Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Iš tikro tai buvo planas toks - padirbt, aptart darbus su kolegom ir, jei aptarimas neužsitęs, aplankyt Limit  :angel2: 

O tu "pririšta" prie namų ar prisijungtum  :ax: 

Viiirrrbaaaalizzzzzmas :lol:

Mano "pririštumas" nuo laiko priklauso - kol Aušra mokykloje, tol namie būsiu, paskui galiu ir prisijungti.

Atsakyti

Dėl senatvinio nelankstumo, sąnarių sustingimo, nugaros skausmo yra vienas vaistas - sportas :D  Savu kailiu įsitikinau, kad viskas susitvarko pastiprinus raumenis. Tempimo pratimai ir jėgos pratimai daro stebuklus. 

Dėl šukuosenos, tai pas mane dabar tokia kaip antroj Šarangės fotkėj :D Vakar paslapsčiau, nes galva neplauta buvo :B 

Ingriduska, smagu, kad pasirodei :wub:  Neprapulk vėl.

Ristina, o kokio ilgio šita lininukė? Ant bobos tai kaip suknia atrodo.

Atsakyti

Laba diena, 

Pritariu Liniukai, sportas labai taiso reikalus :D  Tik ir pastangų reikalauja :D

 

Labai man patiko Ristinos lininukė  :wub: Toks smagus vasariškas reikalas.

 

Nite, labai lauksiu, jei Lace galėsi prisijungti, gal galėsi atsivežt stebuklingus virbalus pačiupinėti? :D

 

Liniukos bliuzelė faina, gal tos juostos galėtų nesimatyt, būtų dar fainiau, nors netrukdo, na bet o figūra!!! :clap_1:  :thumb_yello:

 

Man kas labiausiai su amžium jaučiasi, tai miego trūkumas :bijau2: Jei tik naktį kokią panaktinėju iki paryčių, tai kitos dienos, galiu manyt, kad nėra  :oh: Kažkaip smegenis užspaudžia :D O va vyras mano visa dar gali  per nektis nemiegot ir nieko jam :D

 

Ingriduska, ir man labai smagu, kad vėl atsiradai vėl  :wub:  Tie alyvų žiedai tavo saujose :wub:

 

Olaiva, laikykitės  :4u:  ir stiprėkit  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 22 gegužės 2017 - 12:38

Liniuka, nu esmė tame, kad jaunystėj sporto nereikėjo lankstumui :D

Lace, o atostogos priverstinės?

Ristina, fainas daiktas, man gražiau tos nežmoniškos juostos.

Atsakyti

Nūūū kaip čia pasakius

aš dabar smarkiai lankstesnė nei jaunystėj :) vadinas reikėjo. Bet to konkrečiai lankstumui ir nebuvo.

mama mano po šiai dienai be jokių sportų lanksti., o kas iš to, nugara baisingai skauda, kojas skauda...

Atsakyti

Lace - o tai greitas valo nutrūkimas tavęs neatkratė nuo tų virbalų? ;). Aš tik kaklo apmezgimą su jais dariau, dar nesu tikra, ar jie man labai patinka. Lyg ir nieko, gal tik neįprasta. O gal kas kliūva. Reikia daugiau pamegzti didesnį gabalą.

