Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šiemet nieks suknelių nenori???? Tik Olaiva? :D

Nori, nori, tik kad niekas nenumezga :D

Atsakyti

aš pora sukneliu esu suplanavus ar gal ir 3 :)

Atsakyti

DSC01915_medium2.jpgPicasa-2766_medium2.jpgPicasa-6367_medium2.jpgIMG_1911k_medium2.jpgwillowbank-3_medium2.jpgWeb_Res-15934_medium2.jpgWeb_Res-15912_medium2.jpgDSC_2039_medium2.jpgIMG_37802_medium2.jpgSakura_3_medium2.jpg

Atsakyti

DSC00304_medium2.jpg

IMG_9824_-_Copy_medium.JPGIMG_5574_medium2.jpgrux1.2_1000_brighten2_medium2.JPGFullSizeRender__7__medium.jpg017_medium2.JPG

 

Noriu tokios spalvos....

Bombus_by_Miriam_Jarrs_-Pom_Pom_Quarterlimage_medium2.jpegIMG_3199_medium2.jpgpraline_a_500_medium2.jpg

Atsakyti

Šarange, kur basutes vaikui pirkai? Nerandu nieko gero  :unsure: 

Pabuvojau dideliam mieste...... darbo diena nuplaukė...

Atsakyti

Šiemet nieks suknelių nenori???? Tik Olaiva? :D

ne tiek noriu,kiek mezgu :D va ir dabar,patingėjau iki siūlų sandėlio nuvažiuoti kitokios mėlynos,tai mezgu suknelę iš to paties lino mėlyno,naikinu likučius,tokia akcija :D ir vėl iš bliuskelės padarysiu suknelę :D

buvom botanikos sode,augalų žavadienyje.koks ten žavesys,kai taip karšta...

DSC_4832_medium2.JPG

DSC_4823_medium2.JPG

DSC_4819_medium2.JPG

Atsakyti

Labas

Labas

Saulemeile oho batai, kur varysi su tokiais>? Aš tai užsimuščiau neišėjus iš namų :D

As tai i darba einu su tokiais :) 

Lietuti grazi suknele 

Atsakyti

jus batus perkat , o mano drakius siandien i kuistuka nusivede kur siulai.... nu ir ka.... kaip nepirkt regia siulu kojininiu uz 1.7 eur uz 100 gr- 420 m  kamuoli. gaila, kad visi  kamuoliai skirtingu spalvu  ir margumynu.  teks muset kojines pradet megzt . ale drakius koks  laimingas . seniai norejo jau kokio kamuolelio i savo guoli ir vis negavo .

Atsakyti

ai, nepasakiau, kad trys buvo ir visus  pasiciupo

Atsakyti

Sveikos :4u: šiandien baisiai užsuktą dieną turėjau :oh: virbalų dar neužsakiau. užtai baisiai laiminga esu - per pietus nužšokau į Panoramą ir per nepilną valandą nusipirkau, batus, suknelę, kelnes ir palaidinę :wub: mane tokios šventės retai ištinka, dažniausiai matuoju, matuoju, matuoju, niekas netinka, atrodai baisiai, pasijuntu negraži, stora ir niekam tikusi. O čia toks grobis vienu kartu :D batus tai va tokiu pirkau

 

Priedas  IMG_2691.JPG   46,61KB   0 Parsiųsta kartų

 

tik šitoj foto tai šviesūs kažkokie, maniškiai tamsiai navy mėlyni. Ir nors aukštoki, bet kaźkokie patogūs.  :wub:

Atsakyti

Hi

 

Vasaros_lietau, nu gražu labai :wub:  spalvos, raštai, figūra. Viskas nuo.iki. kaip su išsėdėtu užpakaliu?

 

Šiandien auto parodė, kad su juo praleidau 7 val 40 min. ir 480 km. Nu seniai taip buvo.... tema nelinksma, krikšto tėtį palydėjau paskutinėn kelionėn...

Pavargau.

Nu ir kojos kaip kaladės. Net ir patogūs batai tokiam karšty paveda, jeigu jie ne pagal sezoną. Tai va...

Lace gražūs, bet spėju ir kaina pagal.grožį. kokia firma?hogl?

Uodai jo... tik išlipau iš mašinos, kaip išbadėję puolė :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 18 gegužės 2017 - 20:38

Oi katuk, vis tos negandos nesibaigia :4u: Aš tai karščio šiandien nepajutau. Tik į pavakarę sušilo. Nešioju savo megztą jūrbanginį paltuką ir nerealiai džiaugiuosi :wub: 

Lace batai labai man gražūs :wub: Bet aš tingiu mašinoj persiavinėt ir todėl labai greitai kulnas nusitrina :B  Dėl to stengiuosi vilktu kulnu nepirkt.

***** šiandien ryte atsikėliau su skaudančiu uodegikauliu :unsure: Net neįsivaizduoju, kur aš jį galėjau susitrenkt. Kiba naktį iš lovos iškritau :D  Bet kaip sunku sėdėt visą dieną buvo... O dar paskui treniruotė. Vis man visokių keistų bėdų nutinka :B 

Atsakyti