Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

ir balti vaizdai :)

DSC_4435_medium2.JPG

DSC_4442_medium2.JPG

DSC_4566_medium2.JPG

DSC_4558_medium2.JPG

DSC_4489_medium2.JPG

DSC_4547_medium2.JPG

Atsakyti

Sveikos,

Ristinos vyrai daliai aprengti, pasipuose :)

Olaiva prisiderinus prie pavasario zalumos, grazu :) Komunijos baltuma daili :) Ar abu ejo pirmos komunijos?

Mano savaitgalis lauke prabego :) ir taip greitai praleke... Bet nemazai darbeliu nudirbta. O suo koks laimingas buna, kad paleidziu kieme, jei nepaleidziu, o mes buname lauke, tai praso, kad paleistume. :)

Gaila nespejau i dropsu traukini, tiek to kita karta bandysiu :)

Atsakyti

taip,abu ;)

Atsakyti

kokios gražios šventės ir gražiai, išmąstytai  išpuošti jų dalyviai  :wub: 

Olaiva, megztukas  kabarkšt kabarkšt pulkas pelių....nu tobulai tobulas  :wub:  :wub:  nesuprantu, koks čia lininis siūlas pereinamų spalvų :huh2:​ 

Atsakyti

kokios gražios šventės ir gražiai, išmąstytai  išpuošti jų dalyviai  :wub:

Olaiva, megztukas  kabarkšt kabarkšt pulkas pelių....nu tobulai tobulas  :wub:  :wub:  nesuprantu, koks čia lininis siūlas pereinamų spalvų :huh2:​ 

čia aš pati miksavau tris lino gijas :) pataupiau :)

Atsakyti

nu gavosi -  :clap_1:  :clap_1: . man tik baisu būtų, kad nedažytų , bet tikriausiai mėginukus visaip išbandei...

Atsakyti

nu gavosi -  :clap_1:  :clap_1: . man tik baisu būtų, kad nedažytų , bet tikriausiai mėginukus visaip išbandei...

taip,skalbiau bandinuką net karštu vandeniu.žalia spalva ėjo,bet nenudažė šviesių spalvų

Atsakyti

Olaiva, labai labai  :wub:  :wub:  :wub: 

O man tik pusė rankovės liko  :rolleyes: 

Atsakyti

Olaiva, nuostabus tas žalias megztinis, tiesiog tobulas ir labai tau tinka. Net keista, nes visada taip tikdavo mėlynos spalvos - prie akių ir akinių rėmelių, o dabar ir žalios tinka :)

O pirmos komunijos suknelė graži, bet man taip norisi trumpesnės viršutinės dalies, dabar atrodo tarsi būtų kiek per didelę savo ūgiui apsirengus.

Atsakyti

Labas rytas,

Savaitgalis darbingas, nugara nulūžus, nagai baisūs...

Labai gražios šventės :wub: 

Ristinos pilkieji vyrai  :super:  Paprasta su vyrais, nieko gražiau ir nesugalvosi, svarbu šlipsai yr ir pasipuošę  :super: 

Olaivos šventė su detalėm, kaip visada, šviesu, balta viskas  :super: Lininukas tai labai gražus  :wub:  Logiškai mastant, lyg per didelis kontrastas spalvų, bet labai gerai atrodo, nežinau, ar labiau foto patinka ar megztinis  :D 

Atsakyti

labas rytas,

po darbingojo savaitgalio.

mezgėjoms irgi darbingas jis matau

Ristinos pilkieji :clap_1: nu labai gražiai vyriškius suderinai

Olaivos foto :wub:  megztukas fainas, nors man kažkiek ir nelabai šiuo metu patinka tokie modeliai, ir iš spalvų tik žalia patinka :D bet vat ant Olaivos tai visai gerai žiūrisi. mažosios suknytę įsivaizdavau trumpesnę, bet jau tinka. tik kaip ir Kerpenai, norėtųsi liemens linijos aukščiau. bet užtat lankelis labia gražus :wub:

tai va, mano savaitgalis plėšiniuose. aš kaip ir Liniuka toj pačioj teritorijoj tuos pačius lenkus šiurpinau :D  turiu kažkiek tai braškių vazonuose (ačiū kaimynei), turiu 12 pomidorų daigelių (ačiū sektantei) ir vieną šiltnamio lysvę paruoštą (ačiū MB :D ). bet tik vieną iš trijų. nu žodžiu, įsivaizdavau, kad viskas bus greičiaa ir paprasčiau, o ten darbelio vaje vaje.

beje, apie tuos lenkų įpročius :)  juokinga stebėt aplinkines moteriškes sekmadienį. tipo eina tiesiog pasižiūrėti, kaip ten tos lysvės atrodo, apsidairo, ar nieks nemato, pakapsto, pavaikšto, vėl pakapsto :D  nu nes būtų neprotinga  tokį gerą orą praleisti voliojantis ant sofkės, kai žemės darbai ir taip vėluoja šiemet

Atsakyti

Nu bet kodėl sakot, kad lenkus šiurpinat, pačios gi irgi katalikės, negalima visiems sekmadienį dirbt :D

Atsakyti