Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš klausau radijo žinias. Esu radijo gerbėja nuo senų laikų, dar ir dirbusi esu :) - ir mokyklos radijuj ir LRT :). Ir nereikia nei sėdėt ir žiūrėt, nei sėdėt ir skaityt kvailas antraštes. Dar nemažai naujienų FB parodo :). Portalai su savo antraštėm tai atsiprašant. Kiek kartų kuri bebūtų sudominusi - vis nusiviliu neprofesionalumu.

Atsakyti

Aš klausau radijo žinias. Esu radijo gerbėja nuo senų laikų, dar ir dirbusi esu :) - ir mokyklos radijuj ir LRT :). Ir nereikia nei sėdėt ir žiūrėt, nei sėdėt ir skaityt kvailas antraštes. Dar nemažai naujienų FB parodo :). Portalai su savo antraštėm tai atsiprašant. Kiek kartų kuri bebūtų sudominusi - vis nusiviliu neprofesionalumu.

savaitgalį berods antraštė buvo:" pjaudamas žolę nuskendo žmogus"  :hmm: 

arba rašo apie krepšininko berods sūnaus kažkokią ligą,o foto jo žmonos su papinga iškirpte.kartais nei antraštė,nei foto neatitinka to,apie ką jie nori parašyti...

Atsakyti

Žinias girdžiu :B nes yr kas žiūri :D

Mano mažasis kelionėse yra vėmikas. Su mažu, tai būdavo  :oh: Dabar jau retas atvejis, kad supykintų, bet važiuojant ramiai sėdi. Įtariu, pykina :D

Ir nuo kokių trijų metų duodavau vaistų nuo supimo. Neatmenu dabar jau nei pavadinimo :huh2:

O su Augustu, nors į pasaulio kraštą galima važiuot. Svarbu, kad nereiktų eit į parduotuves :D gal nuo kokių dviejų metų aš su juo autobusais per pusę LT važiuodavau į gimtinę.

Mezgiminių norų turiu. Yra kelios progos vasarą, kada reiktų pasipuošti. Noriu suknelės, super maxi ilgio ir saulės kliošo :lol: bet atrodyčiau, įtariu kaip karvė su balnu :huh2: :B

Atsakyti

Sveikos,

Į šios dienos temą. Važiavimui kantrybės Kukulis neturi, o kai buvo mažas tai išvis totalus košmaras buvo kažkur nuvažiuot, nemiegodavo ir nesėdėdavo :oh:  Vat telefonas su filmukais tai labai gelbėja dabar :B Luknė tai normaliai, kantri ir šiaip su ja nėra jokių bėdų. Nors mes toliau pajūrio su savo auto ir nevažiuojam.

Žinias pažiūriu kai papuola, bet specialiais tai neseku. Paskaitymui užtenka antraščių, kurias išmeta FB, jei sudomina atsidarau, jei ne tai ne, šiaip portalų neseku. Nesu jautri, tiesiog nevirškinu apsurdiškų straipsnių apie nieką.  :oh: 

Atsakyti

219_018_001_m_medium2.jpg219_007_001_P_medium2.jpg219_012_001_M_medium2.jpg219_027_001_P_medium2.jpg219_030_001_P_medium2.jpg219_033_001_P_medium2.jpg

Atsakyti

Šarangė priminė mano spalvų norus ♥.

Atsakyti

Labas

219_007_001_P_medium2.jpg

Koks grazus. Yra kas nors?

Atsakyti

Labas rytas :4u:  Kur visos prapuolėt :unsure: 

Vakar paskutinis skambutis ir pianino koncertas ir su mokykla reikaliukai kaip ir baigti... Dabar lauksim żinių, kokia mokykla susimylės priimt į 5 klasę :B 

Kaip jūsiškių standartizuotų testų rezultatai? Tiek mandrų grafikų gavom :D  Rezultatai puikūs :wub: 

Atsakyti

labas

ai, neturiu ką papasakot... nu visai

mano dukroms prasideda sesija nuo pirmadienio. 6 egzai per 10 dienų

Atsakyti

labas rytas :)

vakar girdėjau girdėjau pianino koncertą eidama Simo :)

dar apsivilkau savo mėtinę skėtukinę ir "užsiroviau" ant grupės mokytojos, sakė aš vis tiek iškaulysiu tavęs žiemą numegzti kažką, labai jau jai patiko ta mano suknia :D

Atsakyti

kiek groziu  sarangele pridejo. noriu "kurt" mezgimmasine :D

vakarais po  pora eilikiu  dryzuotai medvilne  pamezgu. paziurejus i rubu spinta, dingsta visi kabliai  ir inkarai mezgiminiai :unsure: . nors va kazka plono is lino ar medvilnytes tai dar noreciau  ten turet :)

Atsakyti

Labas rytas,

Mano ketvirtokei taip pat viskas gerai, išskyrus skaitymą, vieno balo pritrūko iki aukščiausio lygio. Na bet ji nemėgsta skaityti.. Visiška tiksliukė.

Katuk, o ką toliau dukros numatę? Kur link krypsta?

Manęs laukia iššūkis nuo rugsėjo 1d. Adomas pradės lankyt mokyklą :D Bus įdomu :B 

Atsakyti