Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Tadam:

Nešiosiu su nude bateliais. Pirmadienį bus tik +26, tai bus proga pasipuošt. Mezgiau kiek ilgesnę, nes man po skalbimų sutrumpėja. Turėtų paskui būti čiut čiut virš kelių.

Gražu  :ploja2:  Spalvos, raštai  :victory2:  Dabartinis ilgis man labai liuks, trumpiau net nesinorėtų.

Flip flopai  :happy: 

Atsakyti

Aš vakar pradėjau mamai dovanų maikytę, susigriebiau taip vėlai  :blush-anim-cl: Gegužės 29 vėliausiai turiu jau gatavą išsiųst  :oh:  O einasi taip lėtai 2,25 nr virbalais  :oh: 

Per visą vakar dieną įveikiau tik apykaklės kraštelį, o mezgiau iki 12 nakties  :huh2: 

Apsistojom ties tokiu modeliu:

33-2_medium2.jpg

Atsakyti

Labas rytas,

Kaip nėra jėgų...nepaskrendu visai...

Saulemeile oho batai, kur varysi su tokiais>? Aš tai užsimuščiau neišėjus iš namų :D

Lietuti, labai graži suknelė  :wub:  :wub:  Ir kaklas ir pečiai savo vietoj ir ilgis, viskas ok, net flip flopai vaizdo negadina :D Primink, koks siūlas?

Atsakyti

Lietuti grožis neišpasakytas :wub: jei nepatrumpės tikrai nebus blogai, net gi labai geras ilgis prie aukštakulnių :)

nu išskyrus tas tapkes

aš nešioju visai tokias vasarą ir patogu net, ale ne darban :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 18 gegužės 2017 - 07:34

Lietuti  labai grazus vaizdas. grazi suknele  margute :)

Atsakyti

Lietuti, labai grazu. Ir kaip greitai :bigsmile:

Atsakyti

Labas rytas.

Batų paieškos? irmanreik... Nežinau, ko noriu, bet turbūt eilinių balerinų  :unsure: Kulnas ne draugas - nugara neleidžia šiuo gyvenimo etapu.

Flip flopai po kiemą vasarą yra mano einamiausia avalynė, derinu prie bikinių spalviškai  :lol:

 

 

Atsakyti

aha aš dar batų kalne pasimatavau vakar ant greičio keletą batelių kokių ieškojau ir pasidariau išvadas kad negražu ne tik kad nepatogu :)

Atsakyti

Nite, o kas kojoms? Ko kruvinos?


Tai kad man visi šlepsintys "batai" pritrina kruvinai pėdas :rolleyes: aš su tokiais tik nuo baseino krašto iki krėslo galiu nušlepsėt :D

Atsakyti

O taigi siūlus galų gale pasiėmiau :lol:

Vakar visą popietę į juos žiūrėjau ir niekaip neapsisprendžiu, reik man jų ar ne :happy:

man jie gal per rudi, o qqutei turbūt bus per pilki :ax:

Reik dar pamėgint pamiksuot juos su kokia spalva ir tada spręst :hmm:

Atsakyti

Nite nu man jei tau per rudi tai per pilki gal nebus? :hmm:

Atsakyti

Nite, pamegzk mėginuką ir paskalbk, nu ir pamiksuot gali, nes gražiai tie burbuliukai balti  išlenda. Babinoj siūlas tai tikrai neatrodo labai žavingai, reikia įdėt fantazijos ir pastangų paverst žavingu :D 

Atsakyti