Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu bet kodėl sakot, kad lenkus šiurpinat, pačios gi irgi katalikės, negalima visiems sekmadienį dirbt :D

aš tai visai nepraktikuojanti :Bkatalikai uolūs laikosi dievo ir bažnyčios įsakymų ar kokių ten kitokių taisyklių. lietuviai šiuo klausimu tokie labai jau liberalūs.

Atsakyti

labas rytas :)

Atsakyti

Nu bet kodėl gi nepasilaikius to įsakymo, kad sekmadienį švest, pailsėt, man tai močiutė net dėl mezgimo duodavo pastabą, kad negalima megzt, nu čia tai jau ginčydavausi, sakydavau, kad čia man ne darbas, o malonumas, tada sakydavo, tai nors po pietų, po mišių :D

Atsakyti

Nu bet kodėl gi nepasilaikius to įsakymo, kad sekmadienį švest, pailsėt, man tai močiutė net dėl mezgimo duodavo pastabą, kad negalima megzt, nu čia tai jau ginčydavausi, sakydavau, kad čia man ne darbas, o malonumas, tada sakydavo, tai nors po pietų, po mišių :D

tam, kad sekmadienį švęst, reik likusias 6 dienas dirbt. o jeigu aš 5 dienas nė kojos nekėliau į daržą, tai nėr čia ko ir švęst.

dėl įsakymo laikymosi tai čia jau  manau kiekvieno sąžinės reikalas. tikinčio ir praktikuojančio. o jeigu aš dievo šventovėj būnu tik iš reikalo, savo valia ir noru ten nesilankau, viešpaties negarbinu jokiais kitaisbūdais,  tai koks tada to vieno įsakymo laikymosi tikslas?

Atsakyti

bet nu aš biškį taip sakant pagerbiau vietinių moralinius įsitikinimus. :rolleyes:  dirbt laukan ėjau tik po mišių. va :D

Atsakyti

Sekmadienio "šventimas" ir darbas. Jei darbuojiesi savo gerbūviui, nieks nedraudžia. Bet jei pvz., mezgu užsakymams, t.y. dėl pinigo, tai jau blogis :)

Žiūrint kaip čia pažiūrėsi :D aš gi sekmadieniais pastoviai dirbu ir man už tai moka :B

Atsakyti

katuk ale vietiniai mišių metu turbūt bažnyčioj buvo tai galėjai dirbt, nebūt matę :D

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Aš tai apskritai manau, kad visos bažnytinės taisyklės, o ir pati bažnyčia gerokai atsilieka nuo šiuolaikinio gyvenimo ritmo. Jei bažnyčia nesistengs modernėti, tai nežinau kaip toliau pritrauks žmones. Kol kas sakyčiau didelį pliusą duoda kai kurie kunigai kaip asmenybės ir traukos objektai. 

Nors kaip tik savaitgalį girdėjau iš vienos moteriškės, kad vienoj bažnyčioj renkant aukas zakristijonas nešiojosi kortelių skaitytuvą :D 

Atsakyti

Katuk, nesinervuok, aš nerimtai, siūliau savo labui tiesiog pailsėt :)

 Kol kas sakyčiau didelį pliusą duoda kai kurie kunigai kaip asmenybės ir traukos objektai. 

Nors kaip tik savaitgalį girdėjau iš vienos moteriškės, kad vienoj bažnyčioj renkant aukas zakristijonas nešiojosi kortelių skaitytuvą :D

:sutinku: 

Rimtai???  :blink:  Tai bent sumodernėjimas.... :D Tik ne toj vietoj.... Bet jei įves mokesčius bažnyčiai, tai to skaitytuvo vėl nebesinešios  :D  :D  :D 

Atsakyti

Pas mus Jehovos liudytojai, į namus buvo atvarę, aukas rinkt su kortelių skaitytuvais :D

Atsakyti

Katuk, nesinervuok, aš nerimtai, siūliau savo labui tiesiog pailsėt :)


nesinervuoju :D  o ilsiuosi tai aš nemažai, žinok :rolleyes: mažiau bimbinėčiau, daugiau padaryčiau

nors vakar jau kai užsukau variklį popiet, tai sustojau tik 23 val.

pasodinau braškes, susiformavom tą lysvę, išsisiurbiau automobilį ir nusiploviau, pagaminau šiandienos pietus iš dviejų patiekalų, išlyginau kalną skalbinių, išsiploviau makaulę ir išsidžiovinau (kad ryte nereiktų), tada dar pamačiau, kad nagainas pamiršau susitvarkyt, tai dar greituoju būdu pakrapščiau.... tarpinių visokių neskaičiuoju, tokių kaip surinkti visus padargus, indus į indaplovę sukraut, nusivalyt virtuvinius paviršius, išplaut siurblį po siurbimo...

bet tai čia kasdienybė tiesiog, manau dauguma tokisu darbus dirbat kasdien...

Atsakyti

Nu va daug odontologų, turinčių "klinikas" nesugeba kortelių skaitytuvų įsidiegt, o zakristijonai gali :D 

Atsakyti