Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o gal tokie

0000199209154_sagan-2777_czarno_szara_kr

 

blyyyyn, kaip sunku išsirinkit :frusty:

 

Abelo, nugis toj eavalyne.lt renkuosi antra diena. jie ten -20 dar šiandien taiko. siunčia. pasimatuot deja deja, minimaliai tam CCC yra, bet šitų mano rodytų nėra

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 17 gegužės 2017 - 13:17

Olaiva dailiamezgė kaip visada :) Ir katinas tikrai jau toks medžioklinio žvilgsnio daros :D

dar DontStop puikiai mačiau sunaudojo likučius nuo megztinio  :super: aš vis pagalvoju, kai tu tiek mezgi, ką su likučiais darai? Ar pas tave jų nebūna? :)

Atsakyti

katuk o tu internetu perki?aš imčiau patogiausius :D

Atsakyti

aha šiandien pagalvojau kad yr reikalas medvilninės ar kokios lininės skarytės, ėjau su vilnone ant kaklo, kaaršta

Atsakyti

katuk o tu internetu perki?aš imčiau patogiausius :D

tai per ekraną jie visi patogūs :D 

man tie pirmi tokie biškį įdomesni, kokio tai cinkelio turi. kaip ir paskutiniai. bet tie mėlyni gal labiau universalesni :hmm:

per pietus nulėkiau į Ozą, palnakiau ir CCC, tai nieko doro net pasimatuot neradau :cry2:

Atsakyti

Sveikos  :4u: 

Buvau bazėse, Rylko bent 3 skyriai tikrai yra, gal daugiau, nes visos neapėjau, dukra tik 3 val darželyje būna...

Kažkaip vasarinių basučių dar (??) mažokas pasirinkimas, bet parduotuvė malonų įspūdį paliko  :4u: 

Katuks, aš už antrus mėlynus, praktiška, prie visko derės. Trečių margų nežinočiau prie ko derint, labai savotiški  :huh2: 

dar DontStop puikiai mačiau sunaudojo likučius nuo megztinio  :super: aš vis pagalvoju, kai tu tiek mezgi, ką su likučiais darai? Ar pas tave jų nebūna? :)

Pas mane būna vienas Maximos maišas likučių, ir kiek atsimenu nuo vidurinės mokyklos laikų toks pat kiekis laikosi  :D  Aš karts nuo karto sumezgu, sukonstruoju ką nors iš likučių, ypač jei atlieka daugiau, nei vienas matkius. Dar mamai kasmet vasarą atiduodu padorų tokį kiekį likučių, kad ji primegztų vaikams kojinių, pirštinių ir kt. smulkmių šaltajam sezonui. Kartais ir megztinius ji sukonstruoja iš likučių, man prasčiau tuo klausimu sekasi, neturiu akies gražiai suderint skirtingas spalvas, tuo labiau faktūras...

Atsakyti

man tai pirmi tokie...nu kaip vaikiški ir bobutiški kartu :D

Atsakyti

Cha - kai įdėjai kitus, tai pasikeitė nuomonė :). Šiaip, kai aš renkuosi batus ne pagal tai, ar gražūs, o ar telpa koja, tai neturiu supratimo tuo klausimu :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 17 gegužės 2017 - 14:16

man tai pirmi tokie...nu kaip vaikiški ir bobutiški kartu :D

tipo suvaikejusioms bobutems tinkami :hmm: :D

Atsakyti

nu čia jau priklauso nuo to kas apsiaus ir prie ko derins :) bet aš vaikystėj tokius nešiodavau ir mano prosenelė irgi panašius nešiojo :D

Atsakyti

nu tai panašiai ir yr :D  gi turėjau diagnozę tokią: užsitęsusi paauglystė arba ankstyvas klimaksas :D

Atsakyti

Taigi mados irgi sukasi ratu.... :D Man tai visai faini tie pilki, nors mėlyni irgi, bet tie labiau klasikiniai, o pirmi žaismingesni,

Atsakyti