Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katuk - rimtai dėl kojos? Tai man mirtinai reikia svorį mest, tik ar nesugalvoju, kaip... Ale nenoriu, kad kristų nuo tos vietos, kur visai patinka, kad šio to yra. tai dilema :).

Aš tai va tokius http://gabi24.lt/pro...moteriski-kedaiinternetu pirkau, būtų labai patogūs, jeigu nebūtų per maži :(. Tai arba kūdinis bandyt ir tikėtis, kad koja susitrauks :), arba rast, kam tiks... Lace, ten pat pirkau ir rankinę ;).

Atsakyti

Turbūt galit ir dabar daryti, kaina neturėtų keistis, nebent kokie Force majeure atsirastų ir kažkurių siūlų nebūtų. :unsure:

Aš tai dar labai noriu nusipirkti Chiaogoo virbalų. Lyg susiradau internetinę parduotuvę Vokietijoje, kuri turi beveik visą asortimentą, bandyčiau užsakinėti. :unsure: Ar kas norit jungtis?

As prie virbalu pirkimo jungsiuosi, pasidalink nuoroda

Atsakyti

Nuorodą dėjau jau ;) pasižiūrėk aname puslapyje

Atsakyti

Lietuvoje tų Chiaogoo turi narplioju.lt, bet pasirinkimas nedidelis (pvz 80cm valo lenktų virbalų  nėra nei vienų) ir kainos nuo 10 eurų. :unsure:

Beje, tie lenkti virbalai ganėtinai smailūs, kaip supratau iš aprašymų - nelenktais galais turėtų būti dar smailesni. :hmm:

As turiu ir lenktus ir ne, tai smailumas vienodas ju. 

Einu dairytis pas vokiecius

Atsakyti

Katuk - rimtai dėl kojos? Tai man mirtinai reikia svorį mest, tik ar nesugalvoju, kaip... Ale nenoriu, kad kristų nuo tos vietos, kur visai patinka, kad šio to yra. tai dilema :).

Ten, kur nenori kad kristų, reikia raumenį užkočiot  :rolleyes:​  

Nuoširduk, ne antra pusė ten. Tik šokių partneris.

Atsakyti

oioioi kiek man visko reikia :D nors persiplesk :D

Atsakyti

:D

 

 

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 16 gegužės 2017 - 11:04
 

hrr

 

 

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 16 gegužės 2017 - 11:03

bet mano drakoša turbūt serga...na nevilioja jo net naujoviški virbalai  :hmm:​ 

Atsakyti

Aš tai kaip ir žinau kokių batų noriu, bet bėda, kad pas mus visai nėra batų parduotuvių, o turguj tai jau labai didelės sėkmės reikalas, sportinio stiliaus tai galima nusipirkt labai gerų o va kitokių tai nelabai. Savaitgaliai pilni planų, nėra kada pasivažinėt, nebent Rokiškį pasieksiu šeštadienį  :hmm: 

Nenusprendžiu ar man reik tų virbalų ar ne, norėt noriu, bet ar reik  :hmm: 

Atsakyti

Šarange, tai internetinių parduotuvių šiais laikais kaip pr...a :D  bet visa bėda su pasimatavimu

o dėl kojos dydžio, tai ką žinau. tiesiog anksčiau pirkdavau 39 dydį, o dabar kažkaip jau užtenka ir 38. tai arba dėl senatvės jau traukiuosi, arba kažkokius ten riebalus nukračiau nuo pirštų pagalvėlių :D

pasispalvinau šakneles :rolleyes:  nu kaip man patinka ta šviesi spalva mano :wub:

ai, ir beje, prabėgom savaitgalį mačiau Liniuką, tai labai tinka jos nauajs plaukų stiliukas :clap_1:

Atsakyti

Internetu neperku batų, neįsivaizduoju, kaip nesimatavus pirkt, savaitgalį vienus pasimatavau 41dydžio ir buvo maži  :blink:

Aš irgi alergiška visokiems blizgučiams, nesvarbu ar rūbuose ar batuose....

 

Norėč panašaus modelio, tik be jokių blizgučių, žvynų ar leopardinių kailių :D

 

5376660171_3-220x220.jpg

Moteri%C5%A1ka%20avalyn%C4%97%20-%20GEOX

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 16 gegužės 2017 - 12:23