Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u: 

Nesu batoholikė, visad laisvalaikiu nešioju sportbačius, o darbe (kai dirbau) - aukštakulnius batelius. Ta pati sportbačių ir aukštakulnių "kolekcija" man tarnauja metų metus, ne sunešioti batų nemoku :) 

O šiais metais nežinau kas šovė galvon, nusprendžiau nusipirkt loferius (??)  :P Maža to, griebtelėjau iškart 2 poras :rolleyes: 

m_58160338ea3f369e0f005729.jpg

(nuotraukoje tik pavyzdys, nes su modelio pavadinimu galimai nusigrybauta  :blush-anim-cl: )

Nu kas do nesusipratimas batai, iš pradžių ilgai ilgai laukiau, kad nebūtų per šalta, nes visgi dalies kojos neuždengia nei batas, nei džinsai, o dabar jau šnai ir jau karšta su jais (prie maždaug +16)  :P Išsitraukiau porą porų senų sportbačių ir gyvenu sau ramiai toliau, mados eksperimentai baigėsi  :D 

Atsakyti

Šarange, oi  :D 

Ar tik ne tokius batus ir turiu omeny  :) 

Atsakyti

Tai va, aš ir žiūriu dabar, kad panašu :D Iš dalies tu teisi, jei vaikštant kaip normaliam žmogui, tai jų sezonas labai trumpas, nebent jei medžiaginiai, tai galima ir vasarą nešiot, bet man į darbą reikia, kaip nenormaliam žmogui, dėl dulkių ir visokių gelažgalių, tai nejuodų ir ne baltų, ne verstos odos iš ne medžiaginių, bet ir neatvirų ir dar visokių ne....  :oh:  :D 

Atsakyti

Šarange, vat ir aš panašių įsispiriamų norėjau :). Kai gavau, tik tada pamačiau, kad jie blizgantys, biškį buvo šoko, paskui visai apsidžiaugiau, kol galiausiai supratau, kad negalėsiu vis tiek nešioti...

Terezza, krūtinės raumenį irgi eina ištreniruoti? Iki tiek man nepavyks... O ir riebalai man ten nemaišo :D.

Atsakyti

Tereza nu spėju ji nenori kad krūtinė mažėtų :) manai imanoma ten tiek užkočiot? man regis visos sportininkės (nu tos kur dėl bikinio sportuoja) "užkočioja" šitus "raumenis" su chirurgų pagalba :)

Atsakyti

Tai va, aš ir žiūriu dabar, kad panašu :D Iš dalies tu teisi, jei vaikštant kaip normaliam žmogui, tai jų sezonas labai trumpas, nebent jei medžiaginiai, tai galima ir vasarą nešiot, bet man į darbą reikia, kaip nenormaliam žmogui, dėl dulkių ir visokių gelažgalių, tai nejuodų ir ne baltų, ne verstos odos iš ne medžiaginių, bet ir neatvirų ir dar visokių ne....  :oh:  :D

Mano vieni iš jų kaip tik medžiaginiai, balti ir nėriniuoti, pirkdama net kažką galvojau su sijonais ir suknelėm derint  :rolleyes: , ir aišku būtent vasarą, na bet sakau, man jau dabar su jais koja šunta  :unsure: Turiu prie jų spec pirktų medvilninių pėdučių, nedaug padeda...

Bet tu manęs neklausyk  :4u:  Nenorėjau numušt noro pirkti. Jei tinka ir patinka, ir yra kur nešioti, tai tik pirmyn  :) 

Atsakyti

aplėkiau CUPą..supratau kad patogių batų būtent tokių kokių norėjau nenusipirksiu...teks ir vėl su raišteliais pirkt

Atsakyti

aplėkiau CUPą..supratau kad patogių batų būtent tokių kokių norėjau nenusipirksiu...teks ir vėl su raišteliais pirkt

Atsakyti

Lace, kiek lauksi kol aš su virbalais apsispręsiu?

Reik man namie "prasičekint", jau mintinai nepamenu :lol:

Atsakyti

Man irgi reikia batų. Ir net žinau kokių. Rylko turi vsokių dailių su platformytėm spalvų įdomesnių. Pagooglinkit www.rylko.com prie Czolenka;)

Tik kaži kurioj LT batų pardėj didžiausias Rylko pasirinkimas?

Atsakyti

O man medvilninės pėdutės buvo pernai metų atradimas, ypač todėl, kad ir vasarą nešioju batelius, bet aišku ne taip ir karšta patalpose, nemėgstu ir aš kai šunta kojos....  :wacko: 

Atsakyti

Nu vat aš labai norėjau su platformyte kokių..nu bet neradau patogių..iš Rylko gal ir nesimatavau, neatsimenu, bet kažkur mačiau, gal Veruse

Atsakyti