Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas :)

Sulauziau kubikus :cry2: :cray: 

Sarange, si filma rekomendavau pries koki gera menesiuka sektai :bigsmile: Labai patiko filmas :bigsmile:

Atsakyti

Man šis patiko :)  http://www.imdb.com/title/tt2547584/

Atsakyti

OOo, sita zadejau paziuret, alia pamirsau pavadinima ir liko neziuretas. Aciu :D

Atsakyti

Man šitas derinys skanus visom prasmėm- ir spalviškai, ir dėl raštų

 

Priedas  image_medium2.jpeg   294,14KB   0 Parsiųsta kartų

 

Šitas variantas patiko dėl paprastumo, ir kaip raštas atskleidžia siūlą. Arba siūlas - raštą.

 

Priedas  18359156_1879089365697288_5008127908576169734_o.jpg   56,42KB   0 Parsiųsta kartų

 

Pasivaikščiojom pajūriu su MB, prisirinkom saulės spindulių. Aplankėm butą. Ką žadėjo padaryt per savaitę, nesugebėjo per dvi. Bet wc jau pilnai įrengtas, vanduo yra. Arbalinį su čiužiniu nusivežus, galiu gyvent :) 

Gavom diplomus ir su vyru pasijuokėm, kad abu turbūt pirmus savo medalius. Nesvarbu, kad mediniai.

 

Priedas  received_1312404835463928.jpeg   129,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labos

Šaunuoliai, Niuma  :4u: 

Man vėl plyšta galva, bet gavau solpadeino pakaitalą, turėčiau gyvent. O gyd. net Lietuvą žino ir jos kaimynus  :super: 

Šiais metais mano mamų diena turbūt geriausia :) Darželis paima vaikus 18-22 val., kad mamos galėtų pailsėt ir nuveikt ką nori  :super: Varysiu šopintis ir megsiu rankoves suknelei su eurovizija.

Atsakyti

kažkaip nelabai niumos vyras laimingas :D 

Atsakyti

Belgija,Izraelis ar la france laimės ?:)

lininis skalbiasi  :yahoo:  ryt pozuosiu miške :)

Atsakyti

labas, 

gražus gražus saulėtas rytas :wub: 

Na, ko nutilę po Eurovizijos.? Nežinau, ar man patinka laimėtojai...kai matai, kai dainuoja, gal ir taip, bet šiaip, kaip daina, turbūt- ne...

Kaip čia su tuo Dropsų užsakymu? gal galima dar siųsti pageidavimą?

Išgyrėte naujuosius virbalus, dabar irmanreik  :D  Nors nieko nebemezgu-sodas, daržas  ir knygos dabar užima visą laisvą laiką.

 skaičiau du dano autoriaus detektyvus.patys detektyvai labai patiko, bet abiejose knygose nuskamba vienas nelabai skanus momentas- lietuviai plėšikai ir banditai.... :huh2: 

 Už filmų rekomendacijas- ačiū.  :4u: Ristinos rekomenduotą žiūrėjau  :wub: , o Liūtą  žiūrėsiu vakare. :)​ 

Atsakyti

Vilmak, atsiųsk iki vakaro norus.

Sveikos :4u: 

Savaitgalis paaukotas žemės ūkiui. Mezginys verkia ant sofkės. Bet vis tiek smagu, kad yra priežastis uodegą pakrutint :) Šiandien dirbsim toliau ir lenkus nervinsim :D  

Atsakyti

kaip suprasti:"Lenkus nervinsim"? :unsure: 

Vakare atsiųsiu...

Atsakyti

kaip suprasti:"Lenkus nervinsim"? :unsure:

Vakare atsiųsiu...

Na lenkai gi labai uolūs katalikai ir jie sekmadieniais nedirba. Jau ne kartą ant manęs bambėjo. Gi lenkyne gyvenam :B 

Atsakyti

Na lenkai gi labai uolūs katalikai ir jie sekmadieniais nedirba. Jau ne kartą ant manęs bambėjo. Gi lenkyne gyvenam :B

O tu jiems sakyk, kad tavo tokios pramogos :D kaip jų darbas :lol:

Mano senelis sakydavo, kad dirbt ne nuodėmė, nuodėmė  - tingėt :ax:

Atsakyti