Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

va čia gal padoriau atrodo:

DSC_5001_medium2.JPG

Atsakyti

Sveikos, 

Vaizdu mačiau daug gražiu  :wub: 

Nemezgu  :oh: arba dirbu, arba gastroliuoju  :ax:  Šiandien Vilniuje eilinis mano technikinis patikrinimas  :rolleyes: 

Atsakyti

va čia gal padoriau atrodo:


padorios ir nepadorios sagos :D 

 

gražios. ale bet aš dar turiu padorių nenaudotų sagų... .gal reiktų kažką susimeistraut tom gražiom sagom :hmm:

Labas,

na, aš turbūt irgi prie nesijaudinančių mamų. galiu eit ramiai miegot. nu kažkaip aš savo panom pasitikiu, o jeigu kas ir atsitiks, tai jaudinkis nesijaudinęs, vistiek nieko nepadarysi iš anksto.

o vat MB tai jaudinasi be saiko ir mane dar terorizuoja, kaip aš galiu miegot ar visai negalvot, kur ir ką veikia tos mūsų dukros

nu bet gi 19 beveik jau metų toms mano gražuolėm, gi gal ir pačios būt atsakingos. tas pats galiojo ir 14-15 kai buvo :D

nu arba dėl egzų. laiko dabar va tris dienas iš eilės, šiąnakt miegojo gal kokais 3 valandas. nu tik pikta, kad dėl pervargimo gali būt prastesni pažymiai, bet šiaip dirbu ramiai.

Atsakyti
 

Sveikos, prikepiau kotletu, reikia megzt, bet kaip mieliai siandien guleciau lovoj su knyga ar net be jos... ech...

 

Kadangi kotletai kalakutienos, tai pukuotasis eilini karta visais imanomais budais bando kvailai seimininkei isaiskint, kad reikia su juo dalintis...

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 30 gegužės 2017 - 10:06

as turbut trizne mamka ( kartais) . vaikai jau  visiskai subrende. sunui 28  metai :) ale kai  is darbo negrizo kuria diena  iki 21 val, tai jau  visokios negeros mintys eme list . ejau ir i FB ieskot ir sms rasiau , kur prapuoles

Atsakyti

Sveikos,

Ingriga, laikau kumščius, kad viskas būtų gerai.

Olaiva, gražios sagelės.

Kerpena, tu tikrai ramių nervų, vien ką reiškia elektros liniją susitaisyt :hihihi:

Atsakyti

Kur prašapot visos?  :hmm: 

Atsakyti

Kerpena, tai tu mamos charakterį paveldėjai gal :).

 Faktas, kad nesijaudinant dėl kiekvieno nieko sveikatos susitaupo. Mane tai tik gyvenimas ir amžius mokina, anksčiau daug daugiau dėl visko nervindavausi. O dabar gal jėgų tam nebėr, gal šiaip, kai žinai, kad nieko nepakeisi, tenka tik laukti. Kūno terapeutė (buvau antrąkart šnd) sako, kad baisiai daug įtampų nugaroj pas mane... Ir pati jaučiu. Kažką darysiu, kad pasitaisytų padėtis, bent kūno.

Ingriga - fingers crossed, kad patikrinimas tik nudžiugintų.

Megsiu šiandien. nes vakar pajudėjau link to, kad galima būtų kurį laiką megzti negalvojant.

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Ramios ir neramios :D  Aš prie tų ramiųjų :friends: Nors kartais vis tiek mėgstu padramatizuot. Dažniau be reikalo nei su reikalu.

Šarange, labai tavo dukraitė gražiai papuošta :wub:  Ir ta šukuosena labai į temą.

Ant Ristinos lininukė pagaliau išdavė savo ilgį ir formą :D  Nes ant bobos tai atrodė suknios dydžio. Man gražu, mėgstu tokias.

Mezgu ir nežinau ką :D  Gal bliuskelę. O gal kantrybės ir suknelei užteks. Penktadienį prasideda atostogos, tai gal dažniau prisėsiu prie mezginio.

Atsakyti

8a969342a541.jpg

Atsakyti

dip1_medium2.jpg266A5601_copia_medium2.jpgDSC_7501_medium2.jpgDSC_2539_medium2.jpgDSC_2529_medium2.jpgAvrora_02_medium2.jpgIMG_20170218_152147_medium2.jpgIMG_4104_medium2.jpgIMG_9915_medium2.jpg16910708_849944921811218_657589300_o_med

Atsakyti

DSC_7501_medium2.jpg

O, aš gi šitokį reikalą mezgiau :bigsmile:  jau spėjau ir pamiršt :lol:

Atsakyti