Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas  :4u: 

Šiandien Akropolį jamsim, ryt į Vilnių, į stojamuosius į tą Gabių vaikų akademiją, kur diskutavom, praėjo anketa, pakvietė toliau. Poryt jei orai leis, į Druskininkų kurorto šventę  :victory2: 

Standartizuotų testų rezultatų negavau dar  :hmm: 

Gal kas žino, ar reikia paskutinę mokslo metų dieną nešt mokytojai gėlių?  :blush-anim-cl:  

Pernai teko raudonuot, visi atnešė, mes ne. Bet šiemet tėvų nekviečia, vaikai švęs vasarą gimusių mokinių gimtadienius, valgys picą, pramogaus ir tt

Atsakyti

Laba,

vakar įkvėpimas balkoną tvarkyt buvo. Pagaliau į lovelius savo lobelijas ir nemezijas susisodinau. Gal kas bus. Nors jaučiu, kad jau perdaug ūkio visur užsiveisiau - kambarinės gėlės kenčia, nebelieka joms meilės. Reiks prasimažint.

Negaliu patikėt, kad vaikams jau tuoj tuoj atostogos. Taigi tupės visi namie...

Dvyniai vakar po "aukso" medalį parsinešė iš sporto šventės. Vienas už kvadrato varžybas, kita - jau trečius metus iš eilės greičiausia mergaitė tarp visų trijų klasių :). Neužleidžia savo titulo. Šiandien dičkiui sporto šventė.

Bandysiu po darbo dar šiandien sulakstyt į Alytų, nes savaitgalis irgi suplanuotas.

Lusasita - labai jau tu netipiška moteris :). Man tai pasižiūrėjus į savo spintą visko užsireikia, nes mažai ko turiu :).

Qqute - tu tą skėtukinę mums rodžius?

Atsakyti

Labas rytas,

Katuk, o ką toliau dukros numatę? Kur link krypsta?

nu, tai kad joms šiaip dar visi metai... čia kažkokia tokia metų baigiamoji sesija.

nors vienas darbas, mokslinis, tai jau kaip ir galutinis bus spalį, dabar intensyviai vyksta praktinė dalis, ką tik parsivežiau bagažinę dėžučių su gražgarstėm :D  augino po skirtingų spalvų lempom, tiksliau šviesos filtrais, dabar džiovins ir  skaičiuos , po kuria spalva geriausiai auga. čia viena. kita kažkokias bakterijas augins, bet nelabai ten jai gaunasi,

šiaip pasirinkę biologiją ir chemiją aukščiausiais lygiais, tai maty kažkur ten ir linksta. nors su šiuolaikiniu jaunimu labai sunku, jei nori visko čia ir dabar, nenori mokytis ir galvoti apie ateitį.

Dontsop, aš įduočiau vaikams po gėlytę. nu vistiek gi tai mokytojai malonus parodytas dėmesys, čia kaip ir padėka už metų pastangas

Atsakyti

Restar nu aišku rodžius :D

Atsakyti

Sveikos, užlekiau į turgų, pasiėmiau pora pomidorų balkonui. Laukiu pas dantyste, oi kiek kamuoliuku

Atsakyti

Sveikos,

Šiandien mamdienis, tai varau nonstopu nuo pat 7h ryto. Va čia tai mamadieniai... :D Miestas-turgus-pardufkė-namai. Išsikuopiau namus, irgi susitvarkiau balkonus, nusipirkau nerealaus dydžio sulfiniją ir pasodinau į lovelį, žydi visa palangė  :wub:  Visą laiką galvojau, kaip gera turėt laisvą dieną, kai gali tvarkytis, ramiai bastytis po miestą, ar turgų ar parduotuvę, kai visi žmonės dirba, galų gale pamegzt dar geriau būtų, jei liks laiko po šokių virtuvėj.

Mano ketvirtokės rezultatai irgi puikus, išskyrus matematiką.... Ne mano vaikas, ne mano, su skaičiais nedraugauja :D 

Nors vieną kart pataikiau pamegzt,kad užkibtumėt  :D

Labas

Koks grazus. Yra kas nors?

http://www.ravelry.c...lang-yarns-lino

Atsakyti

Dontsop, aš įduočiau vaikams po gėlytę. nu vistiek gi tai mokytojai malonus parodytas dėmesys, čia kaip ir padėka už metų pastangas

Supratau, tada perku gėles  :)​ 

Atsakyti

Siunčiu šiandien mamai dovaną.

 

Šiek tiek info:

modelį, siūlus ir spalvą rinko pati mama

modelis Esther iš Drops

siūlai Alize Diva, virbalai 2,25 ir 3

 

Man netinka, kaip visad storina, platina pečius  :D , įprasti mano padejavimai. Man matyt aplamai megztos trumparankovės nelabai, su tiesiog medvilninėm maikutėm kitoks vaizdas  :hmm:

 

Mamai tikiuosi tiks ir patiks, ji nešioja tą patį dydį, bet viršutine dalim yra smulkesnė, siauresnių pečių, plonesnių rankų...

 

Pagal jos pageidavimą dariau ilgesnę, nei aprašyme, na ir kadangi siūlai kitokie, reikėjo apskaičiuot kitą akių-eilių sk.

 

Bet šiaip viskas pagal aprašymą, ir raštai, ir iškarpa.

 

Siūlai tai fee, nesuprantu jų populiarumo yotubėje  :mmm:

 

SAM_3526_medium2.JPG

 

SAM_3528_medium2.JPG

 

SAM_3533_medium2.JPG

 

SAM_3537_medium2.JPG

Atsakyti


Lusasita - labai jau tu netipiška moteris :). Man tai pasižiūrėjus į savo spintą visko užsireikia, nes mažai ko turiu :).


nu tai taaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiip :)

sukneles mezgu, neriu, ale apsivelku dazniausiai  viena  syki ( arba nei sykio )

siltuku megztuku spinta pilna ( mezgu greiciau nei sunesioju)

vasara man labiau  prie dushios medziagines  bliuskos

uzmestuku prisibruzinau.dar pernai, ir net  keturis susagstomus megztinius  per ziema nusiraiciau.

nu ko dar reik kelnetai  moterai :)

Atsakyti

Lusasita o užsakymais jau nebeužsiimi?

Atsakyti

jau seniai nebe :)

Atsakyti

Labos iš ligonių palatos

dukrytė dar akių infekciją ant viršaus pagavo ir aš užsikrėčiau jos slogom, gerklėm :( Bet mamos juk neserga...

Donstop, man rodos, kad tu per daug akių uždedi rankom. Man norėtųsi, kad reglano takelis čiut aukščiau būtų. O šiaip dailus :super: Dėl pečių platumo, tai atsistojus kovingoj pozoj nenorėk siaurų pečių :) Alize diva ir man nepatiko...

Mezgu toliau savo dratą, pritryniau net mozolį ant nykščio. Tikiuos suminkštės po skalbimo. Pakaitom paėmiau raudoną margą medvilnę padryžuot, ne tokia kieta.

Atsakyti