Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nite nu man jei tau per rudi tai per pilki gal nebus? :hmm:

Vat taip man pasirodė :bigsmile: kiek pastebėjau, tu mėgsti tokias gaivias spalvas, o šita tokia murzinoka :rolleyes: aš vis tiek su tavim pasidalinsiu, man ir mano gyvūnėliui tikrai tokios babinos nereik :D

 

Nite, pamegzk mėginuką ir paskalbk, nu ir pamiksuot gali, nes gražiai tie burbuliukai balti  išlenda. Babinoj siūlas tai tikrai neatrodo labai žavingai, reikia įdėt fantazijos ir pastangų paverst žavingu :D

Tai bandysiu kažką burt savaitgalį :angel_not: Ir gal žinai, kur galėčiau tos fantazijos įsigyt :unsure: o tai man kartais būna ryškus trūkumas, kaip vitamino D :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 18 gegužės 2017 - 08:47

Tai bandysiu kažką burt savaitgalį :angel_not: Ir gal žinai, kur galėčiau tos fantazijos įsigyt :unsure: o tai man kartais būna ryškus trūkumas, kaip vitamino D :D

Nu vat šito nežinau.... Čia kaip Mūza, arba tupi ant peties arba ne.... :D

Atsakyti

Nite mėgt tai aš mėgstu gaivesnes, bet prie snukelio man murzinos tinka :D tai kartais va imu ir kokią pilkai rudą nusiperku nu arba kokią dumblo žalumo :D

Atsakyti

Labas rytas,

Kaip nėra jėgų...nepaskrendu visai...


Sluota keist reikia :)

Sveikos :4u:

Lietucio suknute labai daili :wub:


Atsakyti

Lietuti, labai graži suknelė :wub: Tokia gaiviai vasariška.

Man su batais tai ištiko bėdelė - M koja susilygino su mano. Tai kartais tenka dalintis :B 

Vakar vakare išlindau į kiemą pasodinti jurginų, tai kaip supuolė koks milijonas uodų :blink:  Suėdė mane momentaliai :B  Ir kaip tyčia purškalas pasibaigęs.

Atsakyti

uodai išbadėję tai puola baisiai žiūriu šiandien visa fb skundžiasi

Atsakyti

Sveikos,

tiek daug visko praleidau, gyvenu kažkokioj klausimų karuselėje :oh:

labai patiko ir įstrigo kadras, kur Olaiviukė su vienuole žingsniuoja :wub: o ir pačios megztukas dailiai susidėliojo :4u: o ir pateikimas, kaip jau įprasta, girtinas :4u:

Limit skrajoklė :wub: taip viskas suderinta, pati šventės idėja, suknutė ir fonas, o kartu jokio dirbtinumo, pozavimo, spontaniškos, linksmos, užpildytos energija nuotraukos, tiesiog -  žavinga :4u:

Lietuti, labai, labai vykusi suknutė :4u: o iš tavo pradėtųjų siūliukų mezgiau praeitais metais va šitą kepurę savo džiaugsmui 

[url=https://flic.kr/p/Gb2bU8]26367667455_f0a6484a92_n.jpg[/url]

tai po skalbimo ženkliai paminkštėjo, puikiai dėvėjosi, gal kiek pabluko, bet reikia nepamiršti, kad ištisai buvo saulėje, tad dar ir šiais metais manau, kad užsidėsim.

 

Atsakyti

Nebeperkat batų tai miegat...

O aš nusipirkau šiandien sau ir Džiugui fainas basutes labai....  :wub:  Nu, bet basutėm dar kažkaip gal anksti, tai vistiek nėr kuo apsiaut :D  :oh: 

Atsakyti

Sveikos,

jau spejau nusilakstyti siandien darbe :oh:

uzvakar nusipirkau basutes ir balerinkas raudonas :ax:

Lietucio suknele labai atimtina :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 18 gegužės 2017 - 13:25

Šarange mano vaikis mokyklon tai jau su basutėm žygiuoja

Atsakyti

Nebeperkat batų tai miegat...

 

Apsiaviau pernykščiais batais ir labai dirbu :D gerai, kad nors batai mėlyni  :D 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 18 gegužės 2017 - 13:37

Šiemet nieks suknelių nenori???? Tik Olaiva? :D

11554123173_36f4b32851_z.jpg

Kai gadina viską pasuknė...

wedding_tree_shot_medium2.JPG

16435801300_f8fb745540_z.jpg1-2_medium2.jpg0191_medium2.jpg0234_medium2.jpgP5140500_medium2.JPG1_medium2.JPGP1000543_medium2.JPGP8260566_medium2.JPG

Atsakyti