Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, sudėti norai ir Lace estafetės laukia;) Idėjau į FB sąrašiuką, bet tu gi urvinė:) Gal el. paštu atsiųst pasitikrinimui? Parašyk jei nori.

Lace, o tau tinka toks sąrašas?

Šarange, gal kas daugiau yra apie tą rausvą trumparankovę? Ten kažkaip pečiai paformuoti. Žiauriai man tokios patinka.

Atsakyti

Sveikos,

Ristina kaip gražiai savo vyrus papuošus  :super: 

Olaivos lininukas  :wub: Balti vaizdai  :super: 

Aš šiandien atsikėliau su ištinusia lūpa, pūslelinė :cry2: 

Atsakyti

Ristinos pilkieji atspalviai laba graziai  pafotosesinti :wub:

olaivos lininukas  miskuose :wub:  luknes suknyte tikejausi pustesne bus . bet  grazu :wub:

savaitgalis  be virbalu, sode.  daug turbut D vitamino prisigaminau :)  Liko 10 pomidoru daigu. tikiuosi nenusals  pasodintieji. katuk, ar tau nereik ???  siandien vyras vilniuje. rytoj vel vaziuos  savaitei.

Atsakyti

Kerpena, sudėti norai ir Lace estafetės laukia;) Idėjau į FB sąrašiuką, bet tu gi urvinė :) Gal el. paštu atsiųst pasitikrinimui? Parašyk jei nori.

Lace, o tau tinka toks sąrašas?

Šarange, gal kas daugiau yra apie tą rausvą trumparankovę? Ten kažkaip pečiai paformuoti. Žiauriai man tokios patinka.

http://www.ravelry.c...brary/summer-11

šitas?

Atsakyti

Labas dienas, Olaivos žaliasis :wub: dailus tikrai laaabai :wub:

Ristinos vyrukai pilkieji labai šventiški ir dailūs.

Aš kažkaip va neaugalvojau to saviškiams. Būt buvę gražu :)

 

Mes irgi baltą dieną šeštadienį jau apturėjom :) Pabaigoj buvo nebebalta, šokoladinė :D beigi skylėta.. O pabaiga dienos išvis traumotologiniam baigėsi, bet visa laimė, be lūžių :)  

 

Normalios fotosesijos neturėjom. Iš Krikšto tėčio gal gausim gerų nuotraukų. Norėjau normalesnę įdėt prie bažnyčios , bet guldo ant šono :rolleyes:

 

Priedas  IMG_4316.JPG   110,87KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_4314.JPG   144,06KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_4312.JPG   104,38KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_4265.JPG   194,51KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_4305.JPG   96,27KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 15 gegužės 2017 - 12:09

Ristinos pilkieji atspalviai laba graziai  pafotosesinti :wub:

olaivos lininukas  miskuose :wub:  luknes suknyte tikejausi pustesne bus . bet  grazu :wub:

savaitgalis  be virbalu, sode.  daug turbut D vitamino prisigaminau :)  Liko 10 pomidoru daigu. tikiuosi nenusals  pasodintieji. katuk, ar tau nereik ???  siandien vyras vilniuje. rytoj vel vaziuos  savaitei.

oi, ačiū už gerus norus :4u:  mane Restar jau sušelpė, tai šiems metams gal pakaks, nes kol kas neturiu kur sukišt. jei vat būtų visas šiltnamis jau paruoštas, tai paimčiau, bet dabar tai tik 3 kv.m. , o norų daug ir įvairių, ne tik pomidorinių.

klausimas apie pomidorus. kokiu atstumu viens nuo kito geriausia sodint?

klausiams apie braškes. ar yra šansų, kad vazonuose susodintos išgyvens? ir ar palikt lauke, ar geriau į šiltnamį sukišt? galvoju, akd šiltnamy išleps, paskui lauke numirs greit, neištvėrę realybės :D

ir klausimas apie dirvą šiltnamyje. žemė tokia ne pati geriausia. randu kažkokių kirminų be to. ar nereikia kaip nors apdirbti prieš sodinant daržoves? nuo kenkėjų? nuo piktžolių?

eisiu šiaip gal kokių daržininkų temų paknist, kol laiko turiu :rolleyes:

Atsakyti

Šarange, gal kas daugiau yra apie tą rausvą trumparankovę? Ten kažkaip pečiai paformuoti. Žiauriai man tokios patinka.

Katuks jau įdėjo, bet jei neperkant tai yr nemažai projektų, kur galima paanalizuot.

IMG_20170515_071454_medium2.jpgP1140185_medium2.jpg,

Kas čia per išradimas :hmm:  :D 

P1110677_medium2.jpg

Atsakyti

Nuostabios skrajūnės nuostabiai mamai - gimtadienio sveikinimai!

taip pat ir Sauleimeilei linkėjimai skrieja!

Katuk, o tai kokie planai šiltnamyje pas tave?  Nes  12 daigų, tai tik vienam šoniukui šilnamio. Ką dar planuoji? Mano visas šiltnamis užkištas pomidorais, 5 daigus agurkų pasodinau, kitus tik lauke sodinsiu. O paprikoms vyriškis atskirą namelį gamina. 4 baklažanus ant durniaus įkišiu tarp pomidorų. Mažai vilties, kad kas bus, jeigu dar kurkliai jų išvis nenukrims momentaliai. Nes pernai būtent taip padarė :).

Žemės tai truputį bent nusipirkit, jeigu ne į visą šiltnamį, tai nors į tas vietas, kur augalus kiši. Mes taip pernai durpę, kompostą, vermikulitą ir daržo žemę maišėm. Į duobutes dar biohumuso, pelenų dedu. Kokius netikusius kirminus, jeigu tai ne sliekai, tai išrankiok.

Dėl braškių neatsakysiu, žinau, kad žmonės vieną kitą krūmą šiltnamyje dėl pirmų uogų net augina. Aš pamiršau šiemet :).

Megzt ir aš noriu labai, kai būnu darbe...

Atsakyti

Limit, nuostabi tavo skrajūnė  :wub:  Jūs visada tokie su polėkiu  :super:  kas su trauma ?  :unsure: 

Sveikinimai Limit ir Sauleimei su uogiendieniais 

6759826559_7be1014db0_b.jpg

Atsakyti

man jau darosi baisu su ta daržininkyste :cry2:

Restar, kaip ir minėjau, paruošta vieta tik vienoj šiltnamio pusėj, 60 cm pločio, apie 5 m ilgio, tai jeigu skaičiuojant kas 30 cm, tai tik apie 15 daigų ir tetelpa, na galima, įstrižai šachmatiškai sukišt, tai sutaupyčiau.

noriu paprikų, noriu baklažanų. ir noriu daug visokių žalumynų, salotų ir panašiai. agurkų irgi noriu

kada atsiras likusi dalis lysvių, tai nežinau. MB žiauriai neturi laiko, o viena aš nesusitvarkyčiau. tai kai atsiras, bus vėlu sodinti pomidorus.

Atsakyti

oi, Limit, su švente :dovana:

ir tavo dangiškosios nuotraukos nu tai :wub:

Saulemeile, ir tau :birthday2:

Atsakyti

Šarange, pasivažinèjo su mano dviračiu. Vienas šonas visas nudrožtas, ant kito dviratis uždribo, ranką išnarino. Sako, galvą tai saugojau, laikiau pakeltą :D  :oh:  Juokas pro ašaras..

 

Ačiū už sveikinimus  :bis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 15 gegužės 2017 - 13:24