Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Donstop, man rodos, kad tu per daug akių uždedi rankom. 

Kad viskas megzta tiksliai pagal aprašymą  :)  Neteigsiu, kad taip ir turi būti, nieko neraukiu apie tas reglano linijas  :hmm: 

Sveikatos judviem su dukra  :4u:​ 

Atsakyti

Dontstop kuo siulas nepatiko?

Modeliukas man nieko visai, idomu kaip ant mamos bus, bet ko gero del siulo kaltes ar ko labai akeles nelygiai atrodo nu ir kai sviesus siulas labai i akis krenta

Ir jo tu teisi ant tavex toks modelis ne itin ziurisi kazkodel

Atsakyti

Dontstop kuo siulas nepatiko?

Modeliukas man nieko visai, idomu kaip ant mamos bus, bet ko gero del siulo kaltes ar ko labai akeles nelygiai atrodo nu ir kai sviesus siulas labai i akis krenta

Ir jo tu teisi ant tavex toks modelis ne itin ziurisi kazkodel

Nepatiko, kad slidus labai, lengvai nuo virbalų pabėga, o kai pabėga, tuoj per kokias 5 eiles išsiardo  :oh: Daug kartų taisiau vąšeliu, kad ir kaip saugojau akis nuo pabėgimo..

Dar kad nelygiai gula, ir lygusis raštas, ir kiauraraštis.

Na ir dar sudėtis, 100 % mikrofibra, na man jaučiasi, kad sintetika, sau nepirkčiau tokios... :ax: 

Atsakyti

Sveikos :)

 

mokslo metų pbaiga nenumaldomai artėja - laukiu, kad būtų galima truputį tempą prilėtinti, nes dabar gul- kelius- gulu keliuos... tarpuose padirbu kartkartėm virtuvėj pastoviu :D vaikus padūkenu :D ir viskas žaibo greičiu :)

 

 

virbalai verkia... nėra kada iki jų pribėgti...

 

Lietuti, a, lietutu, matau kad mezgi kad mezgi, ir pamenu kaip tavo virbalai kampe stovedavo :D nu okada jau rankos virbalus pasiekti pradėjo??? kiek man reikės laukti???

 

 

Labos iš ligonių palatos

 

dukrytė dar akių infekciją ant viršaus pagavo ir aš užsikrėčiau jos slogom, gerklėm :( Bet mamos juk neserga...

 

Donstop, man rodos, kad tu per daug akių uždedi rankom. Man norėtųsi, kad reglano takelis čiut aukščiau būtų. O šiaip dailus :super: Dėl pečių platumo, tai atsistojus kovingoj pozoj nenorėk siaurų pečių :) Alize diva ir man nepatiko...

 

Mezgu toliau savo dratą, pritryniau net mozolį ant nykščio. Tikiuos suminkštės po skalbimo. Pakaitom paėmiau raudoną margą medvilnę padryžuot, ne tokia kieta.

sveikatos :)

Atsakyti

Labas... :)

Lietuciui ir jos dukrytei  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  sveikite greiciau :)

Man skubejimas, lekimas jau ir atsibodo, savaite kaip viena diena prabega... :( Gal Zeme greiciau suktis pradejo  :hmm: 

Dar kol kas nemezgu, tikiuosi ka nors pradesiu si savaitgali, nors ir lauke darbeliu visokiu yra. Vien zole kas savaite reikia pjauti, siandien viena ploteli drauge nupjove, pabande patiko :) dar ir pasportavo tuo paciu :D

Atsakyti

Labas... :)

Lietuciui ir jos dukrytei  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:  sveikite greiciau :)

Man skubejimas, lekimas jau ir atsibodo, savaite kaip viena diena prabega... :( Gal Zeme greiciau suktis pradejo  :hmm:

