Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rodžiau FB, bet reik ir čia pasigirt :rolleyes:

Greit greit reikėjo apsirengt, kad nebūtų karšta :D tai ilgai laukiau to momento, kai galėsiu numegzt tą bliukę :D

Bobai atrodo ji gerooookai dydelė. Bet mano boba S dydžio. O aš tai gi su puriu kailiuku :D

Ant manęs foto nebus, nes lb esu sau šiuo gyvenimo momentu negraži :B

Linas. Spalva - lengvai žydra :wub:

Priedas  012.JPG   537,65KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  014.JPG   287,49KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas  :4u: 

Turiu tris dienas mezgiminių atostogų  :rolleyes: Nite, girdi?  :D Jei būsi mano kraštuose, užsuk kavos (nors virbalai tai saugiai darbiniame stalčiuje guli)  :4u: 

Olaiva, sveikit  :4u: 

Visokiais tonikais, pieneliais, serumais ir prabangiais kremais netikiu.  :unsure: Mano oda geriausiai jaučiasi, kai aš jai nieko nedarau  :) vat kai namie su vaikais sėdėjau, dažytis nereikėjo, tai iš viso - ryte šaltu vandeniu veidą nusiprausdavau ir viskas. Dabar ryte dar kremu pasitepu prieš dažydama akis ir viskas. O vakare miceliniu vandeniu makiažą nuvalau ir jokio kremo nebetepu. Nekenčiu šimto buteliukų procedūrų, man turi būti viens du ir baigta  :D​ 

Atsakyti

Oaliva, na jums ir sekasi paskutiniu metu su tom ligoninėm. :oh:

Sveikit greičiau. :4u:

Aš dar kažkaip nesijaučiu senstanti, gal kažko ir nepastebiu, o gal dar ir nesenstu, tik bręstu :D O jeigu dar sugebėčiau sukūsti...ech...

 Sukūst ir man labai reikėtų, gal nemažai ir tos senatvės atsitrauktų su tuo, bet nežinau kaip. Kaip atrasti tą sau tinkantį būdą, nuo kurio neatkrisčiau po kurio laiko ir nepasidarytų dar blogiau.

Be storumo ir su tuo susijusių sunkumų dar mano senatvė labai susijusi su atmintim.

Atsakyti

oi Kerpena, dėl atminties tai jo..... man labai sunku buvo su tuo susitaikyti, nes turėjau puikią atmintį ir nieko niekada neužsirašinėjau. o kai vat atsirado pirmieji požymiai, sunkiai sekėsi ir vis dar sekasi adaptuotis...

beje, atmintis labia smarkiai susijusi su vitamino D trūkumu.....

Atsakyti

Turiu tris dienas mezgiminių atostogų  :rolleyes: Nite, girdi?  :D Jei būsi mano kraštuose, užsuk kavos (nors virbalai tai saugiai darbiniame stalčiuje guli)  :4u:


Būsiu ryt, bet ar turėsiu laiko kavai su tavim yra didelis klausimas :rolleyes:

Atsakyti

1303468941_3746-45b82cdae290b41_medium2.DSC_4008_medium2.JPGDSC08778_medium2.JPGo1_medium2.jpg1207-mouches-04_medium2.jpg1608-leinenzwo-06_medium2.jpgfile_medium2.jpg

IMG_2115_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 22 gegužės 2017 - 10:15

Sveikos,

jaučiuosi kaip pagiriota po savaitgalio karščio ir buvimo ore :). Sunkiai sekėsi pabusti šiandien, bet jau pradedu :).

Apie senatvę nenoriu net šnekėt. Viskas natūraliai. Pajuokauju iš savo negalavimų, bet jaučiuosi, kaip visada, kokių 25 :). Aišku, nustembu dažnai pasižiūrėjus į veidrodį, na, bet ką padarysi. Kad jau nebuvau apsikrovus buteliukais, tai turbūt ir nebebūsiu. Kiti prioritetai gyvenime, viskam pinigų ir laiko neužtenka.

