Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :4u: 

Taip staiga vasara užklupo :wub: Savaitgalis ir darbingas - prisisodinau loveliuose ir vazonuose žydinčių gėlių, ir turiningas - vakar ir po grojantį miestą pasivaikščiojom, ir muziejų nakty minimaliai sudalyvavom. GMD tai nuvylė, nes tokios baisios kakofonijos, kai kas 50 m kažkas kažką sau groja, mano ausys neištvėrė :B 

Senstat sakot... Man kažkaip nieko organizmas dar nesako. Vienintelis nervinantis dalykas - atsirandančios raukšlės ir paglebusi veido oda :unsure:  Ta proga nusipirkau kremą ir rezultatai labai džiugina. Galiu drąsiai rekomenduot Filorga anti-wrinkles kremą. Jis su kolagenu ir bent jau mano odai labai tinka.

Man irgi išleistuvės ant nosies :) Ketvirtadienį paskutinis skambutis, o dar po savaitės išleistuvės sodyboje. Ech kaip greitai eina laikas...

Atsakyti

Aš praita sav. savo kaprizingan vaidui nusipirkau serumą Hylamide subq anti-age, kolkas patinka poveikis, veidui tik keliu lašelių reikia, papildomai jokio kremo nereikia  :super: 

Atsakyti

Labas

Man atostogos nuo pirmadienio biski atsipusiu nuo darbu

Varda pakeite. Pries metus gal prasiau :)

Atsakyti

Gerai, kad veido nepakeitei, tai pažint galima  :D 

Atsakyti

Sveikos,

 

Superinis savaitgalis...Gaila, kad trumpas. Minimaliai žemę paknisau, bet daugiau tai šiaip visokio veiksmo turėjom. Vaikai išbandė naują pramogą - batutą, tai galvojom, kad ir nakvos jame :D

 

Pabaigiau ir atidaviau savo Little blue dress, permezgiau padalkas, ačiū patarusioms, tiesiog reikėjo išbandyt... Viskas būtų super, bet aš nesu ja patenkinta, dėl nuskersavusių siūlių, Laimei užsakovė yra coliukė, jai ta suknelė laisva, tai atrodo šiaip jau fantastiškai, tai tos siūlės kaip ir gal nueina į antrą planą, kažkiek ir klostėse pasilepia. Gal bus kokia viena kita foto po šventės, o dabar tik gulinčios ir kabančios :)

 

IMG_9170_medium2.JPGIMG_9171_medium2.JPGIMG_9172_medium2.JPGIMG_9176_medium2.JPGIMG_9183_medium2.JPGIMG_9174_medium2.JPGIMG_9178_medium2.JPGIMG_9189_medium2.JPG

 

Kai atidaviau suknelę, taip gulėjau ir nejudėjau.... :D

Priedas  IMG_9343.JPG   128,48KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 21 gegužės 2017 - 17:57

Šarange, verta tu pogulio :4u:

Atsakyti

Šarange, nu kokio gražumo spalva :wub: Ir tas smulkus raštelis :wub:  Visa mašininė?

Aš irgi su pabaigtuku iš tų spalvotųjų brangybių :) Gavosi ne ombre, o dryžuota, bet iš principo, tai visai aš ja patenkinta. Smagi tokia gavosi.

Priedas  20170521_193410.jpg   196,02KB   2 Parsiųsta kartųPriedas  20170521_193402_a.jpg   284,04KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Sveikos,

atbuvom savo svente ir mes siandien. Atbuvom tai cia mane liecia labiau :) nes parsinesiau is rusio bateliu maisa, supratau, kad apsiaut as turiu ka, tik apsieviau naujus, tai gerai, kad buvo kur atsisest ir namo Giedrius parveze, nes jauciu bucau nusiavus su visa oda :D

Svente labai grazi buvo, labai paprastai sviesiai ir tikrai vaikai buvo svarbiausi sventes dalyviai. Mantas gavo kruva dovanu ir vokeliu :D vos ikalbejau visus dzinguliukus nusikabint, nes jau i mokykla susiruoses buvo eit :)

Atsakyti

Liniuka :bigsmile: gražu  :bigsmile: 

Bet tai spalvų perėjimas :huh2: apgavystė  :D nors man gražu ir taip  :4u: 

Atsakyti

Šarange, nugis gražiai užbaigei. Ir daiktas labai toks prie oro :D  kokiai čia šventei?

Liniuka, kada tu randi laiko mezgimui??? Bet siūlas jo, apgavikas. Bet nu ir taip gražu. 

Kažko žodynas mano sumažėjo :D kaimiete visiška virstu.

Tai va.

Keli pasiekimai.

Pasėta dar keliolika eilių daržo. Prieš tai sėtos jau ir išlindo.

Nuplauta mašina vėl. Kaimynas viens statybininkas kažką ten vis dulkina ant kiemo. O vėjas į mano pusę. Tai ir mašina visa žvyru pasidengus. Beje, langai taip pat. Todėl gerai, kad ir nevalau dar.

Suplėšyta laistymo žarna. Nu kažkaip tais...

Nupirktas audinys užuolaidoms. Reiks siūt. Gal kada lis...

Reik eit manikūūūūro

Atsakyti
Labas vasaroje:-)
Galvoju apie jus visada.
Restar siandien vaziavau pro sodus...gal net ir pro tavo.
Liniuk istraukei mane is kazkur su ta palaidine riozine.
Katuk nu kada cia tie pagrabai baigsis tavo.

Ryt truputi grisiu atgal paskaityt kuom gyvenat.
Atsakyti

Ingriduska  gera tave čia matyt, galvojau apie tave  :wub: 

Atsakyti