Dar kol kas nemezgu, tikiuosi ka nors pradesiu si savaitgali, nors ir lauke darbeliu visokiu yra. Vien zole kas savaite reikia pjauti, siandien viena ploteli drauge nupjove, pabande patiko :) dar ir pasportavo tuo paciu :D

gerų draugių turi.nors sakei,kad vyras išvykęs,tai gal koks draugas ? :D

gražu žiūrėt?kaip katinas sode  kopėčiom laipioja :D naktį gal leis muegot,nes viena patslpa,nebus net kur jo uždaryt :))

Atsakyti

Olaivos katinas alpinistas  :D 

Žuviuk, tai kad 2 bernužėlius ir šuniuką turi... Pas mane tokiom aplinkybėm virbalai turbūt ne kampe stovėtų, o pabėgę būtų su visais kiniečiais... Aš su Makalai visad pamegzdavau nors po kelias eilutes. Dabar daugiau pamezgu, kai dirbu iš namų (nesibaigiantys skambučiai labai tinkami mezgimui, kai nieks nemato) arba vakarais miego sąskaita. Kitom dienom vis tos pačios kelios eilutės.

Aš savo skubėjimo tempus sąmoningai lėtinu, nes niekam nuo to mano lėkimo negeriau. Ir darbe nevertina ne padaryto darbų kiekio, nei jų kokybės  :unsure: Svarbiausia "be kind". Nu tai man malonia būt lengviau nepersitempusiai. Sunkiai dar gaunasi, bet man pavyks  :B Kartu laikau akis atviras, kad pamatyčiau, kur kokybė vertinama. Ir geru žodžiu miniu visus lietuvius, tikrai mūsų IT žymiai aukštesniam lygy.

Atsakyti

Labas rytas :)

gerų draugių turi.nors sakei,kad vyras išvykęs,tai gal koks draugas ? :D

gražu žiūrėt?kaip katinas sode  kopėčiom laipioja :D naktį gal leis muegot,nes viena patslpa,nebus net kur jo uždaryt :))

Oi oi oi :D tai musu vyrai isvaziave kartu, o dukros eina i viena grupe :) tai pabendraujame, jie bute gyvena, tokiu pramogu neturi :D

Atsakyti

man diva siulas megzti visai patiko.  tik sudetis tai jooooo, mikrofibra. bet  nesiojau, tampiau ta bliuska nieko blogo kunui neatsitiko :hmm: 1-vi.jpg?1495871305

ir dar viena plaizini kostiumeli esu is to siulo  nerusi.  tai kaip maudymkei, tikiu, kad greit dziustantis jis. rusaites uz tai ji labai gyre

Atsakyti

Labas rytas,

Graži vasaros diena šiandien  :wub: 

Laukiu ar aš vaikų atostogų, bet kai jos ateis, tai gal lauksiu mokslo metų :D Nes bus namie, reiks valgyt gamint, o ir šiaip po kojom vis painiosis, būt užimtumas didesnis arba kas priimtų pasisvečiuot, gerai būtų :D

Apžiūrėjau Terezzos tango nuotraukas FB :wub: Ach ir och kaip gražu  :wub:  Ir labai prie visos Terezzos išvaizdos ir charakterio (kiek ten matant tik SM, galima ir spręst apie tą charakterį :D ) tango tinka :wub: Na, man labai labai  :wub:​ 

Atsakyti

Lusasita, graži šita tavo bliuskė :4u: 

Aš irgi turiu užsipirkus šito siūlo, kurio dabar jau ir spalvos nebelabai patinka  :rolleyes:  :D Visa dar laikau, gal ateis koks nušvitimas arba reiks atsikratyt :rolleyes:​ 

Atsakyti

Apžiūrėjau Terezzos tango nuotraukas FB :wub: Ach ir och kaip gražu  :wub:  Ir labai prie visos Terezzos išvaizdos ir charakterio (kiek ten matant tik SM, galima ir spręst apie tą charakterį :D ) tango tinka :wub: Na, man labai labai  :wub:​ 

Ačiū, Limit  :4u:  Jaučiuosi labai į savo roges pataikius.

Atsakyti