Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk žiūrėjau ccc, arba aš žliba arba ten nebuvo (oze)

arba dar tikimybė kad galėjo papult tarp tokių kur nėr dydzio, neodiniu arba per brangių kategoriją (daugiau nei 60 mokėt nenusiteikus)

Atsakyti

Katuk žiūrėjau ccc, arba aš žliba arba ten nebuvo (oze)

arba dar tikimybė kad galėjo papult tarp tokių kur nėr dydzio, neodiniu arba per brangių kategoriją (daugiau nei 60 mokėt nenusiteikus)

jo, "gyvos' parduotuvės dažniausia neturi viso asortimento

aš tiap pat nepaminėjau vieno svarbaus apsekto - kainos :D  ir mano riba kiek žemesnė :rolleyes:

Atsakyti

o, bet tie Rylko Kaune yra :bigsmile:  http://www.rylko.lt/kontaktai/

Rylko patiko, ryt kaip tik į bazes važiuoju, užsuksiu pažiūrėt  :bigsmile: 

Atsakyti

O prie sektos ir aš. Vakar rinkausi iš trijų. Nusipirkau ketvirtus. 

Neapsisprendžiau dėl spalvos.

Batų kalne. Odiniai.

 

Priedas  received_1314540031917075.jpeg   58,22KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  received_1314540061917072.jpeg   66,55KB   0 Parsiųsta kartų

 

Kol galiausiai visai kitus pasiėmiau.

Priedas  received_1314568871914191.jpeg   64,77KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Niuma man MB CCC kažką panašaus siūlė, tik dar su bantukais

musėt dar batų kalnan užsukt reikia, kaip tik pakeliui

Atsakyti

Niuma man MB CCC kažką panašaus siūlė, tik dar su bantukais

musėt dar batų kalnan užsukt reikia, kaip tik pakeliui

batų kalne buvau neseniai. matavausi ne vienus. ir visi buvo nepatogūs :cry2:

Atsakyti

Nu gal mano dydžio pasirinkimas bent jau didesnis ten bus :) kelis kartus esu nusipirkus labai patogius tenai, aišku tiek pat ir prašovus, nes būna kol matuojiesi patogu o kai pradedi eit..(o aš einu daug ir greitai...)

Atsakyti

Tiesa, turiu klasikinius odinius batelius. Kaip nauji. Man vis tik maži.

Pilna kaina buvo 55 e. Noriu nors pusės- 27 e.

Dydis - 4. Europietiškas 37. Išėmus paminkštinta amortizuojantį paduką- 38.

 

 

Priedas  received_1315955931775485.jpeg   83,4KB   1 Parsiųsta kartų

 

Priedas  received_1315955735108838.jpeg   81,67KB   1 Parsiųsta kartų

 

Priedas  received_1315955718442173.jpeg   102,44KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

CCC man patinka, nors pati dar nieko sau nesu nusipirkus, bet vaikai ir vyras jau pirko, dabar peržvelgiau asortimentą, tai tikrai idomių yra variantų.

 

Balto pado ir aš bijau iš praktinių sumetimų, bet dabar beveik visi naujesni modeliai su baltu padu.

 

Restar, teoriškai galiu persiaut batus, bet tingiu :D Kablų nenešioju, o tokių jau visai darbinių sandalų tai nenoriu, batai nepriklauso man, tik chalatas :D

 

Išeiginius batelius ant pilno pado turiu visų spalvų, kokių tik man gali reikėt, o reikia labai mažai :D Turiu juodus, rusvus ir šampaninius, visi Caprice:D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 16 gegužės 2017 - 13:52

Batų tema ir man labai aktuali... :unsure: Kažkaip labai sunkiai pastaruoju metu batus išsirenku. Mano pėdos, kurios niekada nebuvo problematinės, ėmė ir "sugedo" - didžioji dauguma batų pasidarė per siauri, nuspaudžia mažuosius pirštelius. Turėjau nemažai Gabor batų, nešiojau sau smagiai, o praeitais metais visus mamai atidaviau, nes pasidarė neįmanoma jų avėti. :huh2: 

Nite (ir kitos virbalistės), gal savo pageidavimus man iki kokio trečiadienio atsiųskit. :4u:

Atsakyti

Turbūt galit ir dabar daryti, kaina neturėtų keistis, nebent kokie Force majeure atsirastų ir kažkurių siūlų nebūtų. :unsure:

Aš tai dar labai noriu nusipirkti Chiaogoo virbalų. Lyg susiradau internetinę parduotuvę Vokietijoje, kuri turi beveik visą asortimentą, bandyčiau užsakinėti. :unsure: Ar kas norit jungtis?

Aš irgi noriu jungtis prie virbalisčių! :) vakare vėlai parašysiu norus ;)

Atsakyti

Labas

Kaip rik snd buvau rylko pirkau rankine nauja o batus kazkokioj naujoj pardej bazese. Ieskojau raudonu aukstakulniu ir man norejosi kad butu normalus kulnas, zomsiniai, raudoni ir normali kaina. Galvojau kad jau nieko nerasiu kaune akropoli ir mega isieskojus. Bet radau :)

Atsakyti