Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu reiks padirbėt ties demonstarcijų pozom, nors viešai dėt tai žinokit išrenku kūdžiausią variantą  :ax:  T y iš kitų rakursų deja viskas dar blogiau  :blush-anim-cl:​ 

jeigu nori patarimo, siūlyčiau rankų ant liemens nedėt :mirksiukas:

Atsakyti

Sveikos,

apie siuvimo masina zodis i zodi katukas parase :) matyt visu musu siuvancios mociutes ja turejo :)))

tarp keliu nuolat besikartojanciu uzbaigiau nauja, tai parodysiu nors ir balta

34104272614_37e3667ba4_z.jpg

34558656900_0b8ba61d03_z.jpg

Atsakyti

Laba,

ilsiuosi po savaitgalio :). Nors ten tai kvapai, garsai ir grožis padeda greit atsigaut nuo darbų, o mieste tai pavargsti nuo visko net nepersidirbdamas - nuo FB, pvz :).

Šarange, tai kad poprabangė tavo suknelė irgi beveik vestuvinė, tik ne tortinė :), tai ir dailu. O iš foto tai užmestuko spalva skiriasi nuo suknės, bet jeigu dar i šilkas, tai nematau jokių minusų :).

Donstop - tinkamesnio niko negalėjai pasirinkti :blink: , varai ir varai ir fiziškai, ir mezgimiškai, dar galėtų būti Torpeda :D .

Soliukas sportsmenka :bigsmile: ,nu fainai, kad turi tokį pomėgį, o dar ir pasiekimai prasideda :4u: . Mane irgi patąsė merginos su dvirku po sodus, t.y., didžioji vežė mažąją, o aš turėjau būtinai važiuoti kartu, nes norėjau man perkūnropių kalnelį parodyt. Tam tikrus augalus pamačiusi, mintimis persikėliau į vaikystę :wub: , tiek kvapai, tas grožis, kai laukuose ir gyvendavau nuo ryto iki vakaro...

Katuk, o tai tu kasi savo pievą ir tą molį dėsi į pakeltas lysves? Nenori žemės nusipirkti padoresnės į jas? Mes tai maišėm kompostą, durpę, biohumusą, agrovermikulitą dėl purumo į tokias.

Olaiva - mano aguonos dar tik didelius pumpurus sukrovė, bet dar nežydi. O kad subujojo jos šiemet, prasiplėtė, užsisėjo. prisiminiau, kad Šilingei žadėjau - būtinai dalinsiuosi, bet vėl reikia rudens laukti, ane? ir reikia pasižymėti, kur kurios, nes pas mane gal trijų spalvų jos.

Ligvita - daili šita, lašeliai spindi, gal lininė?

LIniuka, gal sektai išsiduosi, kokius pokyčius planuoji? :ax:

Atsakyti

Laba,

..

Katuk, o tai tu kasi savo pievą ir tą molį dėsi į pakeltas lysves? Nenori žemės nusipirkti padoresnės į jas? Mes tai maišėm kompostą, durpę, biohumusą, agrovermikulitą dėl purumo į tokias.


oi , nia...

turiu žemės užsipirkus. dar gal kovo mėn :hmm:  visą didžiulę mašiną.

mano lysvės pakeltos turi būt. 30 cm virš žemės lygio. bet jų vietoje auga pieva. todėl reiktų tą velėną nukast. dar planavau biškelį ir molio po velėna nukast ir išmest :D  o ten papilt žvyriuko ir kokio kartono patiest. dar kokia šakelė būtų gerai, bet neturiu. o tik tada.... ant viso to gėrio papilt daržo žemės, nu tipo juodžemio.

nu vat taip.

šiltnamį tas pats padaryta jau.

tai vat žinokit taip viskas išdžiūvę, kad kastuvas telenda gerokai jį padaužius tik kokius 3 cm.

Atsakyti

A, nu tada normaliai :). Šakų galim mes duoti :), jeigu pasiimsi. Taip ir rėpso vidury kiemo po genėjimo. Dar nepribrendom šakų smulkintuvo pirkimui, užteks gal išsinuomoti, tik nieks neprisiruošia dar, kitiems darbams vis prioritetas.

