Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ristin o ka reisk vaskavai :blink:  kodel ano reik? Gal ir mum mirtingosiom taip daryt reik :D As nuoru pas tave i paskaitas :D beje ar jos jau buvo? Jei ne, kada bus? Galesi paskui papliotkyt  :D kaip sekes, kaip auditorija sureagavo :D

Paklsunesnis siūlas, kai pavaškuotas :mirksiukas: sulimpa viena prie kito. Nes kitaip maunasi nuo vyniotuvo  :oh: 

Ėjau jau pasakot apie savo užsiėmimą. Normali liaudis susirinko. Kultūringi.

Be vandens aš lavonas. Visad geriau, ir kai buteliuos vandens nebuvo. Ir kai apie būtinus litrus per visus kanalus nelodavo.

Apie vandenį kaip ir apie skiepus ar riebalus. Yra daugybė nuomonių, daugybė mokslinių straipsinių.

Bet aš darau taip, kaip man sveikas protas diktuoja.

Atsakyti

Soliuk netelpa is karto, cia per diena, ir tom dienom kai silta, arba papspirtuoju smarkiau..o siaip aisku netelpa, wc palieku nemazai

 

O kam tu juos per jega gersi?as geriu kai noriu gert 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 gegužės 2017 - 20:56

Nu tas tiesa, bet su maistu sudetinga pakankamai skysciu visviena gaut..tarkim as negeriu, pieo, sriubosnpas mane labai retai, per diena isgeriu puodeli arbatosnir puodeli kavos

Isgerus arbatos ar kavos i wc varau pagreitintai

Vaisiu nemegstu

Nu tai kam man valgyt obuoli jei as valgyt nenoriu, jei as noriu gert?o kai noriu gert atsigeriu vandens, viskas paprasta

Nuo mitybos iprociu priklauso tada jei valgai daug to vandeningo maisto tai taip, jei geri sultis pienus arbatu pakankamai..

Tokiu atveju taip. Bet čia individualu ir viskas priklauso nuo viso mitybos komplekso.

Be to, aš nesakau, kad vandens gerti negalima ar nereikia. Sakau, kad tai nėra būtinybė, nes vanduo gaunamas ir kitais būdais.

Ir todėl mane labai piktina tokie neatsakingi patarimai (gydytojų), neatsižvelgiant į žmogaus mitybą. Tai yra klaidinimas. Kažkodėl jie pamiršta paminėti, kad žmogus, suvalgęs visą arbūzą ir papildomai išgėręs 2l taip primygtinai rekomenduojamo gryno vandens ne tik kad nesvietiškai apkraus inkstus, bet ir iš organizmo išplaus labai reikalingus mineralus. Bet kas gi tie inkstai, palyginus su vandens pardavimais....

Atsakyti

Tereza gal ne visi gydytojai gi rekomenduoja, as tsakant gydytoju nuomones kiek man pvz valgyt ar gert neklausiau, o va Olaivai pasakojo cia kazkada kad kraujas per tirstas buvo  galvos skausmai

Mano vaikis tarkim pamirsta atsigert, buna vat puodelis per diena ryte, puodelis sulciu, ka valgo ka nevalgo..is kart vakare acetono kvapas pareina..nu tai tenka daugiau vakarais pagirdyt..bet jam ir tyrimai buna parodo krauja tirstesni

Man yra buve kai ant arbatu sedejau bet sirgau irgi kraujas skysciu trukuma rode..matyt pasisalina nemazai ypac sergant...

Atsakyti

Tereza gal ne visi gydytojai gi rekomenduoja, as tsakant gydytoju nuomones kiek man pvz valgyt ar gert neklausiau, o va Olaivai pasakojo cia kazkada kad kraujas per tirstas buvo  galvos skausmai

Mano vaikis tarkim pamirsta atsigert, buna vat puodelis per diena ryte, puodelis sulciu, ka valgo ka nevalgo..is kart vakare acetono kvapas pareina..nu tai tenka daugiau vakarais pagirdyt..bet jam ir tyrimai buna parodo krauja tirstesni

Man yra buve kai ant arbatu sedejau bet sirgau irgi kraujas skysciu trukuma rode..matyt pasisalina nemazai ypac sergant...

