Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liniuka, vėl lenkus šiurpinsi ? :D

šįkart uodus šers :D lenkai patys dirbs

labas dienas

Ne, nešiurpinsiu :D  Iš kiemo darbų liko tik vieną gėlynėlį nusiravėt ir gal dar lovelius ant palangių užsodint kuom nors. Uodų šert irgi nežadu, tik reikia nepamiršt šian purškalo nusipirkt :P 

Atsakyti

Mano mezgiminis ūpas yra giliai po žeme :huh2: jau nemenka krūvelė susidėjo, ką reikia permegzti :( ir ne tai, kad pataisyti, bet permegzti nuo A iki Z :oh:

Labiasuiai tai gaila laiko. Nes ką sugaišau, nieks nekompensuos. Juk klientas nekaltas jog mezgėja lieva :(

Atsakyti

Ristina, oj, kaip sunku permezginėt.... galiu suprast ir užjaust, bet tu tai dar iš tų, kuri nebijo ardyt, tai ką kalbėt kitoms... Gal gali pasiimt atostogų? Nors savaitgalį atsijunk ir negalvok apie tą krūvą...  :4u: 

Atsakyti

Sveikos,

 

net keista, kad suaugusiam zmogui tokia smulkmena gali pakelt nuotaika porai dienu :) va koki simpatiska peliuna is Maskvos gavau :)

 

Mantas jau savo ilgus pirstus i ji tiesia :D

 

Priedas  file0peliukas.jpg   948,68KB   0 Parsiųsta kartų

 
Atsakyti

Ristina, o ai gal tu pabandyk ne iš kairės, o iš dešinės megzti :hmm:  būsi ne lieva, o gal kokia prava :D

 

Ligvtia, Maskva tave pelėm užleido :D  ką siunteis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 19 gegužės 2017 - 12:25

Sveikos,

sunkiai, bet sutramdžiau save, kad neišvažiuočiau su vyru į sodą šiandien... Nuvažiuosiu ryt. Sakė, jau vandens yra, tai ir nakvot būtų galima, tik kol kas nelabai yra kur :).

Ristina, žinai, kai tu taip parašei, tai kažkoks sunkiai paaiškinamas jausmas užplūdo - žmogiško artumo gal... Nes tokiais momentais, kai guodiesi, o ne rodai tobulus mezginius, lengviausia suprasti, kad esi tokia pat žemiška būtybė... Ir kad tie visi tobuli mezginiai slepia juodą darbą už savęs, kad jie ne iš pirmo karto pavyksta, kaip kartais gali atrodyt. Ir tu bent žinai, kaip taisyt ir permegzt... Žodžiu, mergyt, pailsėk, pamiršk bent trumpam tą krūvelę, paskui bus lengviau su naujom jėgom kibti jos ardyt :4u: .

Atsakyti

Jooo tas permezgimas suprantamas, aš kaip tik tai dabar ir darau...kaip ir neprašė, bet man pačiai negražu :)

Atsakyti

Labas rytas.

Šiandien mano abiturientui paskutinis skambutis. Turbūt visur šiandien, ar čia nuo mokyklos priklauso. Man kažkaip labai anksti pasirodė.

Lietučio margoji labai gražiai susisplavinusi :wub:

Batai man irgi didelė problema, bet nesiplėsiu.

Labas, ne visur. Pas mus kitą ketvirtadienį. Ryt anglų egzaminas. Tas tai tikrai visur ...

Atsakyti

Tadam:

IMG_1492_medium2.JPG

Nešiosiu su nude bateliais. Pirmadienį bus tik +26, tai bus proga pasipuošt. Mezgiau kiek ilgesnę, nes man po skalbimų sutrumpėja. Turėtų paskui būti čiut čiut virš kelių.

Kokia skani arbūzinukė :)

Atsakyti

Kokia "sietka" pienui :D

IMG_3079_medium.pngDSC_0037_medium2.JPG3319436124_b9bbf26361_z.jpg

382-2_medium2.jpgorchid1b_medium2.jpg

LGP_7203_medium2.jpg

LGP_7288_medium2.jpgLPB_FO_05_l_medium2.jpg800_0171_medium2.jpgSKM110.proj_cover.0253_medium.jpg

Atsakyti

Labas, 

deginates, grilinat?  :D 

 Aš tai noriu pasveikinto Saulėlydį, su gražiu apdovanojimu jos polėkio srityje  :wub:  :wub:  Ir pati labai gražiai atrodei, labai suknutė graži. Kur pirkai? Kur eilėraštį paskaityti galima?

Atsakyti

Labas, 

deginates, grilinat?  :D

 

Neatspėjai :D langus valom :D

Atsakyti