Perdaug giliai nesigilinau, bet teoriškai manau, kad galima priliet tą tavo molį ir net nenukėlus velėnos priklot kartono ir pilti žemes. Lyg gamtiniai žemdirbiai taip daro.

Atsakyti

žemė tai tikrai sausa,vakar įsitikinom,gelsvę kasėm :D

18738565_1567807213237704_60854614757682

Atsakyti


Ligvita - daili šita, lašeliai spindi, gal lininė?

taip, linine.

Mano katinas ZZZ VIP klientas, antra karta uzsakau, antra karta bonusas jam idetas :D :D :D


Atsakyti

Laba diena, 

Ohoho, Olaiva, padirbėjot iš peties :D

Mes vakar jau maudynių sezoną atidarėm  :) 

Ligvita, labai graži skara :wub:  Su vąšeliu tuos karoliukus uždedi? Aš dabar po visų atsižegnojimų vėl bandau megzt skarą ir galvojau, kad įdomiau būtų, pabandysiu su karoliukais :D Tai, oj vargeli.... Jaučiu, kad vėl ilgam skaras padėsiu. Numezgiau pusę eilės su tais karoliukais, kitos pusės neįveikiau, išardžiau jau munegztą :D Galvokžju, gal didesnius imt :hmm:​ 

Atsakyti

Laba diena, 

Ohoho, Olaiva, padirbėjot iš peties :D

Mes vakar jau maudynių sezoną atidarėm  :)

Ligvita, labai graži skara :wub:  Su vąšeliu tuos karoliukus uždedi? Aš dabar po visų atsižegnojimų vėl bandau megzt skarą ir galvojau, kad įdomiau būtų, pabandysiu su karoliukais :D Tai, oj vargeli.... Jaučiu, kad vėl ilgam skaras padėsiu. Numezgiau pusę eilės su tais karoliukais, kitos pusės neįveikiau, išardžiau jau munegztą :D Galvokžju, gal didesnius imt :hmm:​ 

tai jei mažiukus sugebi įmontuiti,tai gražu gi smulkūs,kaip rasos lašiukai.o dideli jau yra dideli,kaip arkliai :D nu ar tau reik arklinės skaros? :D

aš tik braidžiau vakar,vanduo dar labai kojas gėlė,o savo anginininkams neleidau maudytis,tai buvau angry mama

Atsakyti


Ligvita, labai graži skara :wub:  Su vąšeliu tuos karoliukus uždedi? Aš dabar po visų atsižegnojimų vėl bandau megzt skarą ir galvojau, kad įdomiau būtų, pabandysiu su karoliukais :D Tai, oj vargeli.... Jaučiu, kad vėl ilgam skaras padėsiu. Numezgiau pusę eilės su tais karoliukais, kitos pusės neįveikiau, išardžiau jau munegztą :D Galvokžju, gal didesnius imt :hmm:​ 

taip, vaseliu. Sita skara su 8nr karoliukais, linas 3 giju


Atsakyti

Sveikos,

siuvimo masina kaip Frekes, bent jau turiu namie tik kojine, mociutes palikimas :) Tik nezinau kur ja padeti :D

Olaiva, net fiskara sulauzete :)

Saranges damute graziai atrode, tinka jai daili suknele :)

Don stop pavydziu poilsio prie vandens su mezginiu :wub:

Mano savaitgalis prabego kieme, bet kazkaip mazai nuveikta... Dar pilna darbu :)

Atsakyti

Savaitgalis pralekia šuoliais :D

 

Pabraidžiau po rapsus :lol: kaip kokia pelkių vanda :oh: :B

Priedas  012.JPG   681,89KB   0 Parsiųsta kartų

Įtariu dėsiu kokias nors rankovytes ant rankenų. Labai jau neestetiškas vaizdas :huh2: bet tokiu oru kaip savaitgalį - buvo pats tas :bigsmile:

 

Šiaip, vyrai :ax: viens juods, kits balts  :D 

 

Priedas  1.jpg   240,37KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti