Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

va jeigu galėčiau..nusimegzčiau ir batus

Atsakyti

Katuk, tu šitiems batams žiauriai per jauna. Kokiais 40-čia metų.  :4u:​ 

Atsakyti

Nite nu tu gi sijonų nenešioji...nors aš va galvoju gal tokius a la sportbatukų tipo medžiaginius nusipirkt, gal jie ir prie sijono gerai but..nors turbut ne prie nertu sukneliu

Aš šiaip turiu įvairių priežasčių nenešiot sijonų :rolleyes: negalėjimas nusipirkt ir nešiot "tikrų moteriškų" batų yra viena iš jų :D

Katuk, tu šitiems batams žiauriai per jauna. Kokiais 40-čia metų.  :4u:​ 

:D gal katukui prieš tiek metų išvis dar batų nereikėjo  :bigsmile: 

Atsakyti

Aš šiaip turiu įvairių priežasčių nenešiot sijonų :rolleyes: negalėjimas nusipirkt ir nešiot "tikrų moteriškų" batų yra viena iš jų :D

:D gal katukui prieš tiek metų išvis dar batų nereikėjo  :bigsmile: 

Norėjau pasakyti, kad tokie batai jai tiks tada, kai ji dar 40 metų pragyvens  :D. T.y čia batai bobutėms.

O sijonai labai gražiai su sportbatukais žiūrisi. A la teniso bateliai + silonas/suknelė = gražuma  :rolleyes: .

Atsakyti

Saulemeile, tavo gal i sitios panasus?

 

Priedas  Screenshot_20170517-194113.png   255,52KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 17 gegužės 2017 - 18:46

Labos

Suknelę tuoj balkone kabinsiu  :yahoo: 

Olaivos dalytė  :wub: 

Su batais man paprasčiau dabar. Į darbą turiu juodus ir nude laivelius (mašinoj jie gyvena), vairavimui patogius kaliošus (nepatogu man su kulnais vairuot, o ir batai susivaro), kasdienai - flip flop šlepetės (privalomos pas mus, esi keistuolis iš didžiosios K, jei neturi tokių). Ir užtenka :) Basučių norėtųsi, bet turbūt vasara baigsis, kol prisiruošiu nuvažiuot bent apsižiūrėt.

Atsakyti

Labas

Saulemeile, tavo gal i sitios panasus?

attachicon.gifScreenshot_20170517-194113.png

Nea

Mano tokie

[URL=http://www.radikal.ru]26a4a23ec0be.jpg[/URL]

Atsakyti

vasaros_lietus, 17 Geg 2017 - 19:52, parašė: Labos Su batais man paprasčiau dabar. Į darbą turiu juodus ir nude laivelius (mašinoj jie gyvena), vairavimui patogius kaliošus (nepatogu man su kulnais vairuot, o ir batai susivaro), kasdienai - flip flop šlepetės (privalomos pas mus, esi keistuolis iš didžiosios K, jei neturi tokių). Ir užtenka :) Basučių norėtųsi, bet turbūt vasara baigsis, kol prisiruošiu nuvažiuot bent apsižiūrėt.
Aš būčiau pas jus ne K, o KKK - keistuolė kruvinom kojom  :lol:
Atsakyti

ejau paziuret kaip tos slepkes atrodo . nenesiojamas daiGtas . geriau tada basom isvis .

Atsakyti

Teezza, nu. Aukštakulniai atkrenta. Turiu kelis, bet kasdienai nu man per sunku su jais. Pavargstu. Beje, turiu beveik tokius pat kaip Saulemeile rodo. Dar juodus ir dar tokius tipo pilkus.

Sportbačiai ir kiti sportinio stiliaus ne prie visų, tiksliau prie daugelio kasdienių ofiso mano rūbų tiesiog netinka. 

Balerinos tipo, nu laiveliai, labai jau paprasta, nors dairiausi ir į tokius. Turiu vienus juodus patrintus. Šiltiems orams norisi kažko šviesesnio. 

Nu vat, ką siūlai? Nes tai kas gražu, dažniausiai nepatogu arba kainuoja daug. 

Aš ir mano stilius nesam ultramadingi. Elementarus pilkas nuobodus stilius. Tai ir batai prie to.

Nu viskas. Darau pertrauką batų paieškose. 

Atsakyti

Aš būčiau pas jus ne K, o KKK - keistuolė kruvinom kojom  :lol:

Nite, o kas kojoms? Ko kruvinos?

Buvo bajeris pas mus žiemą, kai 0 laikėsi, o naktim pašaldavo. Nuvažiavo vyras į degalinę stiklų gremžtuko nusipirkt. Tai toj vietoj prie prekystalio, kur LT gremžtukai būna sukabinti, buvo įvairių flip-flop šlepečių prikabinta :D

Atsakyti

Tadam:

IMG_1492_medium2.JPG

Nešiosiu su nude bateliais. Pirmadienį bus tik +26, tai bus proga pasipuošt. Mezgiau kiek ilgesnę, nes man po skalbimų sutrumpėja. Turėtų paskui būti čiut čiut virš kelių.

Pradėjau iš šių siūlų megzt (pas mane švelniai alyvinė spalva):

Secondo_medium.jpg

Dar nežinau, ar patinka... Dratas toks mezgant. Bent gal nešiosis smagiai  :unsure: 

Saulėsmeilės batukai faini :) Noriu ir aš raudonų...

Atsakyti