Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

oj, o šiandien ryte teko  būti avarijos liudininke.

Ukmergės plentas, trys eismo juostos, kraštinė A+4, t.y. autobusų bei vežančių 4 ir daugiau, na ir dar elektromobilių.

mano kryptim stovi abi juostos pilnos, stovim. priešpriešais atvažiuoja, nori sukti kairėn, abi juostos praleidžia, ir tas rauna visu greičiu, o A juosta tuo metu irgi skuba. bac, smūgiukas tos jomajo. sukančio kairėn visas šonas sugrūstas, priekinio keleivio ypač durelės, A juosta važiuojantis pilnas vaikų..... aikit sau, aš stovėjau gal antra ar trečia mašina vidurinėj juostoj, tai visa net kalatotis pradėjau, rankos kojos dreba... taip baisu... tiesiog vienas mirksnis

o dar toks dalykas, kad šiaip tai aš iš esmės tuo metu dažniausiai pravažiuoju ta A juosta, bet šiandien vienas vaikas liko miegot, tai buvau eilinė.... žinau tą posūkį, visada ten pristabdau, nes taip ir yr, kad tos dvi juostos praleidžia, ir sukantis visai nesisaugo A juostos....

vyras sakė, kad keleivė iš to sukančio su sugrūstu šonu lyg tais išlipo per vairuotojo duris, vaikai iš tos  A juosta važiuojančios irgi lyg tais sveiki....

Atsakyti


 Bet tai kaip tu taip gamini greit... Ypač ta apdaila ♥.

Tai, kad negreit  :huh2:  tik po megztuką į dieną :rolleyes:

Atsakyti

Sveikos, vel nezinau kur dingo puse dienos, uztai apejau puse Vilniaus :D MG siulu papirkau.

Mezgu as su tais CiaoGoo labai smagu, bet ziuriu valo sukimosi jau truksta, o tik dvi skaras su tokiu numezgiau, prie gero priprantama zaibiskai :D :D :D

Atsakyti

Tik vieną megztuką per dieną... Girdėjot, ką ji sako? ...

Ligvita, o tai kokiais tu įmantriais mezgi, net kur valas sukiojasi?

Atsakyti

Tik vieną megztuką per dieną... Girdėjot, ką ji sako? ...

Ligvita, o tai kokiais tu įmantriais mezgi, net kur valas sukiojasi?

nu tiesiog tai ką ir aš norėjau pasakyt :D

ir apie megztuksu ir apie virbalus :hmm:

Atsakyti
KnitPro Royal valas sukasi, bet jie mediniai, tai baugu man didesnius daiktus su jais megzt :)
Atsakyti

summer_fjord_03_medium2.jpgDSC_0058_medium2.jpgDSC_5965_medium2.jpg

Gera kompozicija :D

image_medium2.jpeg

mod_Photo_11-12-2016__15.12.15_-_Copy_me13466272_10153552303866231_4021282719533IMG_5081-2_medium2.jpgIMG_5049-2_medium2.jpgmargaux_2_medium2.jpg20161122_112209_medium2.jpg

Atsakyti

Rozachakra_left_view2_The_Knitting_VorteCeilidh_by_Julia_Farwell-Clay__Pom_Pom_QLove_Me_True_back_close_view_The_KnittinAqueous1_The_Knitting_Vortex_medium2.jpgSangaree_front_view_The_Knitting_Vortex_Wisterious_The_Knitting_Vortex_medium2.j242_039_001_M_medium2.jpgDSC03011_medium2.jpgIMG_1708_medium2.JPG14287910_201493646936569_405315990_n_med

Atsakyti

arboissneakpeek2_720_medium2.jpgcastellane4_medium2.jpgimage_medium2.jpg

Atsakyti

Labos

Dailių mažų megztukų daug mačiau, patiktukų pridėliojau :)

Baigiat mane tai chagoo virbalais suviliot... Iki šiol addi ištikima buvau.

Užbaiginėju suknelės padalkas. Liko kaklo apdaila ir rankovės. Sunku vis dėlto vienu gabalu megzt, ypač suknelę. Eurovizija padeda :) Aš turbūt kažkiek vengriško kraujo turiu - antri metai iš eilės užsikabinu ant vengrų dainos  :rolleyes: Bet šiais metais Belgija mylimiausia :wub: Šiaip silpnoki metai, net neįsivaizduoju, kas gali laimėt...

Pradėjau jogą lankyt, gal padės mano galvos sveikatai. Sportas man totalus iššūkis, tai jaučiuos labai rimtą žingsnį gyvenime žengus  :D 

Atsakyti

liko 40 eilučių rankovės,bet nuo vakaro sukuosi virtuvėj.ryt atvažiuos svečių,tai meistrauju panacotą,kanelės,karbonadų privoliojau,liko linksmiausia dalis-dujinės valymas :D vyrui tą malonumą pasiūliau,o jis sutiko  :yahoo: nors niekad į mano virtuvinių reikalus nesikiša,bet čia,galima sakyti,ne maisto gaminimas,o kaip ir santechniko darbai :D

Atsakyti

Seniai jau rekomendavau filmą.

Dar negaliu atsigaut.... Stiprus, jautrus, nerealus... Pagal tikrus faktus. Pasiimkit nosinių. "Liūtas" http://www.imdb.com/title/tt3741834/

filmas%2Bli%25C5%25ABtas%2Bliutas%2Blion

Atsakyti