Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Bijau ir aš, kad Luknė bus mano ir mano mamos genų gavus, o bet tačiau, kiek menu save ir savo seses, tai iki paauglystės užpakaliai nebuvo dar riesti, o čia 10m ir jau užsirietęs  :huh2: 

Atsakyti

mano vaikio tai riestas nuo gimimo :D savęs neatsimenu tiesa sakant, mama sakė kaulai kyšojo pas mane iš uodegos, ir jei ant kelių atsisėsdavau tai durdavau į tuos kelius, maniškis nepaisant riestumo irgi kaulais badosi

Atsakyti

Aik tu, Ristin, net ir tų pačių tėvų vaikai oi kokie skirtingi :D mano vienas - meškiukas, daba jau ciela miaška, o antras - žiogelis :D ir juokingiausia, kad jie vistiek labai panašūs  :bigsmile: 

Atsakyti

oj, viskas čia labai įdomiai su tais svoriais vaikystėj/jaunystėj.

aš dvi kūdenas auginau. valgė daug ir beveik viską. tuščiai, nes toks vaizdas, kad viena tiesioji žarna ten pas jas. tiesiu taikymu, kas įeina, tas išeina, neužsilaiko anei kiek :D

bet čia jaunimui su hormonų veikla, bent jau paauglystėj, kažkiek yra susiję

Atsakyti

Mano vaikai irgi ir labai panašūs ir tuo pačiu skirtingi, bet kolkas sunku spręst  kas "kaltas" :D

 

17815538150_888a8381e9_z.jpg

 

Dress__-_1__3__medium2.jpg

29835034182_458edacfc3_z.jpg

Photo_08-05-2017__11_47_03_medium2.jpg27348611954_0317c5bc68_z.jpg14118296737_c95f520b80_z.jpg5772298650_ef71925395_z.jpg

Atsakyti

a jo, o aš paauglystėj turėjau pravardę tokią :D  - džiūvėsis

Atsakyti

Dar vieną neaiškų vaizdą parodysiu :D

Neįsivaizduoju iš kur esu parsitempusi šį liną. Bet koks man gražus siūlas :wub: ta netolygi splava :wub:
Priedas  007.JPG   145,68KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  004.JPG   196,56KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Siūlas tikrai fainas, toks garinto džinso, bet kas čia do daikts visai neaišku :D

Atsakyti

Būtum netoli, tai papozuotum :D ir paaiškėtų, kas per daiktas :D

Atsakyti

OI, Ristina, kooks gražus linas  :wub: 

Pas mus dabar keistai apsivertė šeimoj. Visą laiką vyriausias buvo toks burbuliukas ir kaimynė tokia jo amžiaus panaši, tai abu kietiakai juokdavosi iš brolio, kad tas labai kūdas, vien tik kaulai, kažkaip ten pravardžiuodavo prieš kokius trejus metus, paskui tik op, tas mažiukas pavirto burbuliuku :D

O užpraeitą sav. atvažiavo vyro sesuo ir vos nenualpo mūsų vyriausią pamačius :D Jau ruošiasi pirkt vitaminus siųst, galvoja, valgyt neduodam, sako išbalęs :D Na ir tikrai pažiūrėjau, išstypo į ūgį ir iškūdo visas per metus. Kai kiekvieną dieną matau, tai taip nepasisitebi tie pokyčiai :)

Aš pati tai niekad kūda nebuvau, kiek save atsimenu nuo mokyklos, tai svoris +-5kg vis svyruoja, dažniausia į didesnę pusę :D

Atsakyti

Lyginant mokyklos laikus ir dabar, tai dabar aš plunksnelė :D Nes m-kloj svėriau ~100kg. ir daugiau :blink:  :oh: 

Atsakyti

Labas

 Saulelydi sveikinu!!!

Sarange grazi suknele ir spalva

Atsakyti