Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Turbūt galit ir dabar daryti, kaina neturėtų keistis, nebent kokie Force majeure atsirastų ir kažkurių siūlų nebūtų. :unsure:

Aš tai dar labai noriu nusipirkti Chiaogoo virbalų. Lyg susiradau internetinę parduotuvę Vokietijoje, kuri turi beveik visą asortimentą, bandyčiau užsakinėti. :unsure: Ar kas norit jungtis?

Atsakyti

 

Aš tai dar labai noriu nusipirkti Chiaogoo virbalų. Lyg susiradau internetinę parduotuvę Vokietijoje, kuri turi beveik visą asortimentą, bandyčiau užsakinėti. :unsure: Ar kas norit jungtis?

Gal visai norėčiau pabandyt vienus, kokios jų kainos?  :hmm:

 

Manęs vis adr neištiko neturiukuoapsirengt, bet ištiko neturiukuoapsiaut sindromas   :oh: Verkiant reik batelių tinkamų į darbą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 16 gegužės 2017 - 09:23

Aš tai dar labai noriu nusipirkti Chiaogoo virbalų. Lyg susiradau internetinę parduotuvę Vokietijoje, kuri turi beveik visą asortimentą, bandyčiau užsakinėti. :unsure: Ar kas norit jungtis?

Noriu :rolleyes: nors aš, atrodo, tuoj prie kiekvienų siūlų bibliotekoj turėsiu ir virbalus :lol:

Atsakyti

Manęs vis adr neištiko neturiukuoapsirengt, bet ištiko neturiukuoapsiaut sindromas   :oh: Verkiant reik batelių tinkamų į darbą.

Aš šian atsivilkau į darbą su kedais :angel_not:

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Mes sekmadienį irgi šventėm, oras fantastinis, net ir man po tr. rankovėm šilta buvo. Saulei 11 sukako :)

Ketvirtadienį su 4okais į Vilnių varom, bet kažko svečiams atvykėliams vilniečiai orą ne kokį užsakė, tik 13 laipsnių rodo.

Šeštadienį ir mes laukiam pirmos Komunijos, na kaip nors, kaip nors.

 

Dabar prie pagyrų...

Ristina, tobulas tavo vyrukų tandemas, super gražu mano akims, sveikinimai sūnui :wub: :wub: :wub:

Olaiva, tavo žaliukas nenusakomo grožio, labai atimtinas, tau nerealiai tinka jis :wub: :wub: :wub: Sveikinimai abiems vaikučiams, kaip gražu :wub: :wub: :wub:

Limit, kokios gražios foto :wub: :wub: :wub: Tas kliošas toks dailus gavosi :wub: Sveikinimai dukrytei :wub: :wub: :wub:

Terezza, nu smagiai leidi laiką, šaunuolė :wub:, čia su savo antra puse šoki, ar šokių partneris?  Gerų įspūdžių :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 16 gegužės 2017 - 09:29

Turbūt galit ir dabar daryti, kaina neturėtų keistis, nebent kokie Force majeure atsirastų ir kažkurių siūlų nebūtų. :unsure:

Aš tai dar labai noriu nusipirkti Chiaogoo virbalų. Lyg susiradau internetinę parduotuvę Vokietijoje, kuri turi beveik visą asortimentą, bandyčiau užsakinėti. :unsure: Ar kas norit jungtis?

aš liksiu ištikima kubikams. kol kas :rolleyes:

bet vistiek įdomu, pakartokit, kuo jie tokie jau ypatingi? ta prasme, kas juose patinka.

einu pavedimo daryt :nail:

Atsakyti

http://www.zauberwie...Premium/32-80cm

 

Va čia galit apžiūrėti kainas ir pasirinkimą. :4u: Kažkiek dar siuntimas prisidės.

 

Man kol kas šitie virbalai nerealiai patinka - mezginys labai gerai slysta, sujungimui neturio nei mažiausio priekaišto, tie lenkti galai irgi patogūs ir valas neturi atminties. :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 16 gegužės 2017 - 09:35

Aš šian atsivilkau į darbą su kedais :angel_not:

Nepatikėsi, aš irgi, bet jie šviesūs, verstos odos, tai visai netinkami man darbe.... :unsure: 

Atsakyti

Lace,parodyk tuos virbalus,gal ir mano drakalaitis užsimanys pabandyti :D

Atsakyti

labas dienas

aširgineturiukuoapsiaut :(

mėginau savaitgalį nusipirkt kažką...nusipirkau kedus, nes iš visų batų tik kedai patogūs buvo

bet vat prie sijono ne itin dera ...

drakius supančiotas, apseis be virbalų, prisipirko iš knitpro kalną ir mezga...su senais sulankstytu valu adžiais :unsure:

Atsakyti

neturi atminties - tai tipo visada ratu? nesusisuka ir nesilanksto?

lenkti galai gal ir visai būt patogu

nea, ne šį kart. va

Atsakyti

Lietuvoje tų Chiaogoo turi narplioju.lt, bet pasirinkimas nedidelis (pvz 80cm valo lenktų virbalų  nėra nei vienų) ir kainos nuo 10 eurų. :unsure:

Beje, tie lenkti virbalai ganėtinai smailūs, kaip supratau iš aprašymų - nelenktais galais turėtų būti dar smailesni. :hmm:

Atsakyti