Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man pirmi tai kalìošai ir visai ne katuko stiliaus :)

O antrų norėčiau.

Atsakyti

Man pirmi tai kalìošai ir visai ne katuko stiliaus :)

O antrų norėčiau.

Tai katukas dabar gi kaimietė-daržininkė, gal jai kaliošų ir reik  :hmm:  :D 

Man asmeniškai nė vieni negražūs :P ot :P ale tai kam čia įdomu :hmm: aš kedus baltus baltus kaip sniegas nusipirkau neseniai :wub: odiniai su odiniu pamušalu ir odiniu vidpadžiu - kojos džiaugiasi :D

Atsakyti

Nite nu tu gi sijonų nenešioji...nors aš va galvoju gal tokius a la sportbatukų tipo medžiaginius nusipirkt, gal jie ir prie sijono gerai but..nors turbut ne prie nertu sukneliu

Atsakyti

Aš kartais stebiu tokius nuostabius derinius - suknelės ir sportbatukų, jau kaip man gražu, ypač, kai tinkamai suderinta, ale pati nenešioju, nes neturiu ką. gal ir gerai, kad ta mano koja tokia, nes turbūt sirgčiau batlige....

Atsakyti

tai vat dar suknelė tam tikro stiliaus turi būt..nu pvz kokia kišenėta tai visai liuks tiktų...

Atsakyti

Aš kartais stebiu tokius nuostabius derinius - suknelės ir sportbatukų, jau kaip man gražu, ypač, kai tinkamai suderinta, ale pati nenešioju, nes neturiu ką. gal ir gerai, kad ta mano koja tokia, nes turbūt sirgčiau batlige....

 man rodos tokiais atvejais klasikinės suknelės ne pats geriausias variantas. turėtų būt tokia irgi link sportinio varianto, tiap sakant laisvo stiliaus. aš kartais taip susiderinu. turiu tokią trikotažinę pailginta uodega, neapdirbtom siūlėm, kirpta tiesiog, tai laisvai su tais blizgiais loferiais ar kaip jie ten vadinas, suderinu.

nu nežinau, suibalamūtinus visiškai. tie mėlyni man tokie nuobodūs visiškai. bet anie pilki irgi ne pats geriausias variantas, nors atrodo visai patogūs, bet gal tikrai ne mano stiliaus. nors panašius esu jaunystėj turėjus. ir koks ten tas mano stilius. makalynė tiesiog. :cry2:  eit kokį horoskopą paskaityt, gal lieps nepirkt, ar kaip tik pirkt....

Atsakyti

katuk nepirk batūūū internetu :)

Atsakyti

Nors aš sijonų nenešioju ir rūbų stilius kasdieninis, bet kedai ir sportbačiai man yra tik sportui ir laisvalaikiui, visai nieko, kai paaugliai visur su sportbačiais vaikšto, bet savęs neįsivaizduoju taip, vakar padariau išimtį, bet pasigailėjaum, šiandien vėl su demisezonkėm odinėm čeverykom.  :rolleyes: 

Atsakyti

katuk nepirk batūūū internetu :)

nu . tai kur man rasti kaliošus :cry2:

Atsakyti

tai pavaikštom abidvi basos, ką jau čia aš viena :D

Atsakyti

tai pavaikštom abidvi basos, ką jau čia aš viena :D

tai vat. privaražijai.

nepirksiu. bo nes kortelė tinkama atsiskaitymui tik pas MB :D  o kol kas nenoriu  jo informuoti, ko man prisireikė.

vaikščiosiu ne basa, o su senais nudrengtais kaliošais. arba nepatogiais.arba negražiais. nu su vienais iš tų, kur spintoj :D

Atsakyti

tai ir aš taip vaikštau :D MB tiesa nesiginčyja kad man reikia batų :) tik niekaip nesupranta kaip aš juos taip greit nudrengiu...

Atsakyti