Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas :4u:

Mezgiminės atostogos baigėsi :huh2: Sunku kažkaip šiandien darbe... :oh: Gerai, kad tik dvi dienos liko.

Įlindau į banką, susitkrinau pavedimus - už Dropsų užsakymą pervedė visos, išskyrus Vilmak. :4u: Ačiū :)

Įdėjau į mūsų kambarėlį virbalų užsakymo paskaičiavimus. :unsure: Perveskit, jei nesunku :4u: Nevilnietės pripliusuokit 1,2 eur už siuntimą Lietuvoje. :4u:

Atsakyti

Labos :4u: 

Maniskiai irgi ne is tu kurie ilgai nusedi vienoj vietoj, paskui prasiiiiiiideda ne cia ranka padejai, mano puse uzemei :D uz kiek kilometru lipsim :D paskui kai sunus  i prieki sest galejo tada jau as sakydavau uz kiek kilometru kempingas ar viesbutis :D .

Olaiv,nu kas tas y tau paciai tas skaras nuirkluoti :D  Manau pas Lace is sportinio intereso  :D megztu skaru turetu but bibliotekoj :D 

Atsakyti

Labos :4u:

Maniskiai irgi ne is tu kurie ilgai nusedi vienoj vietoj, paskui prasiiiiiiideda ne cia ranka padejai, mano puse uzemei :D uz kiek kilometru lipsim :D paskui kai sunus  i prieki sest galejo tada jau as sakydavau uz kiek kilometru kempingas ar viesbutis :D .

Olaiv,nu kas tas y tau paciai tas skaras nuirkluoti :D  Manau pas Lace is sportinio intereso  :D megztu skaru turetu but bibliotekoj :D

nu žinok po savaitės krikštynos,tikrai neapsiimsiu,nes turiu braižymo tiek,kad savo mezginį laikysiu po 7 užraktais :D

Atsakyti

Olaiva, aš turiu namie moherinių skarų mezgėją-maniakę :D bet skaros netampytos dar :rolleyes: jei pati išsitampysi ...

šviesiai žalia, alyvinė, arbūzinė, pilkšvai violetinė, sodriai violetinė, kai kurios su karoliukais  :rolleyes: 

Atsakyti

Olaiva, aš turiu namie moherinių skarų mezgėją-maniakę :D bet skaros netampytos dar :rolleyes: jei pati išsitampysi ...

šviesiai žalia, alyvinė, arbūzinė, pilkšvai violetinė, sodriai violetinė, kai kurios su karoliukais  :rolleyes: 

mocherines ar merinines? na man bent jau vaizdelio reiktu spalvu...ir kainu...pirma gal kainos,jai parasyciau,o paskui jeigu ka,tai ir istampyciau,jeigu tiks ;)

Atsakyti

mocherines ar merinines? na man bent jau vaizdelio reiktu spalvu...ir kainu...pirma gal kainos,jai parasyciau,o paskui jeigu ka,tai ir istampyciau,jeigu tiks ;)

moherinių :D parašiau lyg. Spalvos - aš galiu nufotkint, bet kiek tai bus nutolę nuo realybės :hmm:

Iš kur man žinot kainas :blink: 

Atsakyti

Smalsuolėms :D tuoj fotkę įdėsiu

 

[url=http://radikal.ru/big/2vvngaun2jjh5]b617d3d47d81t.jpg[/url]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 25 gegužės 2017 - 10:12

Sveikos,

mirtinai noriu atostogų. Viena. Ne namie. Kadangi nerealu, tai bent kiek darbe pailsiu.

