Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos  :4u:

Rodau "skolas"  :)  Sorry, ne ant figūros, "modelis" serga, kaprizijasi, bandžiau, bet ai... gal vėliau, kai jau nešios :)  

 

1. Boleriukas, mezgiau pagal pamoką youtubėje, siūlai Silke Arvier Estate (100 % medvilnė), virbalai 2,75

 

SAM_3399_medium2.JPG

 

SAM_3419_medium2.JPG

 

2. Kardiganas, išbandinėjau babininius siūlus iš Mados garažo, Filcompany Giuggiolo (80 % medvilnė, 20 % viskozė), virbalai 3 ir 3,75. Pradėjus buvau irgi pagal youtubę modelį su daug raštų, bet baigėsi viskas paprastai lygiuoju, mačiau, kad siūlai labai įdomūs ir jokių raštų nereikalauja  :rolleyes: Nekantrauju pradėti sau iš jų ilgą paprastą kardiganą, siūlai mezgant labai labai smagūs  :wub:

 

SAM_3414_medium2.JPG

 

SAM_3412_medium2.JPG

 

3. Beieškodama yotubėj vaikiškų mezginių užsikabinau už skrybelės su katės ausytėm, pernai vos nenusipirkau tokią sau  :P , mažo dydžio dukrai neradau. Bet ne tas amžius maniškei dar be raištelių nėšioti, rauna nuo galvos  :(  Tai jau perleidom kepurę kitai damai  :hi: Siūlai - medvilnės ir lino likučiai, vąšelis nr 4

SAM_3408_medium2.JPG

Atsakyti

Su vaikiškais kol kas stop, būtiną minimumą numezgiau, grįžtų vėl prie savo projektų. Pradėjau Casual friday, mezgasi labai labai smagiai  :wub: 

Atsakyti

šiaip vat tavo patirtis mane domina. ar tu toj pačioj klinikoj, gal net pas tą pačią gydytoją? kurią kažkada man rekomendavai?

Žinok, tikrai niekur nevaikščiojau. Tik pas šeimos gydytoją. Bet viskas galėjo ir pasikeist, nes kai aš ėjau ta įstaiga vadinosi LPŠK, o dabar Medica klinika :rolleyes:

Ir dar apgavau  :tomato:- pažiūrėjau į teises, tai keičiausi ne 2014, o 2012 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 12 gegužės 2017 - 11:45

Labas.

Mano vyras kai keitė prieš porą metų, tai sugooglino kažkokią įstaigą, teikiančią vairuotojų sveikatos komisijos paslaugą, internetu užsiregistravo, nuėjo paskirtu laiku, pasimatavo spaudimą, susimokėjo ir gavo pažymą. Psicho-narkomano pažymą ta įstaiga užsisakė patys, nereikėjo rūpintis.

aš čia tipo pinigus taupau :D  nes tų pažymų surinkimas įstaigėlėj +10 eurukų. tuo tarpu kai narkologo 1,15 tik

Atsakyti

Paprastuoliai :D

Priedas  002.JPG   399,02KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  005.JPG   295,25KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  017.JPG   469,98KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  020.JPG   237,87KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Paprasta :wub: bet afygiennnai gražu :wub: tas pilkšvas  tai išvis :wub:

Atsakyti

Aš ėjau pas šeimos, gavau siuntimą kraujo tyrimams, akių patikrinimui ir pas psichiatrą toj pačioj klinikoj. Kainavo gal 17 eur. Ir dar reikėjo pačiai užsipildyt deklaraciją apie sveikatą.

Ristina jau nebestebina fabrična kokybe :wub: 

Mezgu medvilnę ir taip trūksta vilnonio siūlo tamprumo...

Atsakyti

nu tikrai :wub:

mane ryte ištiko "neturiu ką apsirengt" :oh:  tiksliau niekiap nesuderinau kelių rūbų į krūvą. ech

Atsakyti

Ristina, labai gražu, tikri fabrikiniai darbai :)

Atsakyti

Ristina, labai dailūs megzteliai  :wub:  Kokio amžiaus čia žmonėm?  :D 

Atsakyti

Sveikos,

jau gyva. Išsimiegojau kaip akmuo. Tipo, šiandien ėmiau laisvą dieną... Tai iki šiol dirbu, po-konferencinius darbus. Lėksiu Alytun tuoj, jeigu nepamiršiu, tai aplankysiu Kacumotą :). Vešiuosi mažę kartu, pas giminaitę paliksiu. Na, ir gal jau kurią dieną vėl megzt pradėsiu. Budinčio mezginio kelios eilutės su eurovizija nesiskaito. Noriu ir naujus virbalus išbandyti, tie Chiagoo tikrai be galo smagūs atrodo.

Gal pagaliau pavasaris atėjo. Visą savo augalyną tremsiu į  šiltnamį šeštadienį pagaliau. Anksčiau ištremtieji puikiai išgyveno šalnas ir suklestėjo.

Ristina, paprastuoliai - atilsis nuo mandruolių :). Bet tai kaip tu taip gamini greit... Ypač ta apdaila ♥.

Atsakyti

Ristina, labai dailūs megzteliai  :wub:  Kokio amžiaus čia žmonėm?  :D

 Šviesus megztukas - "ant" šešiametės. Geltonas gal 4-5 metai :)

Matavau ant savo vaikio, tai liko sužavėtas siūlu :D

Atsakyti