Viską suprantu. Bet rekomenduoti skysčių kiekį galima tik atsižvelgiant į mitybą. Va, tu ir tavo vaikis skysčių negaunat pakankamai, vadinasi, reikia gerti papildomai. Ir tas papildomai gali būti iš kuo įvairiausių šaltinių. Nemėgstatt vaisių ir arbatų ar pieno - geriat gryną. Viskas valio. O va aš šiandien įvaldžiau puodą sultinio, suvalgiau tris kriaušes ir 500g braškių, dabar sėdžiu su pilnu arbatiniu mėtų arbatos, kurią vis gurkšnoju. Ar man reikia DAR ir vandens ant viršaus?

Atsakyti

Man homeopatas sake, kad nereik per prievarta gert vandens ar skysciu jei nesinori. Man lb.patinka jo nuomone,nes as tikrai mazai geriu, bet as tiesiog nenoriu, visa gyvenima taip buvo, gal ir nepakenktu kokia viena kita stikline papildomai prie kavos, arbatos, sriubos ar obuoliu, bet as neprievartauju saves gerimu, nes tiesiog nenoriu, vasara daugiau geriu, kai silta. Bet tie minimi litrai per diena mane kraupina... :-D 

Atsakyti

Aš labai mėgstu vandenį, nieko kito taip neatsigeriu. Ir vis prisiminus pagurkšnoju. Bet kai esu kelis kartus prisipylusi 1,5-2 vandens ir pasistačiusi prieš akis matavimui, kiek išgeriu -  tada net bloga darydavosi, kad REIKIA gerti. Tai mečiau tą reikalą. geriu, kai noriu gert ir dažnai - kai noriu valgyt :). Bet, ginkdie, nematuoju, kad bloga nepasidarytų :).

Atsakyti

As kai uzknisa lakstyt su puodeliu vandens tai piluosi i puslitrini buteliuka nu tai 2-3 tokius isgeriu nieko nematuodama specialiai ir negerdama nes reikia, tai cia darbe Namie atsikeliu istroskus tai isgeriu stikline is kart Paskui dar pries iseidama is namu po arbatos jau vistiek noriu gert, nu isgeriu dar puse puodelio, vakare grizus vel...tai apytiksliai ir sakau kiek sueina.buna dienu kai nenoriu, isgerii 2 stiklines darbe ir gana, dar 2 namie...bet po tokiu nenorejimo dienu man organizmas kaupia vandeni..o gal atvirksciai, kai uzsilaiko tada poreikio gert ner, nezinau... Ai dar pastebejau kad6 kai nervuojuosi troskina mane, kasnio praryt tada negaliu bet isgeriu nezinau kiek

 

O va kai noriu valgyt nuo vandens mane pykina, skrandis spazmuot ima

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 gegužės 2017 - 21:51

Šiaip ir aš geriu tik vandenį ir tik iš krano kai noriu gert, bet ne litrais....

Aš nors mokykloj nors nebuvau labai stora, bet laikiau save prie  storesniu visada, buvau ir  esu taip pat pilna kompleksu, nors su amžium ir negražeju ir nekudeju, bet kompleksai sakyciau labiau valdomi tampa, gal tiesiog supranti, kad neprivalai čia niekam nei labai patikt, nei pasirodyt, laikausi tik vieno, atrodyt tvarkingai ir estetiškai, kad ir tarkim su maudymuku, nes lankydama baseina tiek visko prisiziurejau, kad.... :-) 

Atsakyti

na man po Luknės dehidratacijų ir ligoninių,tai vanduo yra būtinybė ir tik savam pavidale.kas gali be jo gyventi-valio,pataupo vandens išteklius :)

Atsakyti

na man po Luknės dehidratacijų ir ligoninių,tai vanduo yra būtinybė ir tik savam pavidale.kas gali be jo gyventi-valio,pataupo vandens išteklius :)

Nieko nepataupo :D​ . Į arbatą sueina lygiai tas pats kiekis vandens. Tik spalva ir skonis prisideda.

Atsakyti

Man darbe būdavo patogu, nes ant stalo visada 1,5 l vandens iš krano ant stalo ir kalbėdama telefonu pastoviai gurkšnodavau. Namie, žiūriu, kai sumažinau vandens kiekį (nes jo po ranka nelaikau), tai padažnėjo maisto kramtymas. Nes ar troškina, ar nori valgyt- organizmas siunčia tą pati signalą. 

Pati žymiai geriau jaučiuosi, kai skysčių vartoju daugiau. Dar dažnas simptomas, kad vėl pamažinau vandens- ir  skrandžio, ir galvos skausmas. 

Bet viskas, apie ka diskutuojam yra taip asmeniška :) kad tikrai neverta kiekvienai mautis svetimų batų ant savo kojų. 

Atsakyti