Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Parasykit kiek per diena isgeriat vandens. Sutinku kad jo reikia odai, savijautai. Geriu ji, iki 1,5 litro kartais maziau, viskas tinka, nu bet kodel po akim maiseliai :rolleyes: druska vartoju saikingai, bendradarbes saukia kad as geriu arkliskas dozes, ko pasekoje tas paburkimas ir yr :rolleyes: Netikiu. Ner jie dideli, bet kelia diskomforta. Sakau gal ir cia jau yr senejimo pozymis :D 

Atsakyti

Labas vakaras :)

Įdomias temas čia gvildenat :) o man patinka vienam vyro žurnale rastas moto: "Save the wrinkles. Save all the things that make you unique." Vis stengiuosi jį prisimint, kai užpuola visokie savęs nemeilės momentai  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Parasykit kiek per diena isgeriat vandens. Sutinku kad jo reikia odai, savijautai. Geriu ji, iki 1,5 litro kartais maziau, viskas tinka, nu bet kodel po akim maiseliai :rolleyes: druska vartoju saikingai, bendradarbes saukia kad as geriu arkliskas dozes, ko pasekoje tas paburkimas ir yr :rolleyes: Netikiu. Ner jie dideli, bet kelia diskomforta. Sakau gal ir cia jau yr senejimo pozymis :D

Gryno vandens negeriu. Visiškai. Nuo mažens. Ir nei maišelių po akim neturiu, nei oda sausa. Nes išgeriamo GRYNO vandens kiekis yra visiškai nesvarbu. Skaičiuoti reikia viską - vaisius, pilnus vandens, sriubas, arbatas, sultis, pieną, giras ir gaivas. Vengiu tik prisaldintų ir gazuotų gėrimų, nes su jais galima prisirankioti visai nereikalingų papildomų kcal. Bet, tarkim, sriuba niekuo nesiskiria nuo kad ir mėsos su bulvėmis užgertos stikline vandens. 

Atsakyti

Soliuk siaip vandens neskaiciuoju, kaip troskina taip ir geriu..nu apie 2 l per diena mam sueina nes as mizne, pageriau ir i wc..uztinima pajauciu kai pamazinu vandens

Druskos nevengiu, megstu suriau  :unsure: 

Del charakterio tai..nu panasiai jis pas mane, nors nei gramelio papildomo vaikystej neturejau, dar gi truko, nors niekas niekad nesikabinejo, nesisaipe del isvaizdos, niekad josnnesigedyjau..bet vat sarmatlyva esu..toks charakteris

Man jis netrukdo

Atsakyti

o man kaip tik gyd sakė,kad sriubų pavidale,sulčių,pieno,arbatų esančio vandens kiekio,būtino išgerti per parą,neskaičiuoti.vanduo yra vanduo

Atsakyti

o man kaip tik gyd sakė,kad sriubų pavidale,sulčių,pieno,arbatų esančio vandens kiekio,būtino išgerti per parą,neskaičiuoti.vanduo yra vanduo

Aga. Tik vertėtų to gydytojo paklausti, kiek parų pireš geriant tą gryną vandenį reikia nieko nevalgyti, idant jis nesusimaišytų su skrandyje ir žarnyne esančiu maistu.

Ir dar vertėtų paklausti, kaip čia aš išgyvenau iki 40+ VISIŠKAI negerdama vandens, ir vis niekaip nedehidratuodama  :D .

Ta būtinybė gerti gryną vandenį yra ne kas kita, kaip būtinybė parduoti kuo daugiau į butelius supilstyto vandens. Nes kol tokiu vandeniu prekiaujama nebuvo, tai ir dehidratacija niekam negrėsė.  :D​ 

Atsakyti

Tereza nu tik viska ka suminejai sunku suskaiciuot 

Is troskulio zmones mirdavo visais laikais

Bet ne esme, esme jei tau nieko nesidaro nereiskia kad ir kitiems tas pats tinka, Olaiva ne be reikalo sneka.

Atsakyti

Tereza nu tik viska ka suminejai sunku suskaiciuot 

Is troskulio zmones mirdavo visais laikais

Bet ne esme, esme jei tau nieko nesidaro nereiskia kad ir kitiems tas pats tinka, Olaiva ne be reikalo sneka.

Atsakyti

Ristin o ka reisk vaskavai :blink:  kodel ano reik? Gal ir mum mirtingosiom taip daryt reik :D As nuoru pas tave i paskaitas :D beje ar jos jau buvo? Jei ne, kada bus? Galesi paskui papliotkyt  :D kaip sekes, kaip auditorija sureagavo :D 

Atsakyti

Tereza nu tik viska ka suminejai sunku suskaiciuot 

Is troskulio zmones mirdavo visais laikais

Bet ne esme, esme jei tau nieko nesidaro nereiskia kad ir kitiems tas pats tinka, Olaiva ne be reikalo sneka.

Nori pasakyti, kad žmonės mirdavo iš troškulio pvz gerdami pieną, bet negerdami vandens? Arba valgydami vaisius?

Nemirdavo taip. Mirdavo, kai negaudavo vandens jokiu pavidalu.

Atsakyti

Nu tas tiesa, bet su maistu sudetinga pakankamai skysciu visviena gaut..tarkim as negeriu, pieo, sriubosnpas mane labai retai, per diena isgeriu puodeli arbatosnir puodeli kavos Isgerus arbatos ar kavos i wc varau pagreitintai Vaisiu nemegstu Nu tai kam man valgyt obuoli jei as valgyt nenoriu, jei as noriu gert?o kai noriu gert atsigeriu vandens, viskas paprasta Nuo mitybos iprociu priklauso tada jei valgai daug to vandeningo maisto tai taip, jei geri sultis pienus arbatu pakankamai..

P.s. vandens neperku buteliuose, geriu is krano

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 22 gegužės 2017 - 20:54

Va pas mus bendradarbe jai apie 50 isgeria viena vos ne vos 0,33 vandens buteliuka ir tai sako vos ne per gvalta, uztat jai tas mano gerimas ir yr arkliska doze, as labiau linkus tiket Olaivos daktares nuomone, manau jo reikia. Myzne ir as esu, vos isgeriau ir begu o jei dar uzimta tai tada jau sakes :D . Qqt bet kur tau tie arkliski dvilitriniai kiekiai telpa :D reiks ir man juos ryt del sprtinio intereso pavaryt :D , kazin akis pavyk porytoj pramerkti :D  :D 

Atsakyti