Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aga, tikrai , terezza ugnine, tinka sitam sokiui  labai . 

Atsakyti

Ech, vasara su savo džiaugsmais, darbais, uodais... Jaučiuos kaip mokinukė,kuri tuoj išeis 3-ijų mėnesių atostogų. Bent svajonėse... Pirma nakvynė sode, ir nepaisant daugelio minusų, aš čia tokia laiminga... Išsvajotas poilsis su mezginiu dar neįvyko, mezginiai tik pasivažinėjo, bet gal jau kitą kartą :). Užtat prieskonių darželis normaliai patvarkytas ir džiugina. Kiti darbai ne tokie iškilnūs :).

Atsakyti

Sveikos,

Aš irgi svajoju apie savo kablinį mezginį tris dienas, tai po visų pasiruošimų, šventimų ir atsigavimų, šiandien pagaliau pavėsinėj vakare ištiesiau kojas ir su kaifu pamezgiau tris eilutes. Kol kas. Tuoj sukelsiu foto ir tikiuos pamegsiu dar bent tris :D 

Parodau savo Princesę, kuri šiaip jau prie visų tortinių jaunujų su vėliumais ir sukuošenom, atrodė, kaip pelenė, bet man patiko, buvo paprasta, bet dailu  :rolleyes: 

Tarp kitko rodau tai paprastą megztą nors ir be meilės, tik iš reikalo, šampaninį bolero. Medvilnę miksavau su šilku. Derinys tai fainas toks, norėsiu kitom aplinkybėm dar išbandyt.

IMG_9665_medium2.JPG

IMG_9638_medium2.JPG

IMG_9686_medium2.JPG

IMG_9640_-_Copy_medium2.JPGIMG_9658_medium2.JPG

Atsakyti

Labos :4u:

Tustuma kokia sektoj :rolleyes:

Sarange, labai grazi ¨pelene¨  ir kokia didele jau :4u: Sveikinimai :wub:

O medvilnes mixas su silku, tai trb tokia pati kombinacija kaipas mezgiau kriksto suknias :hmm: :D Man jis patiko, atsargu dar turiu :D

Savaitgali dirbau.. vaje vaje.. vakar vakare telefonas net apdovanojima dave uz padarytus zingsnelius..buvau negyva :B

Restar, smagiai skaitosi meile augaleliams, as irgi kieme turiu metra ant metro darziuka ir permatomoj didelej dezel alia siltnami su pomidorais :D kiekviena diena apziuriu uki :D

Atsakyti

Kai lauke vasara nesinori namie sedet... vis kruti skubi kaip skruzde.... Saranges pelene labai daili 👌👍 As nusipirkau siuvimo masina. Kita savaite gausiu. Idomu kas per zveris antikvarinis bus :D vyras juokias: siusi ar kaip paminkla laikysi? Norejau siut, bet kad apsisoviau... tai vaikus mokinsiu jei nora rodys :D Rasyt tai daug begiot tenka? As vakar zoluapjove uzsikuriau. Programele skaiciavo begima. Nors nebegau. Paskui savaeige spartesniu zingsniu zingsniavau😂🤣

Atsakyti

Gražuolė Šarangytė :bigsmile: :wub:

Atsakyti

Laba vakarą  :B o mes va,Palangoj :) nusprendėm nepasiduot likimui, kuris antrus metus per mūsų galimas laisvas dienas siunčia prastą orą,o kai reikia bent vienam dirbt, tai kepina vasariškai. Tai pusdienis buvo smėlyje, nors vėjas tai šaltas,o dabar išvis net kaukia :( bet ryt žada lyg aprimt. Ai, jei ką, prisidėjom žieminių striukų :D bandysim nepasiduot :D Mezginiai. Vieno liko rankovės, kito 18 eilučių kiauraraščio, kadangi dideli ir reik bandyt mokytis egzui, tai nepasiėmiau. Bet....  :ax: įsidėjau kamuoliuką pradėt bliuskelei, tai, kur su Restar kartu megsim  :mirksiukas: tai vienas petukas yra  :ax:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 28 gegužės 2017 - 21:47

Pelenė-Šarangėlė labai skoninga ir priderinta  :wub:​ 

Atsakyti

Labas

Sarange labai graziai Lukne atrodo!!!! O tortiniu sukniu per komunija nesuprantu visai. 

Nu ka Zafira pagaliau prikele naujam gyvenimui. Nors as ant jo dar pikta kad taip uzlinko viduryje autostrados. 

Atsakyti

Ai, dar vakar naktį į mesengerį gavau gegužės 10d. žinutę.... nežinau, kaip ten su juo man gaunas, bet jau ne pirmas kartas taip. Gal kad fb įsijungiu retokai  :hmm: bet klausimas buvo iš kažkurios iš čia. Tai jei ateity norėsit kažko paklaust, geriau rašykit čia až, nes aplankau beveik kasdien,o jei kas skubaus, tai Olaiva, Niuma, Imgriduska ir Kacumota turi mano asmeninius kontaktus, tai leidžiu dalintis  :mirksiukas: visada galit skambint ar rašyt sms  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

 Rasyt tai daug begiot tenka?

Tenka, ypac savaitgaliais kai grazus oras :unsure: berazumiai norvegai nevaziuoja kazkur kepintis ant saulutes ar grilint mesytes, o eina i miesta pavalgyt :unsure: :B :blink:

Atsakyti

:lol: berazumiai norvegai  :lol: dar nebuvau girdėjus taip apie norvegus  :lol: 

O čia žaidimas, gal kas norėsit sudalyvaut  :mirksiukas: 

http://www.ravelry.c...ng/3629634/1-25

Atsakyti