnerį :D pasidaviau masinei psichozei. šiaip krikštasūniui pirkau, bet pasidaviau reklamai ir vienai dukrai nupirkau.

Atsakyti