Aš irgi ūkininkavau savaitgalį. Išvažiuojant kilo klausimas - tai ar mes kada nors tam sode pailsėsim, ar tik dirbsim be sustojimo. Sprendžiant iš to, kokie yra norai ir planai, tai pailsėt nusimato tik rudeniop :). Šiaip vis dar negaliu susivokt, koks kontrastas tarp turėjimo nuosavo sklypelio ir nuomojamo... Ten kiek pamenu beveik tik ilsėjomės, darbai būdavo tik juokas - dviem pirštais kokią žolę išraut, malonumas papjaut. Kol kas džiaugiuos gėlynais, truputį plečiu juos ar į tuos pačius kišu norimas gėles, bet visai suprantu, kai žmonės mažinasi dirbamus plotus. Nors palyginus ir nedaug jų pas mane. Žodžiu, visai smagus savaitgalis, gaila tik, kad nenakvojom dar...

Mezgimo fronte štilis. Tik rankoves su mašina nusibrūžinau. Bet dar nesusiūta ir turiu įtarimą, kad bus labai netobula.

 

Liniukos bliuzelė smagi labai atrodo. Nors siūlų suspalvinimas ir labai "namudinis" :D.

Šarangės suknelė dangiško grožio. Ale taigi tu ir šaunuolė, kad imies tokių atsakingų darbų. ir paskui dar kainą sugalvoji.

Ristina - jaučiu, kad patogus maišiukas, tie skersavimai labai jau mandri, nors aš tai nenuspredžiu, ar man jie patinka, ar geriau žmoniška juosta :).

 

šarange - ta pirma suknia graži ♥.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 22 gegužės 2017 - 10:37


Ristina - jaučiu, kad patogus maišiukas, tie skersavimai labai jau mandri, nors aš tai nenuspredžiu, ar man jie patinka, ar geriau žmoniška juosta :).

Kažkaip pagalvojau kad, žmoniškai - neįdomu bus megzt :D nors, žmoniškos tos juostos, gal ir geriau.

Atsakyti

Būsiu ryt, bet ar turėsiu laiko kavai su tavim yra didelis klausimas :rolleyes:

Džiaugsiuosi, jei atrasi laiko, o jei nepavyks - galų nesidarysiu  :D 

Užsakiau virbalus.  :rolleyes: už kuklius 200 eurų.  :blink:​ 

Atsakyti

Džiaugsiuosi, jei atrasi laiko, o jei nepavyks - galų nesidarysiu  :D

Užsakiau virbalus.  :rolleyes: už kuklius 200 eurų.  :blink:​ 

Iš tikro tai buvo planas toks - padirbt, aptart darbus su kolegom ir, jei aptarimas neužsitęs, aplankyt Limit  :angel2: 

O tu "pririšta" prie namų ar prisijungtum  :ax: 

Viiirrrbaaaalizzzzzmas :lol:

Atsakyti

Kažkaip pagalvojau kad, žmoniškai - neįdomu bus megzt :D nors, žmoniškos tos juostos, gal ir geriau.

man rodos, kad šįkart nežmoniškos geriau :D

Atsakyti

Labos

Olaivai stiprybės, blondinukei daug sveikatos  :4u: 

Aš ir šiandien nemiegojau dar  :unsure: Pradėjo naktį vaikas purtytis kaip dar niekad nebuvo su neaiškiais nusišnekėjimais, temperatūros nėra. Jau buvau išsigandus, kad gal galvą kur susitrenkė (vis būna pas mumi, kai leki į kitą pusę žiūrėdama...). Nu bet sukilo temperatūra, užmigo pagaliau. 

Prasidėjo vasaros džiaugsmai  :unsure: Įtariu, kad parduotuvėj peršalo. Šeštadienį mašina lauko temperatūrą rodė virš +37, o parduotuvėse kondicionieriai ant max užsukti...

Šarangės žydrynė, Ristinos baltos gėlytės ir Liniukos brūkšniukai  :wub:  :wub:  :wub: Nu kaip jūs gražiai megzt sugebat... 

Smagu, kad Ingriduška grįžo, pasiilgę buvom.

Su amžium ir man atmintis nebekažką ir nepamiegojus šakutės. Bet aš vis tiek visada būsiu jauna B) Turiu pavyzdį labai jaunatvišką tėtį  :wub: 

Atsakyti