Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

   Sakykit ką norit, o man tas siūlas patiko :wub:

Aš apie siūlą nieko nesakysiu, bet tavo palaidinė labai puiki gavosi  :wub:  labai sėkmingas nevienspalvio siūlo, rašto ir modelio derinys :clap_1:

Atsakyti

Labos :4u:

Ristin kooookia spalva :wub: ir dar linas :wub:  oi gerai uzspaudes tavo drakius turejo toki grozi :D .

As irgi prie tu putliuju visam gyvenimui :rolleyes: jei valgyciau ka noriu ir kiek noriu tai nzn nzn kuo viskas pasibaigtu,turbut taip ir nugyvensiu visa savo amzeli su tuo svoriu kovodama :rolleyes: . Kuno kultura buvo pati nemegstamiausia pamoka, nors kieme su vaikais duodavomes iki nusutimo su dvirkais, badmintonu, ir visokiais dvylika pagaliuku...... :wub: Et kaip fainai budavo :wub: .

Olaiv, kaip mazoji, kaip tos isleistuves? 

Saulelydi, apie savo sunu surasei kaip rasydama apie manaji, poziuris labai panasus, nezinau kuo viskas baigsis, kaip viskas pakryps. Kaip fainai sugalvojot ideja su blynais :wub: , kaip supratau ir isleistuves bus vaikam ir tevam grand :bigsmile:  :bigsmile:  :bigsmile: .

Labas, na gerai, kad ne mano vienos toks :D

Tokios ir grand- kai 5 klasės dedasi, tai ir galimybės kitokios. Visur ir savi pliusai, bet ir minusai.

Atsakyti

Dėkui, ale ar tai padėjot išsirinkti? :). Liniuka, drauge, apie kokį tu galvoji?

Aš svarstau šiuo metu tarp šito:

http://pigu.lt/buiti...nas?id=4360454

ir gal šito https://www.senukai.lt/p/virtuvinis-kombainas-kenwood-fpm270/38k5 (šitą senukuos rekomendavo, pirmą kažkas SM lyg rekomendavo).

Faktas, kad tiek priedų man nereikia, tešlai turiu mikserį, duonkepę, sulčiaspaudę turiu, nors beveik doju, bulvių tarkavimo mašiną atskirai turiu ir patenkinta, mėsai turiu senovinę rankinę malimo mašinką. Realiai, tai ir daržoves rankom susitvarkau, nebuvo didelio poreikio, tik kai burokus marinuojam rudenį ar uncle ben's darom, tai pagalvoju, kad būtų gal gerai :).

pas mane dabar braun kombainiukas. bet biskeli nervuoja, kad  viskas  neperdideliam inde, ir  jungimas per blenderio  kota. reik viska smulkint  koto mygtka nuspaudus.

o anam patikedavau pjaustyt visa kaip visokias darzoves.

O aš tik prie tokio pripratus, man labai patogu buvo, vienas kotas, kelios galimybės. O kaip ten viskas vyksta, kai indas uždedamas, o trynimas ir pan iš apačios? Neįsivaizduoju, kaip ten apverstą indą uždėti ir nuimti?

Bet tai kiek laiko užima tos paieškos, kad rastum tai, ko tikrai reikia. Man dar svarbu kokteilinės dydis, nors 1,5 l, kad būtų, nes kitaip neverta prasidėt...

Atsakyti

Aš gal visgi prie blenderio labiau linkstu. Bulvių tarką turiu, mėsmalę rankinę turiu, kokteilinę turiu, mikserį turiu. Nebent dėl daržovių tarkavimo funkcijos reikėtų. O daugiau tai viskam blenderio užtenka.

Atsakyti

Restar, o IKI dabar Delimano išpardavinėja, mačiau...? Na tuos, kur pernai Maximose už lipdukus buvo...Kaip funkcijos ir kokybė jų, nežinau....

Atsakyti

Kažkaip seniai nesidomėjau jokiais lipdukiniais reikalais, jokių lipdukų neberenku.  Ale užmesiu gal akį prie progos.

Atsakyti

ne, tai Iki jie dabar  be jokių lipdukų...

Atsakyti

Labas

Egloske labas. Sveikinu.

Liniuka man tavo bliuskyte grazi ir spalvos graziai susideliojo.

As kombaina turiu philips naudoju daznai nes rankom tingiu tarkuoti ir pjaustyti.

o eglioshke grizo :)

as pernai sudauziau ta maximinio phlips kombaino didiji inda. tai man iskart trukumas pasijaute. labai daug ka as su juo veikdavau . reik gal bandyt ieskot  kito indo ( tik neaisku, ar radus, senukas  kombainiukas neuzsilenks)

Garantinian uzzisakyti galima sugadintas detales

Atsakyti


As kombaina turiu philips naudoju daznai nes rankom tingiu tarkuoti ir pjaustyti.

Garantinian uzzisakyti galima sugadintas detales

reiks pasiskambint, pasidomet ar verta  pirkt ( kazi kiek kainuos tai) , kai jau  daug atidirbes tas lipdukinis

Atsakyti

reiks pasiskambint, pasidomet ar verta  pirkt ( kazi kiek kainuos tai) , kai jau  daug atidirbes tas lipdukinis

va va, aš irgi galvoju, ar verta užsisakinėt

blyn, kažkokia papiktinta diena šiandien. visi taip nervuoja.... net ir Liniuka su nauja bliuska :B :D

Atsakyti

Sveikos  :4u:

 

Kažin kodėl, kai esi visą dieną namie, nieko doro nenuveiki?  :oh: Kažkur tas laikas ima ir ištirpsta...

 

Nors va šiandien tai diena nenuėjo veltui - po ilgo laiko parsivilko mano siuviminė Mūza, tai sumeistravau kosmetinukę Saulėlydžiui.  :ax:  Apie mini swapą su ja buvom sutarę turbūt dar pernai, jos megztas riešines gavau dar vasario pradžioje, o savo pažado niekaip negalėjau ištesėti, nebuvo įkvėpimo...  :oh: O šįryt atsibudau su labai aiškiu žinojimu, kokią kosmetinę turiu pasiūti Saulėlydžiui.  :bigsmile:

 

Priedas  P5230789_medium2.JPG   178,31KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  P5230798_medium2.JPG   246,06KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

reiks pasiskambint, pasidomet ar verta  pirkt ( kazi kiek kainuos tai) , kai jau  daug atidirbes tas lipdukinis

Man apsimokejo. Nes buvau sulauzius plaktuvo dali 

Atsakyti