Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labai nuo svorio patyso suknelė,o ir mano Luknė turi tokį įprotį,kai jaudinasi: tempia žemyn tai bliuskutę,tai suknelę,tai šitą patempė irgi :D kitos mačiau per koncertus sijonus užsikelia :D na kas kaip :D

 

Prisimenu savo numegztą irgi turėjau per liemenį nuardyt, nes nutįso. Kadangi mano buvo ilga, tai  po to pasidarė jau visai iki žemės, bijojau, kad eidama suplėšys. Bet galvojau, kad maniškei nutiko todėl, kad viršus buvo ne lygiuoju raštu, bet pakankamai retu kiauraraščiu megztas.

 

 

Limit , sugimtadieniu :birthday2:

 

 

Terezza, ir aš taip norėčiau, tik tikriausiai jau dabar nebepajėgčiau dėl storumo, net jei susiklostytų kokios palankios aplinkybės :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 gegužės 2017 - 16:43

Saulemeile ir Limit su gimtadieniu :happybday:

Atsakyti

Sveikos

Aciu uz sveikinimus!!!!!!

Atsakyti

Terezza, ir aš taip norėčiau, tik tikriausiai jau dabar nebepajėgčiau dėl storumo, net jei susiklostytų kokios palankios aplinkybės :unsure:

Kerpena, kompleksija šokti tikrai netrukdo.  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Kerpena, kompleksija šokti tikrai netrukdo.  :mirksiukas:​ 

 Bet kvapo netekčiau staigiai ir širdį užspaustų turbūt.

Limit labai gražios nuotraukos išėjo skraiduolės. Ir oras trumpoms rankovėms nusisekė.

Atsakyti

Su oru tikrai labai pasisekė. Ypač kai dar trečiadienį snigo :D

Ačiū visoms už sveikinimus  :wub: Kaip gera, kad jus turiu :wub: 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Kas čia per visuotiniai tylos įžadai? :hmm:

Padariau Dropsų užskymą, šį kartą kažkaip kukliai  - 376 eurai ir tik 179 kamuoliukai :D Vat 2015 metais pirmasis užsakymas buvo rekordinis - už beveik 1000 eurų. :oh:

Atsakyti

Sveikos,

Limit, Saulemeile su praejusiais!

Diena tik prasidejo, o as jau nusikalus, ryte 2val pasivaiksciojimas buvo :D

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Kas čia per visuotiniai tylos įžadai? :hmm:

Padariau Dropsų užskymą, šį kartą kažkaip kukliai  - 376 eurai ir tik 179 kamuoliukai :D Vat 2015 metais pirmasis užsakymas buvo rekordinis - už beveik 1000 eurų. :oh:

Aš ką pirkau 2015, tą ir tebeturiu :lol: išskyrus vieną Lace sruogą, kurią mamai pirkau :ax:

Atsakyti

Labas rytas,

 

Jaučiuos kaip senutė, skauda nugarą, šiandien ryte buvo misija neįmanoma išsiplaut galva, kokios tik pozos neišbandžiau  :oh:

 

Labai norėčiau rasti užsiėmimą/būrelį tokį kaip šokiai ar sportas ar kažkas pan, kuriuo užsikabinčiau ... Vis galvoju, kad jei nemegzčiau, tai turbūt turėdama daugiau laisvo laiko būtų lengviau pasidalint, bet turbūt naivu tuo tikėt jei nėr prigimtinės traukos :D

 

Aš Dropsų turiu tik Lace sruogą, kurią ėmiau dėl grožio tai ir laikau dėl grožio :D Šiaip iš Dropsų tik alpakai esu neabejinga, bet ne vasarinis siūlas ir ir projektai galvojasi po 3m tai reikia pirma nuo to ir pradėt gal :D 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 16 gegužės 2017 - 08:48

Sveikos,

aš tai vos kojas velku, gal oras toks, gal kraujo mažai... Mašina pagaliau nusigavo į servisą, perpiet katiną nešiu pas veterinarus tyrimų daryt, vakar turėjau Ikėjoj mirtinai išleisti likusį 100 eur čekį, tai išleidau +antra tiek ir dar daugiau. Sugalvojau į vaikų kambarį nors nedidukę spintą įkišti ir dar visokios smulkmės, dėžučių ir pan. Nebėr daugiau apie ką pasakot :). Lace - tau daryt pavedimą pagal esamą failą, nes mačiau, kad Žuviukas padarė, ar laukti, nes gal dar pasitikslins kas nors?

Atsakyti

Aš ką pirkau 2015, tą ir tebeturiu :lol: išskyrus vieną Lace sruogą, kurią mamai pirkau :ax:

aš irgi.  :D  be atidavimų

aha, ir man įdomu, ar pavedimą jau dabar atlikti?

nieko naujo. visai. net ir su oru :D

Atsakyti