Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šarange, niekur nebuvau, daug mokiausi ir nervavausi  :D 

Nieko nemezgiau. Bet va, galvoju reikia prisimint. Pamedituot. Nors ne, praeitą vasarą pradėjau, bet nebaigiau Lourdes. 

Labai pritariu Šarangei, dėl kelių daiktų nei didelio kombaino. Pas mane Maximinis Philips už lipdukus. Atskirai blenderis, mikseris ir dar viena detalė smulkinimui (s formos peilis). Daugiau nieko nepasigendu..

Atsakyti

o eglioshke grizo :)

as pernai sudauziau ta maximinio phlips kombaino didiji inda. tai man iskart trukumas pasijaute. labai daug ka as su juo veikdavau . reik gal bandyt ieskot  kito indo ( tik neaisku, ar radus, senukas  kombainiukas neuzsilenks)

Atsakyti

Tai kokį dabar laipsnį įgijai? :D  :smartass:  :smartass:  :smartass: 

Atsakyti

Kombainą turiu Bosch, bet naudoju lb retai. O blenderį "noname" maximinį  :D  buvo pirktas už 10lt.(!)  :D atitarnavo penkis metus. Bet jau ima gest, tad nesugalvoju ar įsigyt normalų ar vėl pigų  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aš tai kankinuosi šiuo metu sunkiuos pasirinkimuos. Nes negaliu apsispręsti, ką pirkti. Istorija: atitarnavo mano blenderis, kokteilinė ir prieskonių/riešutų smulkintuvas viename, Braun buvo, tai peiliai atšipo, tai plastmasės pabiro, žodžiu, nei vienu nebegaliu naudotis. Dabar jau 3 savaitės iš eilės skolinuosi kaimynės blenderį tėvo sriubai ir jau gėda, reikia būtinai pirkti savo. Ko man būtinai reikia, tai visų šitų 3-ijų dalykų, bet galvoju, kad gerai būtų ir daržovių pjaustyklė dar. Tai gal kombaino tada reikia? Niekada tokio neturėjus, bijau kokio griozdo, o ir to, kad kai daug viename, tai gal nieko gero? Bet kelis aparatus man ir brangu, o vietos irgi nemažiau užims... Žodžiu,  per didelis pasirinkimas arba kaina :). Žinau, kad kalbėjot apie tai, ale neaktualu buvo :). Gal kas turit ką gero parekomenduot? Ar nerekomenduot? Žinau, kad galios reikia ne mažiau 600 w, nes tiek turėjau ir norėčiau dar daugiau. Kokteilinės talpa svarbu kuo didesnė, o toliau - tamsus miškas. Ir permokėt nenoriu :). Šiandien Senukuose norėjo parduot man Kenwood kombainiuką už 159 eur, kai jų pačių elektroninėj parduotuvėj tas pats aparatas 52 eur mažiau kainuoja:). Buvau beveik susigundžius, nors dabar jau suabejojau, kai toks kainos skirtumas galimas.

Aš prasta šeimininkė, pas mus kombainas stovi dulka ir tik užima vietą. Pirkom gal prieš 10 metų, nepasiteisino, nenaudojamas daiktas. Blenderis atskirai irgi nenaudojamas, pirkau galvodama, kad trinsiu kūdikiams košelienas (nes kombaine mažas kiekis tik ant sienelių išsimozoja), ir to nedariau (turėjau spec aparatą tam). Tai iš visų virtuvinių prietaisų dar dar retkarčiais panaudoju tokį mini čoperį, susmulkinti daržoves, riešutus ar sūrį, vyras jame dar plaka tešlą, yra keli skirtingi antgaliai:

TribladeAttachments-MiniChopper-800x600-

Gaila, kad jis netarkuoja bulvių, būtų tada tobulas mūsų šeimos poreikiams  :)​ 

Atsakyti

pas mane dabar braun kombainiukas. bet biskeli nervuoja, kad  viskas  neperdideliam inde, ir  jungimas per blenderio  kota. reik viska smulkint  koto mygtka nuspaudus.

o anam patikedavau pjaustyt visa kaip visokias darzoves.