Mūsų vienas vaikas buvo ir vaikščiotojas, ir mašina beprobleminis keliautojas. Kitas berniukas irgi dar dar, kol durnumas neužeina. O su panom sunkiau. Dvynė pervargusi klykdavo. Mažė tiesiog ... vemia... Ir šiaip sunkiai išsėdi, zirzia, kada atvažiuosim. Net 100 km sunkiai. Kažkaip į Lenkiją 800 km nuvažiavom ir parvažiavom, bet su vėmimais, į Ventspilį irgi... Tai kažkaip nekyla noras kokių kelionių planuot. Aš pati tokia buvau... Su maišeliu, druska ar validoliu važinėdavau, esu nualpusi net autobuse. Aišku, keliai buvo labiau kalneliuoti, bet man daug nereikėjo. Apie kokį skaitymą ar rašymą net kalbėt nenoriu, iškart nuo minties bloga darosi, tai ir dėl vaikų bijau. Tiesa, bernai, bent dičkis tikrai, tai skaitydavo mašinoje be problemų.

Užrašiau mažę į muzikos mokyklos parengiamąją klasę. Gal bus aiškiau, kur ją po to nukreipti...

Atsakyti

Labas rytas,

Pas mus tai su kelionėmis taip-jei telefonais/kompais leistume mašinoj naudotis, tai ir iki Amerikos galėtume važiuot :D

O realybė tokia, kad dabar bernai turi turėt po atskirą eilę dėl šventos ramybės mašinoj ir sėdėt ne už vienas kito...

Kol mažiukai buvo, jokių rūpesčių nekildavo, dabar nebetelpa šalia sėdėdami  :rolleyes: 

Vasaros lietau, mes irgi teliko nežiūrim ir ramiai gyvenam, vaikai tik savaitgaliais kokius filmus pažiūri. Žinių jau keletą matų nežiūrėjus ir netrūksta, nes įspūdis turbūt būtų kaip tavo. Užtenka FB antraštes baisias prabėgom pamatyt  :oh:​ 

Atsakyti

Sveikos,

 

Jau kuris laikas nieko nemezgu ir apskritai nieko nenoriu, sunkiai galiu prisiversti kasdienius darbus daryt.

Tv irgi seniai nežiūriu, nebent atsitiktinai ką pamatau, o paskutiniu metu net ir internete negaliu skaityt visokių baisių straipsnių, kartais ką nors atsiverčiu, pabandau skaityt ir vėl užverčiu. Pasirodo ne viena tokia, nes jau graužė sąžinė, kad čia aš tokia realybės nepriimanti.

Mūsų mažoji irgi vemdavo nuo važiavimo. Dabar jau gal kiek išaugo, bet jei koks ekstremalesnis važiavimas su daugiau kalniukų ir posūkių, tai ir dabar ne kas. O mažai tai net nežinau nuo ko priklausydavo. Prisimenu vieną kelionę į Ventspilį, kada pirmyn važiuojant gal kokius 7 kartus vėmė, o atgal grįžtant nei  karto nevėmė. Šiaip tai mano vyras turi tą problemą  - vaikystėje iš vis negalėdavo važiuot, ir net ir dabar jei gale tenka sėdėt nelabai gerai būna.  mano sesuo gal kiek švelniau, bet irgi bloguodavo. O iš 5 vaikų tik viena mažoji paveldėjo šią bėdą.

Gal dėl to kad aš atspari, kalneliai man kaip tik malonumą kelia, taip pat galiu skaityt, megzt važiuodama.

Atsakyti

ir aš nežiūriu anei žinių anei laikraščių neskaitau :) ir visai neblogai gyvenu

Atsakyti

labas

aš tai delfi skaitau :D  bet labai skeptiškai, nepasitikiu. teliką kartais virtuvėj dėl fono įsijungiu, tai ir žinios yra papuolę. bet nervinai tai juodai. nu nes jokių gerų žinių, vien tik blogybės visokios....ir šiaip, kai kai kurias žinias žinai iš vidaus, o paklausai žurnalistų ir arba nepasako esmės, arba visai ne apie tai kalba, nu tai tokai ir nuomonė.

o dar kai tekdavo RF matyti žinias ir palyginti su LT, tai supranti, kad vistik žiniasklaida pateikia viską taip kaip norisi, neobjektyviai. ir visai neaišku, kaip ten iš itkrųjų yra

Atsakyti