Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos :4u:

Pagrindinius pirmadienio drabus nudirbau, atslinkau ir iki jūsų :)

 

Po savaitgalio skauda strėnas ir pakinklius - gi savo mini daržą sodyboje kasiau, paskui grįžusi namo dar sugalvojau, kad noriu kieme šparaginių pupelių pasisodinti, tai vėl kasiau, velėna plėšiau... :oh: Gerai, kad man tokie įkvėpimai nedažnai užplaukia :D

 

Šeštadienį atbuvom krikštavaikių komuniją. Vis tik nusprendėm kiekvienam po vokelį įteikti. Bet kad nebūtų taip banaliai pragmatiška, tai dar padovanojom medelį - kažkokią skiepytą vyšnią/trešnę. Šventės neoficiali dalis vyko sodyboje, tai ir tas medelis ten labai į temą gavosi...  :rolleyes: kažkaip nusistebėjau, kad šį kartą mergaičių suknelės tokios santūrios buvo, su tortinėm nuotakų sukniom vos viena kita. :)

 

Gražių mezginių sektoje užderėjo :ploja2:  Ristinos vyrai super papuošti :wub: Olaivos megztukas, o ypač tos laumiškos nuotraukos labai labai :wub: Jau net neįdomu, nėra prie ko prikibti. Tai net palengvėjo, Luknės suknelę apžiūrėjus - kibčiau prie liemens aukščio (vadinasi ir ta Olaiva paprasta mirtingoji) :hihihi: Bet tai čia tą turbūt tik išpindėjusios sektantės pastebėti galim, o šiaip tai vaizdelis labai skoningas ir puošnus :wub:

 

Limit foto tarp dangaus ir žemės jau FB apžiūrėjau ir pasidžiaugiau. :D

 

Aš irgi truputį mezgiau savaitgalį - mano dryžo megztuko kūnas jau po truputį artėja link pabaigos. Tada dar rankovės laukia. Buvau užsimetusi pamatuoti, kas gaunasi - kol kas vaizdelis visai džiugina, atrodo, kad dydį būsiu pataikiusi. :unsure:

 

Liniuka, Lanade failiukas man tinka, galiu užsakyti, tik nenoriu šį kartą apsiimti parceliavimus ir siuntimus daryti. Gal galiu tavo adresu užsakinėti? Arba gal yra kokia kita savanorė?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lace: 15 gegužės 2017 - 13:27

Nu siaubas ekstremalė... :blink: Tai su suknele irgi varė? :D

 

Va kai visos parašė, tai ir aš supratau, kad Limit suknelės sijono kliošo kai daugiau, tai gražiau, negu tiesiai, bet man geriau patylėt, nes aš būtent šio iššūkio ir neįveikiau... Numegsiu išleistuvėm gal, ar vestuvėm, be kliošo :D Nors dar žadu boleriuką numegzt paskutinę naktį  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 15 gegužės 2017 - 13:32

Ačiū už pagyras pilkiems atspalviams :4u:  susilaukėm ir "gyvai" daug pagyrų, bet daug kas net neįtarė, kad tie megztukai mano gamybos :D

Jubiliatėms tris kart valioooo :4u:

Limit skraiduolei :4u:

Atsakyti

Limit ir Saulemeile su gimtadieniais :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Ristina, aš nesistebiu, nes tokį fabrikinį stilių įvaldžius, kad turbūt dažnai dėl to komplimentų gali nesusilaukt :).

Katuk, taigi žalumynus nebe šiltnamyje, o darže sodint gali, nebeverta brangios vietos naudoti smulkmei :). Na, bet galų gale po truputį po truputį ir įsidirbsit tą žemelę, daryk, kaip išeina, o kitiems metams turėsi pamokas :).

Atsakyti

Ačiū už pagyras pilkiems atspalviams :4u:  susilaukėm ir "gyvai" daug pagyrų, bet daug kas net neįtarė, kad tie megztukai mano gamybos :D

Normalus žmogus ir neįtars, nes grynai fabrični :D Pagamink dar mažiui ir sau kažką panašaus ir pasidarykit fotosesiją  :wub: 

ALL_THE_STOPS_back_medium2.jpgP1080405_medium2.JPGIMG_20170507_154018_medium2.jpgDB008-FrontCover_medium2.jpgCormac-Sweater_medium2.jpg18VKEF15_medium2.jpg28VKW14_Broadway_01_medium2.jpgBelgravia-Tee_medium2.jpg318_veneto_lg_medium2.jpg

 P1070807_medium2.JPG

Atsakyti

Ristina, aš nesistebiu, nes tokį fabrikinį stilių įvaldžius, kad turbūt dažnai dėl to komplimentų gali nesusilaukt :).

