Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Olaiva "labai originali" su savo dubliais, galiu pagirt tik spalvą :D

Atsakyti

Olaiva "labai originali" su savo dubliais, galiu pagirt tik spalvą :D

ką padarysi :D tokias ir pardavimui man pernai labai smagu buvo megzti,taip kad labai neskriaudžiu savęs kartodama tą patį modelį :)

Atsakyti

Kai per dieną nusimezgi tai kur jau čia nusiskriausi... :D

Atsakyti

Kai per dieną nusimezgi tai kur jau čia nusiskriausi... :D

nu tikrai :B net komentuot pavydu :D

Atsakyti

Kai per dieną nusimezgi tai kur jau čia nusiskriausi... :D

deja,bet per dvi dienas,nes nugarą visą dieną reikia raštuoti :P

Atsakyti

Sveikos, praėjo stresai - atsipalaidavimas blogai veikia :(, užpuolė alergija, kiekvieną dieną pakankina, jau panosę skauda nuo šnypštimo ir visa kaip maišu trenkta.

Baisiai noriu megzti. Ir tik iš naujų siūlų, kurių dar neturiu... Siaubaz. Realiai reikia poros susegamų arba tik sumetamais kampais megztukų - vieno noriu plonesnio- mašininio medvilninio, kito noriu puraus kokiu anglišku stulpeliu sumetamo. Nes kažkaip nieko tokio neturiu, kai reikia eit į lauką. Džinsai, trikotažinė bliuskelė+ toks užsimetamas ne per trumpas (tokių tai turiu :oh:)  megztukas būtų tobula. Turėjau vieną iš LIndex medvilninį, sunešiojau iki skylių... ir turbūt išmečiau, o dabar būtų grai nusižiūrėt konstrukciją...

Olaiva - kokia tu neoriginali :D. Ir mėlyna, ir dalytė :). Tik naujovė, kad išvirkščios akys geroj pusėj, ane? Pamušaliukas irgi iš lino, ar medvilnė kokias? Per visą ilgį? katukas jau toks prijaukintas atrodo ♥.

Aš tai vis neatsistebiu, kaip pas veterinarą mūsų katinas būna kaip šilta vilna - gerutis, paklusnutis, leido pilvą išmaigyt, net dantis ir ausis parodė ir nei cypt nei vypt. O kai namie reikėjo raminamojo sirupėlio sukišt į nasrus, tai, o vaikeli, koks galingas ir įnoringas katinas, dviese vyrai laikė į rankšluostį susukę, o aš bijodama, kad pirštų nenukąstų sušvirkščiau į gerklę... Ir taip kasdien reiks kankintis. Reikėjo geriau dar  +  10 eur paaukot garinamiems feromonams...

Atsakyti

taip,aš išvirkščių akių mėgėja ;) pamušaliukas po kiauraraščiu lininis.o katukas jau drąsėja,naglėja ir šakalėja :D

Atsakyti

grįžtam prie batų temos.

pakomentuokit, kaip tokie kaliošai?

0000199345654_annmex-7769_11sj_szary_ww_

Atsakyti

Pilki, taškučiai, bantukai - ♥. Aš nešiočiau, gaila, kad man tokių nepagamina.

Atsakyti

tiks ane, ir prie kelnių ir prie sijono :hmm:

ar tokie, paprastesni  0000199323454_ebata-2354-790_granat_rl_0

Atsakyti

man tai melyni labiau

Atsakyti

Laba dienelė  :4u: vėl namie su vaikais :( nu niekaip neišsikapsto iš pavasarinio snarglito  :oh:​ 

Man ir vieni, ir kiti tinka tiek prie kelnių, tiek prie sijono, bet aš ne koks patarėjas, nes prie klasikinio sijono ir sportbačius kartais apsiaunu  :ax: (nu, nes patogiau į darbą pėškute pėdint) :) o kur čia, katuk, radai? Pasimatuot gal kur yra??

Atsakyti