Jaunystė dūšioj. Ir mąstyme. Kol nepradėsiu seniokiškai burblent, kad mano laikais tai va buvo gerai, kol domėsiuosi naujom technologijom ir šiaip visokiom naujovėm, kol džiugins penkialapis alyvos žiedelis (Ingridushka :4u: ) ar šviežias kaštonas saujoj, tol ir nepasensiu. Va :). Čia mano toks sprendimas. Kartais jaunesni žmonės tokie bevitiškai seniokiški būna... Kitas kraštutinumas irgi šiek tiek keistas. Vat turiu vieną pažįstamą, apie kurią jau buvau minėjusi - čia nuo jos mintys apie priaugintas blakstienas buvo kilę :). Amžiaus tikrai ne jaunesnė, gal net ir vyresnė, 4 vaikai, tos priaugintos blakstienos tai dar nieko, bet kad pradėjo ji ištisai save gražią selfinti, visaip lūpytes papūtus, sexy stiliuku, tatuiruotes darosi... Tarsi kiekvieną dieną iš FB draugų lauktų patvirtinimo, kad ji tik jaunėja. Nu gražu ir nepavydžiu, bet kai 40+ metė  elgiasi kaip 20metė... Gal truputį juokinga. Amžius gražus savo branda ir išmintim. Kiekvienas amžius savaip gražus, kiekvienam savi malonumai.

Lace - dėl ko tau mezgiminės atostogos? Šiaip ar kas nors serga?

Olaivai su Lukne :4u: . Ale greit į ligoninę jus supakuoja...Linkiu, kad greit ir paleistų.

Atsakyti


Ristina, o kokio ilgio šita lininukė? Ant bobos tai kaip suknia atrodo.

Normalaus lgio :D nuo peties koks 64cm.

Padidintų manekenių rūbai ant bobos visad neproporcingai atrodo :D

Atsakyti

Lace, o atostogos priverstinės?

Versti tai manęs niekas nevertė, bet pati irgi neplanavau - Vaiva apsislogavo ir užkimo. :) nenorėjau, kad darže dar ką ant viršaus gautų. Jau kažkaip reikia ištempti iki 31 dienos ir baigsim tas darželio karjeras. Iki trečiadienio pati pabūsiu, paskui senelių prašysiu.

Atsakyti

Lace - o tai greitas valo nutrūkimas tavęs neatkratė nuo tų virbalų? ;). Aš tik kaklo apmezgimą su jais dariau, dar nesu tikra, ar jie man labai patinka. Lyg ir nieko, gal tik neįprasta. O gal kas kliūva. Reikia daugiau pamegzti didesnį gabalą.

Nea  :rolleyes:  kažkodėl galvoju, kad ten kažkoks brokas buvo.  :unsure: nes virbalai man nerealiai smagūs, smagesnių nesu turėjusi. Dėl to nutrūkusio valo bandysiu pardavėjui parašyti, tik nežinau, kaip ten Amazone į tokias pretenzijas žiūri. 

Dabar tai iš oficialaus distributoriau užsakiau, tai tikiuosi, kad jei bus kokių bėdų, tai pakeis..  :unsure: 

Atsakyti

Nūūū kaip čia pasakius

aš dabar smarkiai lankstesnė nei jaunystėj :) vadinas reikėjo. Bet to konkrečiai lankstumui ir nebuvo.

mama mano po šiai dienai be jokių sportų lanksti., o kas iš to, nugara baisingai skauda, kojas skauda...

nu aš turėjau omeny ne šiaip lankstumą, kai grindis pasieki pasilenkus, o tai, kad užtenka pabūt pasilenkus pusę minutės ir atsitiesimui jau prireikia kitos pusės :D t.y. matyt sąnariukai sąnariai susidėvėję, skysčio tarp kaulų sumažėję :D arba traškantys kelieniai. nu nes nepasakyčiau, kad man nugarą skauda. kaip tik jaunystėj daugiau skaudėdavo.

beje, Liniuka, kaip tavo meniskas? ar sportai kiek pamažino problemą?

Atsakyti

Ech kaip laukiu atostogų... liko mažiau nei 2 savaitės. Noriu tiesiog nieko neveikt. Gal dar kur išskrist pavyks. 

Pasvajojau ir einu toliau dirbt :D 

Atsakyti

Ech kaip laukiu atostogų... liko mažiau nei 2 savaitės. Noriu tiesiog nieko neveikt. Gal dar kur išskrist pavyks. 

Pasvajojau ir einu toliau dirbt :D 

Atsakyti