Atsakyti

Gaila, kad jis netarkuoja bulvių, būtų tada tobulas mūsų šeimos poreikiams  :)​ 

Aš turiu tokį, kuris tarkuoja bulves, bet būtent šitos funkcijos man ir nereikia :D

Turiu kombainą ir naudoju :rolleyes: aš šiaip gaminu retai, bet man tas daiktas reikalingas. Aš ir dvi morkas susitarkuoju, nes pleistrai brangūs  :P o ko nors nenusitarkuot, neįsipjaut man sunkiai sekasi  :oh: būtų dzin, bet "žaizdos" megzt trukdo  :lol:

Atskirą blenderį turiu, bet naudoju jį ko gero rečiau nei kombainą :hmm:

Atsakyti

Jau baigiau. Sunku pačiai patikėti :D​ 

Sveikinu, kaip tik apie tave pagalvojau kai IG pamaciau :) 

Tai kas dabar busi? Aisku rasei, bet as pamirsau kokius mokslus krimtai

Sveikos

Atsakyti

Aš prasta šeimininkė, pas mus kombainas stovi dulka ir tik užima vietą. Pirkom gal prieš 10 metų, nepasiteisino, nenaudojamas daiktas. Blenderis atskirai irgi nenaudojamas, pirkau galvodama, kad trinsiu kūdikiams košelienas (nes kombaine mažas kiekis tik ant sienelių išsimozoja), ir to nedariau (turėjau spec aparatą tam). Tai iš visų virtuvinių prietaisų dar dar retkarčiais panaudoju tokį mini čoperį, susmulkinti daržoves, riešutus ar sūrį, vyras jame dar plaka tešlą, yra keli skirtingi antgaliai:

TribladeAttachments-MiniChopper-800x600-

Gaila, kad jis netarkuoja bulvių, būtų tada tobulas mūsų šeimos poreikiams  :)​ 

As irgi blenderi pirkau su ta mintim, bet mano vaikas nevalge nuo pat gimimo, tai gal kokius du kartus ji panaudojau.

Mixeri naudoju ir paskutiniu metu pasigendu labai mesmales, bet noriu paprastos ty ne elektrines

Atsakyti

viskas priklauso  nuo virtuvės šokių.

Restar sako, kad jai reikia ir tam ir anam, t.y. kad bus naudojamos įvairios funkcijos.

aš naudoju. belenderį tai visai dažnai. mano kūdikiai dažniai naudoja smulkintuvus riešutam, kokteilinę, visokiem ten glotnučiam ir vaisiniam ledam. maniškis kombainas, kol nebuvo sulūžęs, buvo naudojamos visokiom tešlom maišyti, jis ir bulves tarkavo ir daržoves pjaustė ir netgi sultis spaudė. tikrai buvo naudojamas. dabar nulaužtas pagrindinio bliūdo fiksatorius, tai liko tik kokteilinė, riešutų smulkintuvai ir sulčiaspaudė. niekaip nenusprendžiu, ar užsakinėt nuają bliūdą ar pirkti naują kombainą. šitam jau 10 metų

Atsakyti

Atėjau šiandien į darbą su nauja bliuzele. Tai krenta visos moteriškės aplink kaip tos žiurkės :D  Pirmą kartą tiek ir taip :D  Kiba reikės dar vieną kitos spalvos megztis :D  O šiaip mezgant sugalvojau, kad ir suknia išeitų iš 2 kamuoliukų, nuo sujungimo mezgant atvirkščia spalvų seka :hmm: Sakykit ką norit, o man tas siūlas patiko :wub: 

Atsakyti

moteriškes žiurkėm išvadino :D

jau norisi suknių megztų? :bigsmile:

Atsakyti