Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

apavo ir aš nouru :cry2:  nieko nėr. tinkamo. niekur.

bet visa esmė, kad aš nelabai žinau, ko noriu :hihihi:  noriu, kad būt ne juodi, ne banalūs, ne aukšti, bet ir ne žemi, kad būt patogu vairuot ir vaikščiot. ai, nu dar ir gražūs būt neblogai :D

kedai būt neblogai, bet tada reiks dar vienų. prie sijonų :D

šiaip avalynės turiu. bet ji kažkodėl vis netinka prie aprangos. nu arba dar kai kurie spaudžia/graužia.

Atsakyti

Nepatikėsi, aš irgi, bet jie šviesūs, verstos odos, tai visai netinkami man darbe.... :unsure:

Mano tai žydri, su "sidabriniais" raišteliais :angel2:

Atsakyti

Beje, tie lenkti virbalai ganėtinai smailūs, kaip supratau iš aprašymų - nelenktais galais turėtų būti dar smailesni. :hmm:

oi, tada tikrai ne. kažkodėl nemėgstu smailų

Atsakyti

vaa grynai mano batų situacija kaip katuko...

Atsakyti

šiaip avalynės turiu. bet ji kažkodėl vis netinka prie aprangos. nu arba dar kai kurie spaudžia/graužia.

taip taip :D toks vaizdas, kad į mano spintą žiūrėjai :D

Atsakyti

Virbalai atrodo labai patogūs, bandžiau sugalvot priežastį, kokių ir kodėl man dar reikia ir ... neradau. Nr. 2 tikrai beveik nemezgu, o jie vieninteliai prašytųsi pakeičiami iš turimų kolekcijos, 2,5 gavau kaip tik Chiagoo, o 3,25 gavau Hiya, nors ir smailoki, bet sueis. Turiu dar karboninius 3,25.  Kelių mezginių vienodai virbalais nemezgu, o labai norint galima ir susidisciplinuot, va :).

Katuk - ten plieninis valas padengtas plastikiniu valu, tai nesusilanksto, neįgyja kokios nors formos. Gal :).

Atsakyti

Katuk - ten plieninis valas padengtas plastikiniu valu, tai nesusilanksto, neįgyja kokios nors formos. Gal :).

aaa, tai tokių valų dar turiu kinietiškų, nesumezgiau. kažkokie Panda vadinosi. po 3 litukus tais laikais gavosi. nu patogūs. tik tų Pandų susjungimai ne visai patvarūs.

tai tikrai aišku, akd virbalų man pakanka :rolleyes: 

o su avalyne, pasidairius po parduotuves, tai kažkokai išvada peršasi, kad šarkų laikai atėjo. viskas blizga, tviska, žvilga.

štioj vietoj į madą visai pataikau, nes prieš pora metų jau esu įsitasius sidabrinius laisvalaikinius a la kedus. būt viskas ok, bet prie jų netinka jokios kojinės, tik tokios a la pėdutės, bet jos turi įprotį nusismaukti (nu nes pasirodo, metant svorį ir pėda mažėja :D ) tai vat užknisa

Atsakyti

Sveikos,

Virbalu noreciau, bet mano einamiausiu nr.3 nera  :( 

Atsakyti

visai gaus pasirinkimas eavalyne.lt.

ale bet nu patogumą tai kaip išmatuot ekrane :hmm:

Atsakyti

Mano dr. kaip ir Nites nori tureti kiekvieniem siulam po virbalus  :oh: 

Hiya smailoki, bet visai patiko  :super: reiktu pabandyti Chiagoo 2.75.

Atsakyti

Ingriga, žinok žiūrėjau gamintojo lentelę, tai 80 cm 3 numerio iš viso nėra. :unsure:

Atsakyti

Lace, norėsiu virbalų,bet pageidavimą galiu atsiųsti tik vakare,

        sąskaitos nematau, nes neturiu rakto į kamaraitę :)

        Bet gal kartu su virbalų sąskaita atsiųsčiau... :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 16 gegužės 2017 - 10:33