Katuk, taigi žalumynus nebe šiltnamyje, o darže sodint gali, nebeverta brangios vietos naudoti smulkmei :). Na, bet galų gale po truputį po truputį ir įsidirbsit tą žemelę, daryk, kaip išeina, o kitiems metams turėsi pamokas :).

Tai su mielu noru sėčiau lauke. Bet tos lysvės laukia savo eilės irgi. Gi pas mus visur pieva, visur molis, visur reikia ruošti. O pasiruošimas nevyksta taip greit, kaip norėtųsi. Tai vat gali būt, kad tik kitais metais galėsiu pilnai išsiplėsti

Atsakyti

Normalus žmogus ir neįtars, nes grynai fabrični :D Pagamink dar mažiui ir sau kažką panašaus ir pasidarykit fotosesiją  :wub:

Kad su nesugalvoju ką :D būčiau jau dabar ką nors nusimezgusi.

Atsakyti

Saulemeile ir Limit  - siunčiu dideliausius sveikinimus  :4u:

 

 

Olaiva, papsakok, nuo kurios scemos eilės mezgei sijoną ir kokio ilgio jis gavosi.

 

 

Kad jau visos atsiskaitėt už savaitgalio darbus, tai prisduosiu ir aš: šeštadienį tai visą prašokau (iki pasirodymo šį sekmadienį beliko 3 repeticijos, tai dirbam iki devinto prakaito, po to jau nei rankyčių, nei kojyčių nebejaučiam), vakarą leidau su serialu ir vašeliu rankose.

Šokam va taip:

 

34451885466_2dd2ced0fc_z.jpg

 

Sekmadienį kilau ankstybėse, pabaigiau iškraustyt kambarį, įleidau meistrą klot grindis o pati į gėlių turgų išlėkiau. Parsivilkau 16 svyrančių ir 6 nesvyrančias pelargonijas, susodinau visas, tada valiau terasą ir namus nuo pjuvenų, tada baldus į vietą statėm. Apie 8 vakarą buvau beveik komoj, bet dar prisėdau serialą pažiūrėt, žiūrėdama išardžiau pusę nugaros ir dar truputį panėriau. 

Žiauriai nekrikščioniška. Ale aš netikinti.  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 15 gegužės 2017 - 14:11

Terezza, tu nereali! tango, ane? koks pasirodymas?

Atsakyti

Terezza, tu nereali! tango, ane? koks pasirodymas?

Aga, tango. Argentinietiškas. Pasirodymas Sadlers Wells teatre. Aš šokti mokausi City Dance Academy, tai va visos grupės ruošia po pasirodymą. Bus visko - nuo modernaus šokio iki burkleskos.

Atsakyti

Olaiva, nuostabus tas žalias megztinis, tiesiog tobulas ir labai tau tinka. Net keista, nes visada taip tikdavo mėlynos spalvos - prie akių ir akinių rėmelių, o dabar ir žalios tinka :)

O pirmos komunijos suknelė graži, bet man taip norisi trumpesnės viršutinės dalies, dabar atrodo tarsi būtų kiek per didelę savo ūgiui apsirengus.

labai nuo svorio patyso suknelė,o ir mano Luknė turi tokį įprotį,kai jaudinasi: tempia žemyn tai bliuskutę,tai suknelę,tai šitą patempė irgi :D kitos mačiau per koncertus sijonus užsikelia :D na kas kaip :D

Labas rytas  :4u:

Tėčio ir sūnaus "komplektas"  :thumb_yello:

Olaiva, tam lininiam nebuvo išmegztas nugaros "pakilimas"? Gražiai spalvos pereina  :4u:

nugara kokiom 6 ar 8 eilėm ilgėlesnė už priekį.labai uždaro nugaroj nenorėjau,kai plaukai neilgi,man patinka atviresni kaklai ;)

Atsakyti