Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas  :4u: 

Šeštadienis aktyvus, dičkio egzaminas Vilniuje, paskui Pavilnių RP.

Sekmadienis pasyvus, drybsojimas su mezginiu paplūdimyje :rolleyes: 

20170528_105804_medium2.jpg  

Atsakyti

Tarp kitko rodau tai paprastą megztą nors ir be meilės, tik iš reikalo, šampaninį bolero. 

Kodėl be meilės, sakyčiau labai universalus ir praktiškas daiktas gavosi  :victory2: 

Komunijos madų nežinau, bet bendras vaizdas ir puošnus, ir suderintas mano galva  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas,

 

Man irgi labai graži Šarangytė. Ir suknelė sakyčiau visai puošni, šventiška. Iš parašymo įsivaizdavau, kad bus visai paprasta kasdieniška  suknytė, tik balta. O čia man tokia daili elegancija.

O megstukas tai vakar kaip ir nereikalingas buvo, bet šiaip tik prie komplekto.

Mūsų vienas sūnus vakar ėjo Sutvirtinimo, tai ta proga pas jo krikšto tėvus svečiavomės, nes jie gyvena beveik pamiškėje ir pakvietė geriau pas juos atvažiuoti, nei pas mus į svečius jiems važiuot. Dar miškais pavedžiojo, tai galų gale pajutau vasarą. :)

 

Dontstop, labai graži nuotrauka. :wub: Ir matau, Casual Friday mezgi :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 29 gegužės 2017 - 07:22

Labos :4u:

Jaučias kad sektoj vasara prasideda :D Visos grynu oru kvėpuojam :D .

Mažoji Šarangikė labai labai pataikyta į temą, man labai suknelė patiko ir tas plaukų sušukavimas toks lyg angeliškas būtų :wub: Gražią ir reikšimingą šventą apturėjot. Dabar musiau mažojo eilė :D

Freke, nebesiųsi :unsure: perdegei ar kas? O gal tiesiog laikelio reik kad viskas praeitų, po kiek laiko gal grįš siuvimo mūza?

Na va kas savaitgalį po sodus su žoliapjovėm, kas šventes turė, kas taip mėgavos gyvenimu o aš su vyru MTB dviračių 28 km etapo varžybose sudalyvavau :D Turėjom labai gerą laiką, kompaniją, emociją :wub: . Nepaisant to kad mečiau kelią dėl takelio, skubėdama laiku susupėti pasiklydau ir sumyniau 34, tarp savo amžiaus moterų grupės užėmiau 2 vietą :ax:  ir esu labai savim patenkina :ax: Bet geriausia dovana buvo laikinas vaikų apakimas :lol: .Vyras dabar bijo kad vietoj plentinio reiks pirkt kalnų dviratį :D :D . Ir jei visai rimtai  aš jo norėčiau :D .

Atsakyti

labas gaivų rytą  :wub:

vakar jau per karšta buvo,taip galvą skaudėjo...į vakarą buvo daug geriau,bet...tie uodai :hmm: tiksliau uodės...ir iš kur jų tiek alkanų...sode pakeltas lysves naikinam,pries kelis metus padarytos medinės jau supuvo.

žydi aplink,gražu dabar  :wub: ta proga riešines užbaigiau,kad nenusivoliotų iki žiemos nebaigtas mezginys :D

 

DSC_4938_medium2.JPG

 

DSC_4932_medium2.JPG

 

DSC_4933_medium2.JPG

 

DSC_4989_medium2.JPG

 

DSC_4928_medium2.JPG

 

DSC_4950_medium2.JPG

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 29 gegužės 2017 - 07:52

SOLI-SOL, 29 Geg 2017 - 08:31, parašė: Freke, nebesiųsi :unsure: perdegei ar kas? O gal tiesiog laikelio reik kad viskas praeitų, po kiek laiko gal grįš siuvimo mūza?

 

Siusiu siusiu. Gi dar metai siuvimo. Istikro pirkau nes galvojau elektrine. O jos neuzmusamos. Ir priedu daug ir bukle mates gera. O pasirodo....  rankine 😂🤣😂🤣😂 ir laidas yra tik lemputei...

Priedas  63_34588142.jpg   75,6KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  63_1235114082.jpg   93,76KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas rytas :)

Freke, kokia grazi man si siuvamoji :wub: mociute turi, ir tai buvo pirmoji mano ciupineta ir naudota siuvimo masina :wub:

Atsakyti

Soli kaip as tavo vyra suprantu.... 🤣 viena parduoda, kita perka..  Olaivos negirsiu 🤐 Kerpena kaip fainai. Miske grazu, tik uodu daug....

 

Rasyt, pas jus ju yra ;) tai net negaila kaip "paminkla" turet :) maciau net uz dyka atidavineja :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 29 gegužės 2017 - 08:19

Freke :bigsmile:  nereali. mano močiutė tokią turėjo. ir dar tokios gražios kojos buvo

labas dienas.

nu ūkininkė, ne kitaip :D  bo nes visas savaitgalis laukuose. tik parodyt nelabai yr ką. tik pasidžiaugt menkais pasiekimais

braškės žydi. šiltnamio šiūmetis planas baigtas. turiu apie 8 kvadratinius metrus. viskas užsėta, daug kas jau ir sudygę. smagu. eini vis patikrint....

lysves pasigaminom (nu pakeltos, lentinės). nu ir ką :mad2:  kadangi lietaus nebuvo jau dvi savaites, tai kastuvas nė centimetro nelenda į žemę, o dar tokią molingą. taigis, laukiam lietučio...

ai nu, dar pasikeimas :yahoo:  pabaigiau dukrai palaidinę. ir netgi jai patiko. dar aišku, liko siūlgaliai sukišt ir paskalbt, bet tai čia smulkmė.

nu tai reikia mezginio idėjos :B

ai dar prisiminiau demonstracijas.

Donstop palidinukę baltą mačiau. nebloga tokia, nors demonstravimo poza tai :D rėmas. iš to siūlo turiu vieną megztuką, tai matyt kadangi siūlas margas, tai nesimato akių nelygumo. o nešiojasi puikiai, smagus prie kūno, visai ne kaip akrilas. ai , dar dukrai buvau mezgusi užsagstomą iš jo, nešiojo daug, tai irgi gerai išsilaikė, kažkam dar atidaviau. žodžiu, aš nepeikčiau to siūlo, man jis visai nieko.

kol prirašiau, tai ir pamiršau, ką dar pagirti norėjau :hmm:

Atsakyti

nu taigi Šarangytė :wub: gražuolė.  va toks stiliukas tai šventei man kaip tik. 

užmestelis ne mažokas :hmm:  siūals tai fainas

Atsakyti

Dontstop, labai graži nuotrauka. :wub: Ir matau, Casual Friday mezgi :)

Ačiū, taip, kankinu po biškį, kūnas begalybinis kažkoks  :)  Tikėjausi iki kelionės pabaigt, bet panašu, kad teks imt su savim  :) 

 tarp savo amžiaus moterų grupės užėmiau 2 vietą :ax:  

Oho  :bigsmile:  :clap_1:​ 

Atsakyti

Donstop palidinukę baltą mačiau. nebloga tokia, nors demonstravimo poza tai :D rėmas. 

Nu reiks padirbėt ties demonstarcijų pozom, nors viešai dėt tai žinokit išrenku kūdžiausią variantą  :ax:  T y iš kitų rakursų deja viskas dar blogiau  :blush-anim-cl:​ 

Atsakyti